University of Central Missouri

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Central Missouri patyrė mokinius visą gyvenimą besimokantiems, skirtiems tarnyboms, įgydamas žinių, įgūdžių ir pasitikėjimo, kad galėtų sėkmingai vadovauti regione, valstybėje, šalyje ir pasaulyje.

UOCM101

Priežastys, dėl kurių reikia tikėti UCM švietime.

UOCM103a

  • Paslaugų kultūra suartina studentus su kažkuo didesniu nei pačių galimybėmis grįžti į bendruomenę, pavyzdžiui, "Habitat for Humanity".

  • Užsiimantis mokymasis per praktines mokymosi patirtis klasėje ir už jos ribų apima tokias programas kaip novatoriški viešieji ryšiai ir integruotoji verslo patirtis.

  • "Future-Focused Academics" siūlo state-of-the-art įrangą, tokią kaip "Redbird" treniruoklius, ir stažuotes, skiriančias studentams naujausius įgūdžius.

  • "Worldly Perspective" skatina studentų koledžą, suteikiant galimybes dalyvauti studijų užsienyje programose tokiose šalyse kaip Prancūzija ar Naujoji Zelandija.

Studentų sėkmės čempionai

UCM

UOCM104a

Sutelkta į ateitį

Įkurta 1871 m. Warrensburg, Misūris, kurioje yra tik kelios dešimtys studentų, daugiau nei 140 metų, UCM teikia 12 333 studentus.

Mūsų skirtingi studentų atstovai atstovauja beveik kiekvienai valstybei ir 50 šalių visame pasaulyje.

Mokymasis aukštesniuoju laipsniu

Mokymasis į aukštesnįjį laipsnį perteikia studentų įgytą patirtį gilumoje University of Central Missouri . Čia esate dalis mokymosi patirties, kuri tęsiasi už klasės ribų. Studentų laikas UCM suteikia jiems galimybę tobulėti šiandien ir rytoj sparčiai besikeičiančiame pasaulyje.

Mokymasis aukštesniuoju laipsniu nėra rinkodaros kampanija; tai daugiau nei tai. Ji apibrėžia, kas mes esame ir ką mes darome UCM. Remiantis keturių priežasčių manyti, mokymasis į aukštąjį laipsnį suteikia mums galimybę pasakyti UCM istoriją.

Priežastys tikėti:

  • Įtrauktas mokymasis
  • Ateities mokslo darbuotojai
  • Pasaulinė perspektyva
  • Paslaugos kultūra

UOCM102

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti MSc » Matyti Magistras » Matyti Bakalauras » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Kursai » Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Matyti Bakalauro studijos » Matyti Magistro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bachelor In Health Studies

Su bendrabučiu Dieninės 4 metų August 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Warrensburg

Jei turite aistrą į sveikatos priežiūrą, bet nesidominate klinikine ar karjera slaugos ar gydytojo lygiu, turite galimybę pradėti savo karjerą sveikatos tyrimuose. Padidėjęs visuomenės informuotumas apie su sveikata susijusius asmeninius ir socialinius padarinius turėjo įtakos sveikatos priežiūros studijų vietų skaičiui. Sveikatos studijų profesionalai gali tikėtis dirbti tokiose srityse: sveikatingumo centrai, ligoninės, universitetinės sveikatos priežiūros paslaugos, individualios klientų sąveikos, grupių ir šeimos sąveikos, bendruomeninis sveikatos ugdymas, visuotinė sveikatos priežiūra, ligoninių ar sveikatos priežiūros administracija ir daug daugiau. [+]

"UCM" mitybos ir kinezikologijos departamentas kuria sėkmingus specialistus, padėdamas visiems žmonėms prisidėti prie sveiko ir fiziškai aktyvaus gyvenimo būdo.

Kodėl verta rinktis Sveikatos studijas UCM?"UCM" turi žmogaus veiklos laboratoriją, kuri tarnauja kaip studentų centru pagrįstas tyrimų ir mokymosi centras.Veiklos laboratorija siūlo praktinį mokymąsi; Studentai turi galimybę mokytis daugiau nei 25 moderniausių įrenginių naujai atnaujintoje laboratorijoje.Ką mokysiu?

Jei turite aistrą sveikatos priežiūrai, bet nesidominate klinikų ar karjera slaugos ar gydytojų lygiu, sveikatos tyrimai gali būti jums geras pasirinkimas. Šioje srityje bus parengti specialistai, kurie specializuojasi ligų prevencijos srityje ir skatina tinkamą sveikatingumo gyvenimą, kad būtų skatinama visuomenės sveikata.... [-]


MSc

Kineziologijos Magistro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Warrensburg

"UCM" mitybos ir kinezikologijos departamento misija - plėtoti sėkmingus mitybos ir kinezikologijos specialistus, padėdami džiaugtis, kad visi žmonės gali padėti sveikam ir fiziškai aktyviam gyvenimui. [+]

"UCM" mitybos ir kinezikologijos departamento misija - plėtoti sėkmingus mitybos ir kinezikologijos specialistus, padėdami džiaugtis, kad visi žmonės gali padėti sveikam ir fiziškai aktyviam gyvenimui.

Mitybos ir kinezikologijos katedra siūlo magistro programą su keturiomis specialybėmis. Kineziologijos studijų programa:

Su akcentu pasirinkimas

Exercise ScienceSporto valdymasPedagogika (kūno kultūra)Mityba

Specializacijos

Domina Mitybos ir kineziologijos katedra? Tapk studentu ir išplėskite savo karjerą, įgiję savo aukštąjį išsilavinimą šioje auginimo srityje.

Kineziologijos magistro laipsnis suteikia jums galimybę pasirinkti tris konkrečias specializacijos sritis.... [-]


Magistras

Pramonės Higienos Magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Warrensburg

Šio laipsnio siūloma parengti studentus, siekiant padėti valdymui veiksmingai naudoti išteklius, skirtus visapusiškų saugos ir sveikatos programų kūrimui, įgyvendinimui ir vertinimui įvairiose pramonės šakose. [+]

Šio laipsnio siūloma parengti studentus, siekiant padėti valdymui veiksmingai naudoti išteklius, skirtus visapusiškų saugos ir sveikatos programų kūrimui, įgyvendinimui ir vertinimui įvairiose pramonės šakose.Pramonės higienos programos absolventas turi galimybę:

Gaukite praktinės patirties šioje srityje ir per klasės projektus.Pripažįsta šiuolaikinių, globalių ir visuomeninių klausimų svarbą, nes jie susiję su profesinės saugos ir sveikatos praktika.Parodyti profesinio sąžiningumo ir etikos standartų žinias.Sukurkite aistra visą gyvenimą trunkančiam mokymuisi, susijusiam su specifinėmis saugos sritimis.

Priėmimas

Studentai įleidžiami į vieną iš dviejų sričių, remdamiesi jų išsilavinimu ir profesiniu sertifikavimu paraiškos pateikimo metu. Įstojus į Rajoną, studentai negali keisti teritorijų, neprašydami aukštojo mokslo programos pakeitimo ir baigiant "Safety Sciences".... [-]


Vaizdo įrašai

University of Central Missouri - Choose Red

Kontaktai

University of Central Missouri

Adresas Office of Admissions, University of Central Missouri, Ward Edwards 1400
MO 64093 Warrensburg, Missouri, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė http://www.ucmo.edu/
Telefonas +1 877-729-8266