Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kaip pirmoji mokykla, teikianti profesionalios akupunktūros ir tradicinės kinų medicinos (TCM) programas Albertoje, Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine lyderystė šioje srityje niekada nebuvo pakeista. Mes ne kartą įrodėme savo lyderystę švietimo, mokslinių tyrimų ir inovacijų srityse, o mūsų programos yra pripažintos Kanadoje, JAV (NCCAOM) ir Kinijoje.

Mūsų tikslas nėra vien tik mokyti akupunktūros ir TCM; Vietoj to, mūsų mandatas yra suteikti būtinas priemones norint tapti aukštos kvalifikacijos specialistu, kuriam netrukdo apribojimai.

Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine yra vieta asmeniniam augimui ir tobulėjimui per jūsų išsilavinimą ir bendraamžius. Alberta College Of Acupuncture And Traditional Chinese Medicine studentų organizacija užpildyta įvairiausių kultūrų ir sluoksnių spektru, suteikdama galimybę užmegzti vertingus santykius ir ugdyti atvirumą. Mūsų darbuotojai yra aistringi, supratingi ir vertingi užmegzdami santykius su savo studentais.

Vietos

Kalgaris

Address
20 Avenue Northwest,1910
T2M 1H5 Kalgaris, Alberta, Kanada

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: