University of the Sciences in Philadelphia

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mokslų universitetą

Mokslų universitetas jau beveik 200 metų paruošė studentus būti sveikatos priežiūros ir mokslo sričių vadovais ir praktikais. Išskirtinio išsilavinimo esmė yra praktinių tyrimų ir patirtinio mokymosi tradicija, kuri akivaizdi kiekvienam abiturientui, kuris vaikščiojo po universiteto miestelį. Nuo tada, kai 1821 m. Buvo įsteigtas Filadelfijos farmacijos koledžas, pirmasis farmacijos koledžas Šiaurės Amerikoje, „USc Sciences“ išaugo į daugiau nei 30 laipsnių suteikiančių programų nuo bakalauro iki daktaro laipsnio sveikatos mokslų, teisinių mokslų, sveikatos priežiūros verslo ir politikos srityse. . JAV mokslų studentai yra įrodyti visur, kur lankosi.

130599_130511_USciences-STC-01.jpg

C) University of the Sciences in Philadelphia

Mokslų universiteto misija, vizija ir vertybės

Misija

Mokslų universitetas parengia studentus tapti mokslų, sveikatos profesijų ir susijusių disciplinų lyderiais, novatoriais ir kvalifikuotais specialistais. Mes teikiame aukštos kokybės mokymo, tyrimų ir paslaugų teikimo paslaugas saugioje ir palaikančioje aplinkoje, kurioje gyvena, mokosi ir sėkmingai mokiniai.

Vizija

Mokslų universitetas bus pripažintas mokslo ir sveikatos priežiūros švietimo ir tyrimų lyderiu. Mes teikiame tarpdisciplininę, bendradarbiavimo patirtį ir pasaulines galimybes, kurios įkvepia mūsų absolventus, dėstytojus ir personalą skatinti teigiamus pokyčius. Absolventai bus tęsiami, nes jie yra užjaučiantys sveikatos priežiūros paslaugų teikėjai, kritiški mąstytojai ir pokyčių diplomatai, įgyvendinantys novatoriškas visuomenės tobulėjimo permainas.

Vertybės

  • Mes puoselėjame tarpprofesinio švietimo, mokymo ir tyrimų naujoves.
  • Mes priimame stipendijas, plėtojame technologijas ir mokomės visą gyvenimą.
  • Mes puoselėjame verslumą, profesionalumą ir bendradarbiavimą remdamiesi savo didžiuoju, kaip pirmosios vaistinės mokyklos šalyje, palikimu.
  • Mes ugdome pagarbą, įvairovę, pilietiškumą, mandagumą ir įtraukumą.
  • Mes siekiame kokybės, vientisumo ir tvarumo visais universiteto gyvenimo aspektais.
  • Mes palaikome savo bendruomenę ir prisidedame prie jos ekonominio gyvybingumo.

Vietos

Filadelfijoje

Address
600 South 43rd Street
19104 Filadelfijoje, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis