Oficialus aprašymas

Pietų Floridos universiteto (USF) yra didelis, viešojo 4 metų universitetas siūlo bakalauro, magistro, specialistas ir doktorantūros lygio laipsnių. USF sistema apima tris atskirai akredituotos institucijos: USF; USF Sankt Peterburgas; ir USF Sarasota-Lamantinai. Tarnauja daugiau nei 49.000 studentų, USF sistema turi metinį biudžetą 1,6 mlrd $ ir užėmė 41-osios tautos mokslinių tyrimų išlaidų tarp visų universitetų, valstybinių ar privačių. USF didžiuojasi būdama didelio poveikio pasaulio mokslinių tyrimų universitetų skirta studentų sėkmė.

USF kolegija vaistinė (COP) yra vienas iš 14 kolegijų per USF sistemos. USF COP yra dalis USF sveikatos įmonėje, kuri yra iš USF sveikatos partnerystė yra Pietų Floridos Morsani medicinos koledžo, Slaugos kolegijos, visuomenės sveikatos koledžo, Farmacijos koledžo, mokyklos universiteto partnerystė biomedicinos mokslų ir kineziterapijos ir reabilitacijos mokslų mokyklos; Ir USF sveikatos Gydytojai. USF Sveikata yra neatskiriama Pietų Floridos, didelės įtakos, pasaulio mokslinių tyrimų universitete skirta studentų sėkmė universitete.

Laikantis su USF COP, kuria siekiama "perversmą sveikatą" USF COP įkūrė studijų programų biuro (OGP) misija. Dėl studijų ugdymo COP vizija apima kuriant pažangiausius mokslinius tyrimus mokymą ir švietimą, įskaitant didaktinė (tiek on-line ir akis į akį) kursinių keliose srityse vaistinė, sukuriant įvairiapusę mokymosi aplinką studentams ir dėstytojams, ir sukuriant Išplėstinė mokymosi galimybes, naudojant naujas technologijas.

Strateginiai tikslai OGP apima:

 • stiprinti vidaus ir tarptautinio įdarbinimo, priėmimą ir laikymo doktorantams, kuris atspindi įvairovę
 • stengtis stiprinti akademinę patirtį ir gyvenimo kokybę doktorantams
 • siekti mokslinių tyrimų finansavimą ir vykdyti ir paskelbia mokslinius tyrimus, kurie veda prie galimybių magistrantu sėkmės
 • bendradarbiauti su kitomis USF kolegijose ir SUS institucijų plėtoti kūrybines iniciatyvas, kurios skatina magistrantas tyrimus
 • tarnauti kaip lyderis skatinant tarpdisciplininius studijų programas.

siūlomos edukacinės programos apima absolventas sertifikatus ir magistro mokslo farmacijos Nanotechnologijų. Filosofijos mokslų daktaras (PhD) yra neišsivysčiusi. Taškai pasididžiavimo:

 • Dr Shyam Mohapatra, steigėjas Prodziekan USF COP biuro studijų programų ir, yra iš FL išradėjams Hall of Fame naujokas. Jis buvo vienas iš šešių išradėjų priimtas steigiamajame indukcijos ceremoniją jo indėlį į biomedicinos nanotechnologijos. Tai indukcija vietose jį kartu su iš oro kondicionavimo ir šaldymo, išradėjas Gatorade, ir Thomas Edison išradėjas gretas.
 • USF sistema buvo apdovanotas rekordinis 458,5 mln $ sutarčių ir dotacijų fiskalinių metų 2016.
 • USF sistema užima 9-ąją tautos tarp valstybinių universitetų ir 21 visame pasaulyje už suteiktas JAV patentų tarp visų universitetų pagal intelektinės nuosavybės savininkų asociacijos / NAI (2015).
 • USF Tampa buvo pavadintas vienas iš 100 geriausių geriausia vertes visuomenės kolegijų (# 66) Pagal Kiplinger anketa Asmeniniai finansai 2016 m.
 • Pietų Floridos universiteto sistemoje yra namo studentų kūno beveik 50.000 studentų atstovaujanti daugiau nei 130 įvairių šalių.
 • JAV Naujienos ir Pasaulio ataskaita (USNWR) užėmė USF Tampa kaip geriausias koledžo veteranų (2016).
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

University of South Florida College of Pharmacy

Nanofarmacija ir nanomedicina yra unikalus tarpdisciplininis mokslas, kuris sujungia gamtos mokslų ir inžinerijos žinias su farmacija ir medicina nanofarmacinių preparatų ... [+]

Nanofarmacija ir nanomedicina yra unikalus tarpdisciplininis mokslas, kuris sujungia gamtos mokslų ir inžinerijos žinias su farmacija ir medicina nanofarmacinių preparatų kūrimui. Nanotechnologija yra auganti sritis, kurioje planuojama, kad nuo 2012 m. Iki 2022 m. Augs 13-19%, o bus sukurta 5400 naujų darbo vietų. Atlyginimas svyruoja nuo 50 000 USD iki 80 000 EUR.

Farmacijos nanotechnologijų magistras (MSPN) yra skirtas mokyti studentus įgūdžiams, kuriuos jiems reikės suprasti besiplečiančius mokslo pasiekimus mokslo srityje nanoskatuose ir kaip nanomedžiagos ir procesai gali būti taikomi vaistų pristatymui, diagnostikai, gydymo stebėjimui, audinių regeneracija, individualizuotas medicina ir dar daugiau. Šia programa siekiama įveikti atotrūkį tarp nanotechnologijų ir medicinos, suteikti studentams pažangių žinių, įgūdžių ir praktinės patirties pagal principus, technologijas ir taikomąsias programas šioje patrauklioje ir novatoriškoje srityje. Programa dabar siūlo dvi pasirenkamas akademines koncentracijas:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tampa
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

USF Health Professor Shyam Mohapatra Named to Florida Inventors Hall of Fame

Welcome to the University of South Florida

USF Health Video