Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Mokyklos istorija ir vieta

Įkurta 1920 m. Yale universitete, University of New Haven universitetas yra privatus universitetas pietinėje Naujosios Anglijos pakrantėje. Universitetas yra gyvybingas ir įvairus: daugiau kaip 7000 studentų atvyksta iš 50 valstybių iš JAV ir beveik 50 pasaulio šalių, tarptautinių studentų dalis yra 12%. 80 akrų pagrindinė miestelė yra netoli New Haven, Konektikuto technologijos ir kultūros centro, vos pusantros valandos kelio automobiliu nuo Niujorko ir du su puse valandos nuo Bostono. 1638 m. Pastatytas New Haven turi ilgą istoriją ir turtingą kultūros paveldą, vadinamą „vartais į Naująją Angliją“.

Sėkmingai išplaukia iš čia

Mūsų institucijos siūlo laisvųjų menų, mokslo, meno, verslo, inžinerijos, sveikatos priežiūros, visuomenės saugumo ir viešąsias paslaugas, kad suteiktų studentams karjeros ir transformacines švietimo paslaugas. Mes turime daugiau nei 100 akademinių programų, kurių visi vadovaujasi bendradarbiavimu, tarpdisciplininiu, projektiniu mokymu.

Čia mokymasis yra asmeninė ir praktinė patirtis, kuriai vadovauja puikūs mokytojai, kurie vadovaus kiekvienam studentui. Mokytojų komanda yra jų atitinkamų sričių lyderė, suteikianti studentams įkvėpimo ir pripažinimo, padedanti jiems atrasti savo potencialą ir paversti juos sėkmingai pasirinktoje srityje.

Mes tai vadiname „pirmuoju studentu“

 • Mokytojo profesinės žinios ir atsidavimas

Mokykitės iš profesorių, kurie yra įsipareigoję skatinti asmeninį augimą ir karjeros plėtrą. Beveik šimtmetį, per šią orientaciją, mokyklos sukėlė nesuskaičiuojamų studentų sėkmę savo asmeniniame gyvenime ir darbo vietose.

 • Pagrindinis išsilavinimas

Įrodytas, tikslingas mokymas, suteikiantis studentams pagrindinius įgūdžius, žinias ir patirtį, būtiną užtikrinti, kad jie pasikeistų savo būsimoje karjeroje ir gyvenime.

 • Tarpdisciplininis kursas

Šis tipas, žinoma, yra skirtas skatinti tarpdisciplininį tyrimą ir suteikti studentams galimybę sėkmingai dirbti tarptautinėje bendruomenėje, užtikrinant, kad jie būtų visiškai pasirengę suprasti ir naršyti visame pasaulyje.

 • Daug akademinių ir bendrų veiklos galimybių

Yra įvairių mokymosi galimybių, esančių bendruomenėje, už jos ribų ir bendruomenėje, kad galėtumėte išlaisvinti savo aistrą ar rasti naujų interesų.

 • Gyvybinga universiteto bendruomenė

Glaudžus, ryškus universiteto miestelis, kuris yra vidutinio dydžio, mažas, lengvai valdomas ir pakankamai didelis, kad suteiktų studentams įvairias mokymosi ir apgyvendinimo paslaugas, taip pat dalyvavimą sporto ir lyderystės ugdyme. Galimybė.

 • „Leader“ ir „achiever“

Įvairiose pramonės šakose yra daugiau kaip 57 000 absolventų, o baigus studijas jie turi skirtingus pasirodymus savo gyvenimo keliuose. Daugiau kaip 91 proc. Absolventų per metus dirba į darbą arba vykdo studijų pakopą ir 96 proc. Absolventų per šešerius metus sėkmingai dirba atitinkamose srityse.

Misija

„New Haven“ universitetas yra į studentą orientuotas universitetas, turintis išskirtinį akademinį ir profesinį išsilavinimą. Mūsų misija yra suteikti aukščiausios kokybės išsilavinimą per patirtinį, bendradarbiavimo ir atradimų pagrindu vykdomą mokymąsi, padedant mokiniams pasirengti sėkmingam ir prasmingam gyvenimui tarptautinėje arenoje.

New Haven universiteto reitingai ir reputacija

 • Princetono apžvalga - penki metai iš eilės išvardyti kaip aukščiausias universitetų sąrašas Jungtinėse Valstijose
 • 100 geriausių Šiaurės Amerikos universitetų - 2019 JAV naujienos
 • Top 30% inžinerijos kolegijų JAV-2019 JAV Naujienos
 • Nacionalinis Top15 ROI reitingas - „The Wall Street Journal“
 • Geriausias sporto valdymo profesionalus reitingas # 12 - „Sportas verslas“
 • Sveikatos mokslų mokykla užima 10% sveikatos specialisto - „College Factual“
 • Verslo mokykla yra akredituota Tarptautinės verslo mokyklų asociacijos AACSB ir yra tarp 5% pasaulio.
 • Geriausias užimtumo tarnybos centras užėmė 17 vietą JAV

Naujausi absolventai yra „Apple“, „Boston Bruins“, ESPN, „Google“, „IBM“, „Philipps“, „JP Morgan Chase“, „PricewaterhouseCoopers“, „Ernst & Young“ („Ernst“).

Puiki stipendija

„Provost“ asistentų pagalba skiriama 75% pagalbos už mokslą ir kas savaitę yra prieinama akademiniame sektoriuje, kuriame mokama (valandinis atlyginimas).

Dekano stipendija suteikia 10% -50% atlygio už mokslą.

Studentai įtraukiami į stipendijų vertinimą po priėmimo ir nėra reikalo pateikti stipendijos paraiškos.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

University of New Haven

Jei ypač laukiate mokslinės informacijos, kad galėtumėte kurti naudingus produktus, kad pagerintumėte žmogaus gyvenimą, galite pradėti savo karjerą biomedicinos inžinerij ... [+]

Jei ypač laukiate mokslinės informacijos, kad galėtumėte kurti naudingus produktus, kad pagerintumėte žmogaus gyvenimą, galite pradėti savo karjerą biomedicinos inžinerijoje. Trumpai tariant, biomedicininė inžinerija yra daugiadisciplininė biologinių ar medicinos sričių sritis, apimanti inžinerinius principus ar inžinerinę įrangą.

Karjera orientuotas mokymasis

Ši sritis yra spartaus vystymosi etape ir yra pilnas galimybių gydyti ligas. Mūsų magistro biomedicinos inžinerijos programa skatina praktinę, į studentą orientuotą ir į karjerą orientuotą mokymosi aplinką, kuri yra puiki vieta jūsų svajonių karjeros kelionei.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos 300
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

University of New Haven

Mūsų visuomenės sveikatos magistras yra viena novatoriškiausių visuomenės sveikatos programų JAV. Mūsų tarpdisciplininė programa suteikia jums įgūdžių ir patirties, kad b ... [+]

Mūsų visuomenės sveikatos magistras yra viena novatoriškiausių visuomenės sveikatos programų JAV. Mūsų tarpdisciplininė programa suteikia jums įgūdžių ir patirties, kad būtų galima tobulinti XXI amžiaus sveikatos srities darbuotojus, ir suteikiama galimybė prisidėti siekiant visuomenės sveikatos gerinimo. Visuomenės sveikata yra daugiau nei darbas - tai raginimas skirtis.

Padėkite kurti sveikesnes bendruomenes

University of New Haven visuomenės sveikatos magistro programos (MPH) programos misija yra paruošti sveikatos priežiūros specialistus, kurie užkerta kelią ligoms, skatina sveikatą ir saugo visuomenės gerovę per švietimą, praktiką, mokslinius tyrimus ir paslaugas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos 300
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
300 BOSTON POST RD WEST HAVEN
300, Konektikutas, Jungtinės Amerikos Valstijos