Confederation College

Įvadas

Oficialus aprašymas

1967 m. "Thunder Bay" įsteigta viešoji Confederation College turi konfidencialią patirtį, suteikiančią išskirtinį išsilavinimą ir mokymą kasmet vidutiniškai 7 300 studentų visą ir neakivaizdinių studijų studentų. Ji turi daugiau nei 58 programas 3 akademines mokyklas.

  • Verslo, svetingumo ir žiniasklaidos mokykla
  • Inžinerijos technologijų ir verslo bei aviacijos mokykla
  • Sveikatos ir socialinių paslaugų mokykla
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Health Diplomai » Matyti Health Certificates » Matyti Išplėstiniai diplomai » Matyti Magistro studijų sertifikatai » Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Certificate

Baigę sveikatos priežiūros specialistų vadovo pažymėjimą

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2019 Kanada Thunder Bay

Vadovavimas sveikatos priežiūros specialistų absolventas sertifikatas programa yra skirta tam, kad tarptautinių sveikatos priežiūros specialistus kurti naujus įgūdžius vadovavimo, žmogiškųjų išteklių valdymo, konfliktų sprendimo ir strateginio mąstymo srityse. [+]

Lyderystė sveikatos priežiūros specialistams

Šis vienerių metų, absolventas sertifikatas programa yra skirta tam, kad tarptautinių sveikatos priežiūros specialistus kurti naujus įgūdžius vadovavimo, žmogiškųjų išteklių valdymo, konfliktų sprendimo ir strateginio mąstymo srityse. Absolventai turės unikalią galimybę maišyti jų sveikatos priežiūros fone su vadovavimo ir žmogiškųjų išteklių valdymo rezultatus šios specializuotos, antrosios pakopos studijų programą. Baigusiems šios specializuotos programos gaus vienerių metų, studijų pažymėjimas vadovavimo sveikatos priežiūros specialistams.

Reikalavimus atitinkantys pareiškėjai

Reikalavimus atitinkantys pareiškėjai yra universitetų absolventai iš programų, įskaitant mediciną, slaugymą, odontologiją, psichologiją ir optometriją.... [-]


Diplomas

Developmental Services Worker Diploma

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kanada Thunder Bay

[+]

University of New Brunswick - taikomojo valdymo bakalauras (BAM) Baudžiamojo registro patikrinimas (pažeidžiami asmenys).

Alternatyvūs keliai

Jei neatitinkate šių priėmimo reikalavimų, mes raginame apsvarstyti galimybę pasinaudoti "College Access" arba bendrųjų menų ir mokslo pažymėjimų arba bendrųjų menų ir mokslo diplomų programomis arba akademine ir karjeros programa (ACE); jei sėkmingai atliksite vieną iš šių programų, galėsite kreiptis į programas Bendrijos paslaugų srityje.

[-]

Diploma in Recreation Therapy

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kanada Thunder Bay

[+]

Tačiau kai kuriems su fiziniais, kognityviais, emociniais ir (arba) socialiniais apribojimais, poilsio terapija taip pat yra būdas prisijungti ir dalyvauti su kitais. Jūs galite sužinoti, kaip padėti!

Konfederacijos koledžo poilsio terapijos programa suteiks jums įgūdžių ir žinių, kurių jums reikės planuoti, įgyvendinti ir įvertinti įvairias laisvalaikio paslaugas vaikams, paaugliams ir suaugusiems, kurie patiria kliūčių sveikam laisvalaikio gyvenimui. Jūs sužinosite, kaip dirbti su kiekvieno amžiaus asmenimis ir grupėmis, kad galėtumėte įvertinti jų poreikius ir interesus, kad galėtumėte skatinti nepriklausomą ir asmeniškai patenkintą laisvalaikio gyvenimo būdą. Kursinis darbas apima gydomąjį poilsį, vystymosi psichologiją, programos ir renginių planavimą, ryšius bendruomenės paslaugoms, rinkodarą ir viešuosius ryšius, gydymo ir pritaikymo technologijas bei poilsio įstaigas. ... [-]


Kontaktai

Confederation College

Adresas 1450 Nakina Dr
P7C 4W1 Thunder Bay, Ontario, Kanada
Interneto svetainė http://www.confederationc.on.ca/
Telefonas +1 807-475-6110