University of Southern Indiana

Įvadas

Oficialus aprašymas


Įkurta 1965 m., University of Southern Indiana įregistruoja beveik 9 500 studentų ir magistro laipsnį 80 didelių bendrovių. Viešoji aukštoji mokykla, įsikūrusi gražioje 1400 akrų universiteto mieste Evansville, Indiana, JAVI siūlo programas per Liberalų menų koledžą, Romaino verslo kolegiją, Slaugos ir sveikatos profesijų kolegiją ir Poto Mokslo, inžinerijos, ir švietimas. USI yra "Carnegie Foundation Community Engaging University" ir siūlo tęstinio mokymo ir specialias programas daugiau nei 15 000 dalyvių kasmet per "Outreach and Engagement".

85259_standard_wallpaper_008.jpg

Apie University of Southern Indiana

Universitetas siūlo studijų užsienyje galimybes daugiau nei 60 šalių ir priima užsienio studentus iš viso pasaulio. Konkurencingos NCAA II skyriaus ir Didžiųjų ežerų slėnio konferencijos narys, USI siūlo 17 įvairiausių tarpkultūrinių vyrų ir moterų sporto šakų. Prezidentė Linda LM Bennett yra trečiasis JAV prezidentas, o 2009 m. Ji buvo įkurta. Vadovaujantis universitetu, studentai tęsia studentams priimtinos kompetencijos tradicijas, kartu siekdami pažangos plėtojant inovacijas ir įsitraukdami į pozicijas, o JAVI - kaip aukščiausią pasirinkimas kolegijos studentams visoje valstybėje ir regione, taip pat pritraukti aukštos kalbos studentus iš visos šalies ir viso pasaulio.

67518_cover.JPG

Pasaulinės ambasadoriai pasaulinėje bendruomenėje

USI yra aktyvi mokymosi bendruomenė, skatinanti švietimą ir žinias, stiprinti pilietinį ir kultūrinį supratimą bei puoselėti partnerystes, rengiant išsamias informavimo programas. Mes rengiame žmones protingai gyventi įvairiose ir pasaulinėse bendruomenėse.

Greiti faktai

Registracija: 9 364 studentų iš 89 Indianos apskričių, 36 kitų valstybių ir 51 kito tautos. 86,2% naujausių USI laipsnių dirba savo srityje arba patenkinamai srityje. Moterys: 62% vyrų: 38% Minority: 9% absolventai: 36,000 Apie 74% USI absolventų išlieka Indianoje. Daugiau nei 130 universitetų studentų organizacijų. "Evansville" yra lengvai nuvykus nuo Indianapolio, Luisvilio, Našvilio ir Sent Luiso

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Health Bakalauras » Matyti Kursai » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Sveikatos apsaugos bakalauro laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Evansville

JAV sveikatos priežiūros sistema greitai pasikeičia, o jūs galite likti priekyje kreivėje užbaigus bakalauro laipsnį sveikatos priežiūros tarnybose USI. Numatoma, kad užimtumas medicinos srityje augs greičiau nei visų profesijų vidurkis, nes pramonė ir toliau plėsis ir įvairins.

[+]

Daugelis turtingų ir įvairesnių galimybių yra sveikatos priežiūros sektoriuje, ypač USI.

JAV sveikatos priežiūros sistema greitai pasikeičia, o jūs galite likti priekyje kreivėje užbaigus bakalauro laipsnį sveikatos priežiūros tarnybose USI. Numatoma, kad užimtumas medicinos srityje augs greičiau nei visų profesijų vidurkis, nes pramonė ir toliau plėsis ir įvairins. Absolventai mūsų sveikatos paslaugų programoje turi neįvykdytą darbo vietą ir beveik tobulą priėmimo kursą baigę mokyklą.

Nė viena kita astrologijos studijų programa Indianoje neturi lygiaverčių karjeros rezultatų. Mūsų studentai plačiai supranta sveikatos priežiūros sistemą, tyrinėdami temas ir klausimus, kurie turi įtakos bendruomenės sveikatai ir patiems asmenims. Be to, nė viena kita Indianos sveikatos priežiūros programa, skirta bakalauro studijoms, negali atitikti USI profesionalių dėstytojų derinio, mokslinių tyrimų galimybių, praktinės patirties ir karjeros orientuotos specializacijos. "USI" teikiama sveikatos priežiūros paslaugų programa yra puiki akademinė patirtis, kuri parengs studentus už sudėtingus vaidmenis, kuriuos jie atliks formuluojant sveikatos priežiūros ateitį Jungtinėse Amerikos Valstijose. Unikalios galimybės suteikia jums sveikatos priežiūros darbo rinkoje privalumus.... [-]


Vaizdo įrašai

Welcome to the University of Southern Indiana

University of Southern Indiana

Knowledge for Life

Kontaktai

University of Southern Indiana

Adresas 8600 University Blvd.
47712 Evansville, Indiana, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.usi.edu/international/admissions
Telefonas +1 812-464-1768