University of Southern California School of Pharmacy

Įvadas

Oficialus aprašymas

120405_SoP_InnovationExcellence.jpg

Drąsiai pirma!

Daugiau nei 100 metų USC Farmacijos mokykla tarnavo kaip inovacijų ir kompetencijos švyturys farmacijos švietimo, tyrimų ir praktikos srityje ir ilgą laiką buvo įvertinta JAV naujienų kategorijoje.

USC yra vienintelė vaistinių mokykla, aprėpianti visą farmacijos plėtros ir klinikinių paslaugų spektrą - nuo vaistų atradimo iki reguliavimo metodų, kaip saugiai perkelti vaistus ir medicinos prietaisus į rinką, pradedant priežiūros teikimu įvairiose vietose ir baigiant poveikio vertinimu. rūpinimasis paciento rezultatais ir sveikatos priežiūros išlaidos. Mūsų klinikinio fakulteto nariai ieško naujų būdų ir nustato geriausią praktiką įvairiose priežiūros vietose.

Mokykla gavo dideles dotacijas iš Nacionalinių sveikatos institutų reikšmingiems vėžio, Alzheimerio ligos ir diabeto atradimams plėtoti, taip pat iš Medikatros ir Medicaido inovacijų centro, siekdama užtikrinti saugų ir optimalų vaistų vartojimą bei kurti naujoves gerinti paciento rezultatus, tuo pačiu sumažinant išlaidas. Mokykla siūlo tempo nustatymo magistro studijų programas , kurios suteikia specialistams naujus įgūdžius, kad jie galėtų tobulėti besikeičiančioje rinkoje. Mūsų partnerystė USC Leonardo D. Schaefferio sveikatos politikos ir ekonomikos centre duoda įrodymais pagrįstus tyrimus, kurie patvirtina ilgalaikį vaistininkų indėlio į bendrą praktiką vertę.

USC Farmacijos mokykla yra vienintelė privati farmacijos mokykla pagrindiniame sveikatos mokslų miestelyje, todėl mūsų studentai yra arti keturių pagrindinių ligoninių.

Be to, USC Farmacijos mokyklos studentams naudingas platus filialų tinklas, esantis maždaug 300 vietų, ir daugiau nei 400 fakulteto savanorių ir gydytojų, kurių dauguma yra USC Farmacijos mokyklos absolventai. Mokyklai taip pat priklauso ir veikia keturios bendruomenės vaistinės ir specializuota vaistinė.

120409_USC_Doheny-e1504207258947.png

Laipsnis: Farmacijos mokslų daktaras, bakalauras ir daktaras (PharmD)

Mokykla teikia platų laipsnių ir pažymėjimų programas, pradedant nuo didžiausių mokykloje - farmacijos mokslų daktaro (PharmD) ir daugybe kitų jungtinių ir dvigubų laipsnių galimybių - baigiant aukštai vertinamomis magistrantūros ir doktorantūros programomis. Rezidencijos ir stipendijos, siūlomos per mokyklą, taip pat yra plačios.

Magistrantūros programos

USC Farmacijos mokyklos daugiadalykės doktorantūros absolventai. Magistro laipsnio programos yra labai reikalingos pirmaujančių akademinės, pramonės ir vyriausybės institucijų. Šios programos apima unikalų mokslinį pagrindą - nuo narkotikų atradimo, pristatymo ir tobulinimo iki genetikos ir genomikos taikymo iki eksperimentinių ir klinikinių tyrimų pritaikymo.

Farmacija

 • Ph.D. Programa
 • MS molekulinės farmakologijos srityje
 • VšĮ Farmacijos mokslai
 • Klinikinis

Sveikatos ekonomika

 • Daktaras sveikatos ekonomikoje
 • MS Farmacijos Ekonomika ir Politika
 • Progresuojanti MS sveikatos ekonomikoje

Sveikatos priežiūros sprendimų analizė

 • MS sveikatos priežiūros sprendimų analizėje
 • Biofarmacijos rinkodaros magistrantūra

Reguliavimo mokslų

 • Reguliavimo mokslo daktaro laipsnis
 • Reguliuojamojo mokslo magistras
 • Narkotikų plėtros vadybos magistrantūra
 • Medicinos produktų kokybės magistro laipsnis

120408_Daryl-Davies.jpg

Farmacijos mokslų daktarė (PharmD)

USC Farmacijos mokykla 1950 m. Sukūrė pirmąją šalies programąPharmD“ ir tebėra novatoriškų švietimo ir pasirengimo rytoj praktikuojančių vaistininkų pradininkė.

Didžiausia farmacijos mokyklos studijų programa, ketverių metų dieninė „PharmD“ programa, suteikia studentams:

 • Unikali vaistinių praktikos patirties programa, pradedanti nuo pirmųjų studijų metų, suteikianti studentams tiesioginį ir laipsniškai sunkų klinikinį patyrimą.
 • Platus dvigubo laipsnio, jungtinio laipsnio ir pažymėjimų programų pasiūlymas.
 • Didžiausias alumnų vaistininkų tinklas regione, kuris gali suteikti vertingos karjeros paramos absolventams, pradedantiems farmacijos profesiją.

USC „PharmD“ programos absolventai yra labai ieškomi darbdavių visoje Jungtinėse Valstijose dėl plataus spektro karjeros galimybių.

Išankstinis vaistinės bakalauro laipsnis

USC Farmacijos mokyklos bakalauro programos skatina talentingus studentus tęsti karjerą farmacijos srityje ir siūlo didelę dalį farmakologijos ir vaistų kūrimo bei nepilnametę biomedicinos terapijos mokslo ir vadybos srityse. Pagrindinės ir nepilnametės bakalaurai yra skirti geriau paruošti bakalaurus, orientuotus į priešfarmacijos, priešmedicinos ir kitas su sveikata susijusias profesijas.

120407_Keck.jpeg

Karjera

USC Farmacijos mokyklos absolventai dirba pirmaujančiose farmacijos įmonėse, tyrimų įstaigose ir reguliavimo agentūrose visame pasaulyje. Mūsų paskutiniai absolventai dirba tokiose organizacijose kaip Allergan, Eli Lilly, Biogen, Johns Hopkins medicinos mokykloje, JAV maisto ir vaistų administracijoje, Stanfordo universitete, Novartis biomedicininių tyrimų institute, Amgen, Medtronic, Shimadzu Scientific, Harvardo universitete, Merck, „Genentech“ ir „Facebook“.

Daugelis mūsų valstybių narių laipsnių yra pripažinti kaip OPT.

Vietos

Los Andželas

Address
University of Southern California
1985 Zonal Avenue

Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos