Vet Tech Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vet Tech Institute siūlo 18 mėnesių programą studentams, norintiems įgyti pagrindinių įgūdžių pasiruošti patekti į veterinarijos priežiūros sritį. Mokymo programa, patalpos, veislynas vietoje, kohortos instrukcijos ir patyrę dėstytojai yra skirti studentų sėkmei.

Mokymo programos rengimas sukuria žinias ir įgūdžius, kad galėtų pradėti veterinaro techniko karjerą, atlikdamas specialias instrukcijas ir įgūdžių praktikos seką. Kurso turinys apima platų temų spektrą ir atitinka AVMA Veterinarijos technikų mokymo ir veiklos komiteto (CVTEA) standartus.

Mokymo programoje labai svarbu, kad visos programos metu būtų dirbama kartu su gyvūnais. Mokymosi įstaigose yra gerai įrengtos laboratorijos, chirurgijos komplektai, gyvūnams tinkamos klasės, radiografijos komplektai ir veislynai.

Mūsų dėstytojai dalijasi aistra gyvūnams ir mokymui, ir jie įgyja savo pramonės patirtį klasėje. Konkrečios programos dėstytojai ir bendraamžių grupė, orientuota į tą patį tikslą, suteikia tikslinę aplinką jūsų mokymams.

Veterinarijos specialistai arba veterinarai yra svarbi gyvūnų sveikatos priežiūros komandos dalis. Jie gali paremti veterinarijos gydytoją taip pat, kaip ir visa medicinos komanda - gydytoją žmogų. Taigi veterinaras gali būti skirtingu metu, pavyzdžiui, slaugytoja, laboratorijos technikė, chirurgijos padėjėja, radiologijos technikė, dantų higienistė, vaistinės technikė, pacientų auklėtoja ir net dietologė!

Mokymo programoje daugiausia dėmesio skiriama veterinarinei kačių ir šunų priežiūrai, tačiau ji taip pat apima egzotiką, laboratorinius gyvūnus ir ūkio gyvūnus. Užsiėmimai suteikia daug praktinių instrukcijų. 8 savaites praleisite eksternu, kad praktikuotumėte tai, ko išmokote ir užmezgėte pramonės kontaktus!

Daugelis 18 mėnesių programos kursų tiesiogiai paruošia jus sėkmingos veterinarijos techniko karjeros įrankiais.

Vietos

Hiustonas

Address
Southwest Freeway,4669
77027 Hiustonas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Pitsburge

Address
7th Street,125
15222 Pitsburge, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

Indianapolis

Address
Shadeland Station,7205
46256 Indianapolis, Indianoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: