University of Delaware College of Health Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveikatos mokslų kolegija taip pat yra vieta, kur partnerystės vaidina svarbų vaidmenį skatinant sveikatos tyrimus ir švietimą. Aukštos kokybės bakalauro ir magistro programos, mokslinių tyrimų sėklų programos ir klinikinių tyrimų projektai leidžia mums suteikti mūsų studentams turtingą klasių, laboratorijų ir klinikinę patirtį.

Mūsų daugybė programų ir šeši skyriai apima platų ir dinamišką specialybių rinkinį. Kiekvienoje savo programoje mes sukuriame patirtį, kuri formuoja praktikos pokyčius, remiantis moksliniais įrodymais. Mūsų požiūris yra paversti savo stiprią tarpdisciplininio mokslo platformą sveikatos praktika, terapija ir intervencija, kurios nedelsiant pagerina žmonių gyvenimą.

Mūsų studentai anksti įsigilina į praktiką ir mūsų fakulteto pasaulinio lygio tyrimų programas. Todėl mūsų absolventai yra gerai pasirengę siekti karjeros įvairiose sveikatos profesijose, taip pat tęsti mokslą vienoje iš medicinos sričių arba pereiti į magistrantūros studijų sritį, kad galėtų atlikti mokslinį tyrimą. Mūsų pagrindinis tikslas yra padėti mūsų studentams tobulėti pasirinktoje profesijoje sveikatos srityje.

Vietos

Newarkas

Address
Discovery Boulevard,100
19713 Newarkas, Delaveras, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis