Washburn University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Washburn universitetas Yra viešoji įstaiga, kurioje dirba daugiau kaip 7500 studentų ir 1000 fakultetų bei darbuotojų, dalyvaujančių daugiau nei 200 akademinių programų. Mūsų programos leidžia sertifikuoti, asocijuotas, bakalauro, magistro, slaugos praktikos daktaras ir juris daktaro laipsnius.

Visos mūsų programos yra siūlomos per Menų ir mokslo koledžą bei taikomųjų studijų, verslo, teisės ir slaugos mokyklas 160 akrų gyvenamoje kampelyje, esančiame Topeka, Kan širdyje.

Plataus masto laisvųjų menų ir profesinių programų praturtina ilgalaikiai interaktyvūs santykiai tarp universitetų ir Kanzaso sostinės bendruomenės.

Tai lengva įsitraukti

Be daugybės akademinių galimybių, studentai gali dalyvauti daugiau kaip 100 universitetų klubuose ir organizacijose - "The Bod Squad", kuri remia "Washburn" NCAA II skyriaus sporto programas, studentų vyriausybei ir už jos ribų. Studentai, dėstytojai ir darbuotojai taip pat gali pasimėgauti daugybe savanorių, kultūros ir pramogų galimybių universiteto miestelyje ir Topekos bendruomenėje.

"Washburn" kokybės švietimas yra prieinamas

Nuo savo įkūrimo 1865 m. Washburn suteikė visiems gyvenimo srities moksleiviams galimybę suprasti savo svajones. Šiandien mūsų palikimas už prieinamą, kokybišką švietimą visiems tęsiasi.

 • "Washburn" kiekvienais metais yra vertinamas kaip vienas iš geriausių "Midwest" kolegijų iš JAV naujienų ir pasaulio ataskaitos.
 • Kasmet studentams suteikiama daugiau kaip 70 milijonų JAV dolerių finansinės paramos.
 • Iš universitetinių išteklių išduotos stipendijos siekia 7,9 mln.
 • Kolorado valstijos, Misūrio, Nebraskos, Oklahomos ir Teksaso gyventojai moka Kansaso rezidentų mokslą.

Vizija

Washburn universitetas yra pirmaujantis Vidurio Vakarų regiono mokymo įstaiga, pripažinta bendruomenės lyderiu, teikiančia aukštesnę į studentus orientuotą, į mokymą orientuotą mokymosi patirtį, rengdama absolventus sėkmingai pasirinktai profesijai ir skatinant ekonominį gyvybingumą.

Misija

Washburn universitetas praturtina studentų gyvenimą, suteikiant jiems galimybes tobulėti ir realizuoti savo intelektinį, akademinį ir profesinį potencialą, kuris tampa produktyviais ir atsakingais piliečiais. Mes esame pasiryžę siekti kompetencijos mokymo, mokslinio darbo, kokybiškų akademinių ir profesinių programų bei aukšto lygio dėstytojų ir studentų sąveikos. Mes plečiame ir užmezgame ryšius, siekdami tobulinti edukacinę patirtį ir mūsų bendruomenę.

Vertybės

 • Vientisumas: sąžiningai, sąžiningai ir etiškai laikydamasi visų universiteto veiklos ir sprendimų priėmimo akivaizdžios kultūros.
 • Kompetencija: tarnauja mūsų mokslinei bendruomenei, teikiant nuosekliai aukštos kokybės programas, mokymą, paslaugas ir stipendijas.
 • Atskaitingumas: užtikrinant akademinį, programinį ir fiskalinį vientisumą bei vertę, apdairiai valdant Universitetui patikėtus išteklius.
 • Pagarba: apimti įvairovę ir kolegialiai elgtis su kitais kolektyviai su lojalumu, atvirumu ir profesionalumu visose sąveikos, veiklos ir sprendimų priėmimo srityse.
 • Bendradarbiavimas: siekti bendrų tikslų su kitais Universitete ir bendruomene, vertinant komandinį darbą, dalyvavimą ir idėjų bei perspektyvų įvairovę.
 • Inovacijos: skatina, svarsto ir remia idėjų plėtrą, puoselėdama individualų išradingumą ir kūrybiškumą bei kuriant aplinką, kurioje būtų augimo ir pokyčių galimybės.

Mūsų programos yra visiškai akredituotos aukštojo mokymosi komisijos.


Washburn universitetas gali pasiūlyti nuotolinio mokymosi programas keliose valstybėse per mūsų narystę SARA - nacionalinėje sutartyje dėl valstybinių autorizacijos abipusiškumo tarybos. SARA yra savanoriškas susitarimas tarp savo valstybių narių ir JAV teritorijų, nustatantis panašius nacionalinius standartus tarpvalstybiniam nuotolinio švietimo kursų ir programų pasiūlymui. Pagal dabartinį susitarimą "Washburn" leidžiama teikti programas visose valstybėse, išskyrus Kaliforniją, Floridą ir Masačusetą, kurie nėra SARA nariai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Health Certificates » Matyti Health Magistras » Matyti Health Bakalauras » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Sveikatos mokslų bakalauro laipsnis

Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 5 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Topeka + 1 daugiau

Allied Health Department siūlo internetinį sveikatos mokslų bakalauro laipsnį (BHS). Ši ketverių metų bakalauro studijų programa skirta suteikti absolventams žinių ir įgūdžių sveikatos priežiūros valdymo ir lyderystės srityje. [+]

Allied Health Department siūlo internetinį sveikatos mokslų bakalauro laipsnį (BHS). Ši ketverių metų programa skirta suteikti sveikatos priežiūros specialistams žinias ir įgūdžius valdymo ir vadovavimo srityje. Studentai, neturintys sveikatos priežiūros paslaugų, gali išplėsti sveikatos priežiūros galimybes arba pasirengti studijų programai baigę Washburn BHS laipsnį.

Studentai gali pasirinkti iš 3 didžiųjų:

1. Sveikatos paslaugų administracija, BHS-HA

Reikia kvalifikuotų sveikatos priežiūros srities vadovų. Reguliavimo klausimai, politika, technologijos ir finansiniai klausimai nuolat kinta sveikatos priežiūros srityje. Studentai, siekiančiai bakalaureato laipsnio sveikatos paslaugų administravimo, imasi pažangių kursinių darbų sveikatos priežiūros srityje ir su jais susijusiuose sveikatos priežiūros klausimuose, kurie padidina jų galimybę parduoti administracines pareigas baigiant studijas.... [-]


Certificate

Išplėstinis diagnostikos medicinos sonografijos pažymėjimas

Internetinės Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 12 mėnesių August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Topeka + 1 daugiau

Sonografija gali būti naudojama daugelio kūno dalių, tokių kaip pilvo, krūtų, moterų reprodukcinės sistemos, prostatos, širdies ir kraujagyslių, ištyrimui. Sonografija vis dažniau naudojama širdies ligų, širdies priepuolio ir kraujagyslių ligų, galinčių sukelti insultą, aptikimui ir gydymui. [+]

Kas yra DMS?

Sonografija gali būti naudojama daugelio kūno dalių, tokių kaip pilvo, krūtų, moterų reprodukcinės sistemos, prostatos, širdies ir kraujagyslių, ištyrimui. Sonografija vis dažniau naudojama širdies ligų, širdies priepuolio ir kraujagyslių ligų, galinčių sukelti insultą, aptikimui ir gydymui.

Diagnostinės medicinos sonografijos draugija (SDMS) diagnozuojančią medicininę procedūrą, kuri naudoja aukšto dažnio garso bangas (ultragarsą ), nustato sonografiją, kad būtų pagaminti dinamiški vaizdiniai organų, audinių ar kraujo srautai kūno viduje. Šio tipo procedūra dažnai vadinama sonograma ar ultragarso skenavimu.

Kodėl verta rinktis Washburn University diagnostikos medicinos sonografijos programą?Visi didaktiniai kursai baigti nuotolinio mokymosi (on-line) formatuMūsų programa buvo pristatyta nuotolinio mokymosi (on-line) formatu daugiau nei 11 metųStudentai gali dalyvauti ARDMS ar CCISertifikavimo egzaminai baigus studijasKlinikinį ugdymą paprastai galima organizuoti arti studentų namųStudentai glaudžiai bendradarbiauja su registruotu ultragarso fakultetuWashburn fakultete yra daugiau kaip 70 metų patirties ultragarsuWashburn University vieta leidžia užmegzti ryšius su dideliais medicinos centrais, privačiomis gydytojų įstaigomis ir klinikomis bei mažesnėmis bendruomeninėmis ligoninėmisStudentai yra aprūpinti įvairia klinikine patirtimiRemiantis naujausia SDMS atlyginimų apžvalga, vidutinė atlyginimo suma sonografams yra 66768 JAV doleriųAkreditacija... [-]

Išplėstinis magnetinio rezonanso tomografijos pažymėjimas

Internetinės Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Topeka + 1 daugiau

Magnetinio rezonanso (MR) arba magnetinio rezonanso tomografija (MRI) - tai procedūra, kuri naudoja radijo bangų energijos impulsus kartu su magnetiniu lauku, kad būtų galima vaizduoti konkrečią kūno plotą. Tada kūno struktūra ir funkcijos pateikiamos kaip skerspjūvio anatomijos vaizdai. MR turi didesnį minkštųjų audinių kontrastą nei CT, todėl sukuria išsamius vaizdus. Magnetinio rezonanso tomografijoje dirbantys technologai gali dirbti ligoninėse, vaizdo gavimo centruose. Pagal "Occupational Outlook" vadovą, technologai, kurių sertifikavimas yra daugiau nei vienoje diagnostikos vaizdavimo srityje, pvz., MR, bus labiau parduodamas. [+]

Magnetinio rezonanso (MR) arba magnetinio rezonanso tomografija (MRI) - tai procedūra, kuri naudoja radijo bangų energijos impulsus kartu su magnetiniu lauku, kad būtų galima vaizduoti konkrečią kūno plotą. Tada kūno struktūra ir funkcijos pateikiamos kaip skerspjūvio anatomijos vaizdai. MR turi didesnį minkštųjų audinių kontrastą nei CT, todėl sukuria išsamius vaizdus.

Magnetinio rezonanso tomografijoje dirbantys technologai gali dirbti ligoninėse, vaizdo gavimo centruose. Pagal "Occupational Outlook" vadovą, technologai, kurių sertifikavimas yra daugiau nei vienoje diagnostikos vaizdavimo srityje, pvz., MR, bus labiau parduodamas.

Priėmimo prielaida

Priėmimas į MR programą atitinka ARRT gaires po pirminio sertifikavimo . Pareiškėjas šiuo metu gali dalyvauti taikomoje vaizdo gavimo programoje, pvz., Radiologijoje. Tačiau pareiškėjas, prieš pradedant MR programą, turi būti įgijęs registracijos statusą per ARRT atitinkamoje srityje (rugpjūčio mėn. Viduryje). Kitas leidimas įregistruoti yra dabartinė registracija rentgenografijoje, radiacinės terapijos, sonografijos ar branduolinės medicinos srityje. Sonografijos registracija gali būti vykdoma naudojant ARRT arba ARDMS. Branduolinės medicinos registracija gali būti vykdoma kartu su ARRT arba NMTCB.... [-]


Magistras

Meistras sveikatos mokslo

Internetinės Dieninės Ištęstinės 21 - 42 mėnesių August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Topeka + 1 daugiau

Sveikatos mokslo magistro (MHS) sveikatos priežiūros švietimo misijoje yra paruošti esamus sveikatos priežiūros specialistus, kad jie taptų veiksmingais mokytojais ir lyderiais, kurie gali aprūpinti įvairiais besimokančiaisiais sveikatos priežiūros organizacijose ir su jais susijusiose sveikatos apsaugos studijų programose. [+]

Graduate Management Admission Test arba Sveikatos mokslo magistras (MHS) sveikatos priežiūros švietime Misija yra paruošti esamus sveikatos priežiūros specialistus, kad jie taptų veiksmingais mokytojais ir lyderiais, kurie gali aprūpinti įvairiais besimokančiaisiais sveikatos priežiūros organizacijose ir su jais susijusiose sveikatos apsaugos studijų programose.

MHS programa skirta mažoms gimnazijoms mokyti 8 savaičių pamokas, tuo pačiu metu suteikiant vieną dalyką, leidžiantį visą darbo dieną dirbantiems sveikatos priežiūros specialistams baigti savo magistro laipsnį dirbant visą darbo dieną. Cohorts prasideda kiekvieną rudenį. Programa yra visiškai internetinė ir asinchroninė.... [-]


Kontaktai

Washburn University

Adresas 1700 SW College Ave,
66621 Topeka, Kansas, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.washburn.edu/
Telefonas +1 785-670-1010