Oficialus aprašymas

120405_SoP_InnovationExcellence.jpg

Drąsiai pirma!

Daugiau nei 100 metų USC Farmacijos mokykla tarnavo kaip inovacijų ir kompetencijos švyturys farmacijos švietimo, tyrimų ir praktikos srityje ir ilgą laiką buvo įvertinta JAV naujienų kategorijoje.

USC yra vienintelė vaistinių mokykla, aprėpianti visą farmacijos plėtros ir klinikinių paslaugų spektrą - nuo vaistų atradimo iki reguliavimo metodų, kaip saugiai perkelti vaistus ir medicinos prietaisus į rinką, pradedant priežiūros teikimu įvairiose vietose ir baigiant poveikio vertinimu. rūpinimasis paciento rezultatais ir sveikatos priežiūros išlaidos. Mūsų klinikinio fakulteto nariai ieško naujų būdų ir nustato geriausią praktiką įvairiose priežiūros vietose.

Mokykla gavo dideles dotacijas iš Nacionalinių sveikatos institutų reikšmingiems vėžio, Alzheimerio ligos ir diabeto atradimams plėtoti, taip pat iš Medikatros ir Medicaido inovacijų centro, siekdama užtikrinti saugų ir optimalų vaistų vartojimą bei kurti naujoves gerinti paciento rezultatus, tuo pačiu sumažinant išlaidas. Mokykla siūlo tempo nustatymo magistro studijų programas , kurios suteikia specialistams naujus įgūdžius, kad jie galėtų tobulėti besikeičiančioje rinkoje. Mūsų partnerystė USC Leonardo D. Schaefferio sveikatos politikos ir ekonomikos centre duoda įrodymais pagrįstus tyrimus, kurie patvirtina ilgalaikį vaistininkų indėlio į bendrą praktiką vertę.

USC Farmacijos mokykla yra vienintelė privati farmacijos mokykla pagrindiniame sveikatos mokslų miestelyje, todėl mūsų studentai yra arti keturių pagrindinių ligoninių.

Be to, USC Farmacijos mokyklos studentams naudingas platus filialų tinklas, esantis maždaug 300 vietų, ir daugiau nei 400 fakulteto savanorių ir gydytojų, kurių dauguma yra USC Farmacijos mokyklos absolventai. Mokyklai taip pat priklauso ir veikia keturios bendruomenės vaistinės ir specializuota vaistinė.

120409_USC_Doheny-e1504207258947.png

Laipsnis: Farmacijos mokslų daktaras, bakalauras ir daktaras (PharmD)

Mokykla teikia platų laipsnių ir pažymėjimų programas, pradedant nuo didžiausių mokykloje - farmacijos mokslų daktaro (PharmD) ir daugybe kitų jungtinių ir dvigubų laipsnių galimybių - baigiant aukštai vertinamomis magistrantūros ir doktorantūros programomis. Rezidencijos ir stipendijos, siūlomos per mokyklą, taip pat yra plačios.

Magistrantūros programos

USC Farmacijos mokyklos daugiadalykės doktorantūros absolventai. Magistro laipsnio programos yra labai reikalingos pirmaujančių akademinės, pramonės ir vyriausybės institucijų. Šios programos apima unikalų mokslinį pagrindą - nuo narkotikų atradimo, pristatymo ir tobulinimo iki genetikos ir genomikos taikymo iki eksperimentinių ir klinikinių tyrimų pritaikymo.

Farmacija

 • Ph.D. Programa
 • MS molekulinės farmakologijos srityje
 • VšĮ Farmacijos mokslai
 • Klinikinis

Sveikatos ekonomika

 • Daktaras sveikatos ekonomikoje
 • MS Farmacijos Ekonomika ir Politika
 • Progresuojanti MS sveikatos ekonomikoje

Sveikatos priežiūros sprendimų analizė

 • MS sveikatos priežiūros sprendimų analizėje
 • Biofarmacijos rinkodaros magistrantūra

Reguliavimo mokslų

 • Reguliavimo mokslo daktaro laipsnis
 • Reguliuojamojo mokslo magistras
 • Narkotikų plėtros vadybos magistrantūra
 • Medicinos produktų kokybės magistro laipsnis

120408_Daryl-Davies.jpg

Farmacijos mokslų daktarė (PharmD)

USC Farmacijos mokykla 1950 m. Sukūrė pirmąją šalies programąPharmD“ ir tebėra novatoriškų švietimo ir pasirengimo rytoj praktikuojančių vaistininkų pradininkė.

Didžiausia farmacijos mokyklos studijų programa, ketverių metų dieninė „PharmD“ programa, suteikia studentams:

 • Unikali vaistinių praktikos patirties programa, pradedanti nuo pirmųjų studijų metų, suteikianti studentams tiesioginį ir laipsniškai sunkų klinikinį patyrimą.
 • Platus dvigubo laipsnio, jungtinio laipsnio ir pažymėjimų programų pasiūlymas.
 • Didžiausias alumnų vaistininkų tinklas regione, kuris gali suteikti vertingos karjeros paramos absolventams, pradedantiems farmacijos profesiją.

USC „PharmD“ programos absolventai yra labai ieškomi darbdavių visoje Jungtinėse Valstijose dėl plataus spektro karjeros galimybių.

Išankstinis vaistinės bakalauro laipsnis

USC Farmacijos mokyklos bakalauro programos skatina talentingus studentus tęsti karjerą farmacijos srityje ir siūlo didelę dalį farmakologijos ir vaistų kūrimo bei nepilnametę biomedicinos terapijos mokslo ir vadybos srityse. Pagrindinės ir nepilnametės bakalaurai yra skirti geriau paruošti bakalaurus, orientuotus į priešfarmacijos, priešmedicinos ir kitas su sveikata susijusias profesijas.

120407_Keck.jpeg

Karjera

USC Farmacijos mokyklos absolventai dirba pirmaujančiose farmacijos įmonėse, tyrimų įstaigose ir reguliavimo agentūrose visame pasaulyje. Mūsų paskutiniai absolventai dirba tokiose organizacijose kaip Allergan, Eli Lilly, Biogen, Johns Hopkins medicinos mokykloje, JAV maisto ir vaistų administracijoje, Stanfordo universitete, Novartis biomedicininių tyrimų institute, Amgen, Medtronic, Shimadzu Scientific, Harvardo universitete, Merck, „Genentech“ ir „Facebook“.

Daugelis mūsų valstybių narių laipsnių yra pripažinti kaip OPT.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

University of Southern California School of Pharmacy

USC Farmacijos mokykla 1950 m. Įsteigė pirmąją šalyje farmacijos mokslų daktaro (PharmD) programą ir tebėra novatoriškų rytojaus praktikuojančių vaistininkų mokymo ir ren ... [+]

Apžvalga

USC Farmacijos mokykla 1950 m. Įsteigė pirmąją šalyje farmacijos mokslų daktaro (PharmD) programą ir tebėra novatoriškų rytojaus praktikuojančių vaistininkų mokymo ir rengimo pradininkė.

Didžiausia farmacijos mokyklos studijų programa, ketverių metų dieninė „PharmD“ programa, suteikia studentams:

Unikali vaistinių praktikos patirties programa, pradedanti nuo pirmųjų studijų metų, suteikianti studentams tiesioginį ir laipsniškai sunkų klinikinį patyrimąPlatus dvigubo laipsnio, jungtinio laipsnio ir pažymėjimų programų pasiūlymasDidžiausias alumnų vaistininkų tinklas regione, kuris gali suteikti vertingos karjeros paramos absolventams, pradedantiems farmacijos profesiją... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Southern California School of Pharmacy

Mokslo magistras biofarmacinės rinkodaros srityje (BPMK) yra 27 vienetų tarpdalykinė tiksliosios rinkodaros studijų programa, skirta tik karjerai biofarmacijos ir mokėtoj ... [+]

Apžvalga

Mokslo magistras biofarmacinės rinkodaros srityje (BPMK) yra 27 vienetų tarpdalykinė tiksliosios rinkodaros studijų programa, skirta tik karjerai biofarmacijos ir mokėtojų pramonėje. BPMK yra skirtas kaupti pagrindines žinias ir strateginius įgūdžius, susijusius su biotechnologijomis

BPMK yra pirmoji tokio pobūdžio programa, skirta integruoti visą „sveikatos ekonominę ekosistemą“, siekiant patobulinti ir palengvinti praktiką, pagrįstą duomenimis pagrįstos rinkodaros priemonėmis, leidžiančiomis pagerinti prieigą, segmentus ir klientų bei pacientų supratimą. Šio gilesnio analitiniu pagrindu pagrįsto strateginio proceso rezultatas yra reikšmingas rinkos rizikos sumažėjimas ir galimybių praradimas, nes pagerėjo įžvalgos ir planavimo efektyvumas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern California School of Pharmacy

STEM suteiktas medicinos produktų kokybės laipsnis yra skirtas studentams, turintiems biologinių, farmacinių ir biomedicinos mokslų bei biomedicinos inžinerijos išsilavin ... [+]

Apžvalga

STEM suteiktas medicinos produktų kokybės laipsnis yra skirtas studentams, turintiems biologinių, farmacinių ir biomedicinos mokslų bei biomedicinos inžinerijos išsilavinimą. Programos tikslas - išmokyti studentus teorijos, kuria grindžiami dabartiniai ir būsimi reglamentai, darantys įtaką produktų kokybei, ir pateikti praktinio gyvenimo praktines priemones, kurias jie naudos savo karjeroje.

Už kokybės užtikrinimą ir kokybės kontrolę dirbantys specialistai yra atsakingi už bandymus ir priežiūrą, reikalingą sveikatos priežiūros produktų saugai užtikrinti. Studentai sužino apie taisykles ir rekomendacijas, užtikrinančias vaistų, biologinių ir medicinos prietaisų kokybę JAV ir tarptautiniu mastu, ir kaip šias žinias pritaikyti nuolat besiplečiančioje medicinos produktų kūrimo ir gamybos srityje. Jie ugdo pagrindinių principų, būtinų aiškinant ir įgyvendinant kokybės praktiką ir kokybės sistemas, supratimą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern California School of Pharmacy

USC sveikatos ekonomikos pakopos studijų programa siūlo farmacijos ekonomikos ir politikos mokslų magistrą. Ši MS programa yra siūloma kartu su Ekonomikos departamentu ir ... [+]

Apžvalga

USC sveikatos ekonomikos pakopos studijų programa siūlo farmacijos ekonomikos ir politikos mokslų magistrą . Ši MS programa yra siūloma kartu su Ekonomikos departamentu ir USC Price School of Public Policy. Magistrantai yra mokomi naudoti farmakoekonomiką ir vertinimo metodus praktinio sprendimų priėmimo aplinkoje, pavyzdžiui, valdomose vaistinėse, mokėtojams iš trečiųjų šalių ir vyriausybinėms agentūroms.

Skiriamasis USC magistro programos farmacijos ekonomikos ir politikos bruožas yra laipsnis, kuriuo studentai aktyviai užsiima skelbiamais tyrimais kaip pagrindinis autorius arba kaip antrinis autorius bendradarbiaudami su fakulteto nariu.

Pateikimo terminas... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern California School of Pharmacy

USC Farmacijos mokyklos klinikinės ir eksperimentinės terapijos magistrantūros programa (CXPT) paruošia studentus pamatiniams kursams, susijusiems su vertimo mokslais, fa ... [+]

Apžvalga

USC Farmacijos mokyklos klinikinės ir eksperimentinės terapijos magistrantūros programa (CXPT) paruošia studentus pamatiniams kursams, susijusiems su vertimo mokslais, farmakologija ir klinikine plėtra, siekiant palengvinti jų atlikimą aukšto lygio pagrindiniuose, vertimo ir taikomuosiuose moksliniuose tyrimuose, būdinguose konkrečiai disciplinai. abituriento dėmesio sritis.

Tai gali apimti vaistų tikrinimas, ikiklinikinis vystymasis, ADME (pvz., Absorbcija, pasiskirstymas, metabolizmas, eliminacija) ir saugumo vertinimas bei klinikiniai tyrimai.

Studentams bus suteiktas platus pagrindinių mokslų ir pritaikomųjų gamtos mokslų mokymas , kuris leis jiems įsitraukti į vaistų kūrimą, optimizuoti kombinuotą terapiją ir individualizuoti terapiją (pvz., Farmakogenomika, infekcinės ligos ir metabolomika).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern California School of Pharmacy

USC farmacijos mokyklos daugiadalykės magistro studijų programos absolventai yra labai geidžiami pirmaujančių akademinės, pramonės ir vyriausybės institucijų. Molekulinės ... [+]

Apžvalga

USC farmacijos mokyklos daugiadalykės magistro studijų programos absolventai yra labai geidžiami pirmaujančių akademinės, pramonės ir vyriausybės institucijų. Molekulinės farmakologijos mokslo magistras

Priėmimas

Kviečiami kandidatai, turintys farmacijos, chemijos, biologijos ar kitų susijusių disciplinų bakalauro ar magistro laipsnį. Kandidatai privalo įrodyti anglų kalbos žodinės ir rašytinės bei pagrindinių mokslo sričių, tokių kaip organinė ir fizinė chemija, biochemija, biologija, matematika, statistika ir informatika, žinias.

Prašymus dėl priėmimo nagrinėja Farmacijos mokyklos Farmakologijos ir farmacijos mokslų absolventų priėmimo komitetas ir jie pirmiausia vertinami atsižvelgiant į akademinį meistriškumą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern California School of Pharmacy

USC sveikatos priežiūros sprendimų analizė yra pramonėje įteisinta absolventų programa, tiesiogiai paruošianti jus verslo karjerai sveikatos priežiūros, biofarmacijos ir ... [+]

Apžvalga

USC sveikatos priežiūros sprendimų analizė yra pramonėje įteisinta absolventų programa, tiesiogiai paruošianti jus verslo karjerai sveikatos priežiūros, biofarmacijos ir medicinos prietaisų srityje.

Mūsų realiame STEM mokyme teikiamos strateginio valdymo priemonės ir praktinės įžvalgos, kaip pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų vertę, prieinamumą, kompensavimą ir kainų nustatymą.

Sveikatos priežiūros sprendimų analizės programos VN yra taikoma mokymo programa su specializacijos sritimis, kurios tiesiogiai paruošia absolventus į analitiką orientuoto sveikatos priežiūros verslo karjerą. Kiekvienas kursas yra kuriamas konsultuojantis su pasaulio sveikatos, biofarmacijos, medicinos prietaisų vadovais... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Southern California School of Pharmacy

USC farmacijos mokyklos daugiadalykės magistro studijų programos absolventai yra labai geidžiami pirmaujančių akademinės, pramonės ir vyriausybės institucijų. Farmacijos ... [+]

Apžvalga

USC farmacijos mokyklos daugiadalykės magistro studijų programos absolventai yra labai geidžiami pirmaujančių akademinės, pramonės ir vyriausybės institucijų. Farmacijos mokslų magistras pabrėžia tiek pagrindinius, tiek taikomuosius vaistų pateikimo ir taikymo tyrimus, panaudojant vaistinę chemiją, kompiuterinę chemiją, farmaciją, farmakokinetiką, farmakodinamiką, imunologiją ir molekulinę bei ląstelių biologiją.

Priėmimas

Kviečiami kandidatai, turintys farmacijos, chemijos, biologijos ar kitų susijusių disciplinų bakalauro ar magistro laipsnį. Kandidatai privalo įrodyti anglų kalbos žodinės ir rašytinės bei pagrindinių mokslo sričių, tokių kaip organinė ir fizinė chemija, biochemija, biologija, matematika, statistika ir informatika, žinias.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

University of Southern California School of Pharmacy

STEM paskirta vaistų valdymo programa yra skirta studentams, turintiems ikiklinikinių biologinių ir farmacijos mokslų pagrindus. Ja siekiama sukurti pradinio ir vidutinio ... [+]

Apžvalga

STEM paskirta vaistų valdymo programa yra skirta studentams, turintiems ikiklinikinių biologinių ir farmacijos mokslų pagrindus. Ja siekiama sukurti pradinio ir vidutinio lygio mokslininkus, turinčius žinių ir įgūdžių, reikalingų profesinei praktikai atliekant mokslinius tyrimus, ypatingą dėmesį skiriant pereinamajam laikotarpiui nuo ikiklinikinių vaistų atradimo iki klinikinių vaistų kūrimo. Ši sritis, paprastai vadinama „mirties slėniu“, yra viena sudėtingiausių ir svarbiausių sričių atliekant mokslinius tyrimus, tačiau trūksta programų, skirtų būsimiems vertimo mokslo lyderiams mokyti ir šviesti.

Ši programa leis jums sukurti, kritiškai įvertinti ir optimizuoti plačias vaistų kūrimo strategijas nuo ankstyviausių vaistų kūrimo ir atradimo etapų iki jų taikymo patentuose ir rinkodaroje. Atsižvelgiant į jūsų pomėgį, papildomuose kursuose daugiausia dėmesio bus skiriama strateginiams, politiniams ir norminiams narkotikų kūrimo aspektams.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Gruodis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
University of Southern California 1985 Zonal Avenue
Los Angeles, California, Jungtinės Amerikos Valstijos