The University of Illinois at Chicago

Įvadas

Oficialus aprašymas

apie UIC

Kodėl reiktų studijuoti ne UIC

Ar žinojote? 50 + kalbomis kalbama miesteliu. Nesvarbu, kur jūs esate iš, jūs jausitės kaip namie Ilinojaus universiteto Čikagoje.

Štai tik keletas iš priežasčių, kodėl tarptautiniai studentai, kaip jums pasirinkti UIC.

Čikaga: Gyvenimas greitas miesto

Domina įspūdžių? Čikagoje yra trečia pagal dydį JAV miestas, pilnas Amerikos kultūros, tarptautinės maisto ir profesinių galimybių.

Beveik 3 milijonai žmonių gyvena Čikagoje. Ranked # 7 2014 Global Miestai puslapis. Gyvena daugiau nei 7000 restoranų, 550 parkai ir 200 muziejais. Tarptautinis centras technologijų, finansų, verslo ir daugiau. O'Hare tarptautinis oro uostas yra antras judriausių pasaulyje. Įsikūręs JAV viduryje, lengvai keliauti po šalį.

Akademikai: UIC yra protingas pasirinkimas

UIC yra vienintelis viešųjų mokslinių tyrimų universitetų mieste. Nuo klasėje į laboratoriją, turėsite visas galimybes mokytis, diegti naujoves ir sėkmingai.

Ranked vieną iš geriausių 250 pasaulio universitetų. * Novatoriškas tyrimai kompiuterių mokslo, bioinžinerijos, švietimo ir kt. 17: 1 studentas iki fakulteto santykis, mažesnėms klasės dydžių. 29.000 studentų, įskaitant bakalauro, magistro ir profesionalams. 84 bakalauro laipsnį pasirinkti. UIC laipsnį vertė yra beveik $ 400,000 USD daugiau nei 20 metų.

Su bendrabučiu: studentiško gyvenimo verta gyventi

Modernus miesteliu jaudinantis mieste. Šimtai studentų klubai ir organizacijos. Patogus susisiekimas aplink kampusie ir Čikagoje. Tai UIC.

Pavadintas vienas iš pačių įvairiausių miesteliai JAV Pramogos įvykiai, įskaitant kultūros mugių, koncertų ir festivalių. Miesto dar žalia, su 5,000+ medžių ir 800 dviračių stovų miesteliu. 20 aukščiausios klasės I skyriaus sporto programos vyrams ir moterims. 25 poilsio lygos, iš sporto į kovos menus šokti. Nemokama vakarą Transporto paslaugos aplink kampusie.

84 laipsnių, taip pat už jus vienas

Tuo UIC, galite Major nieko iš apskaitos į chemijos visuomenės sveikatai. Ką gi, jūs studijuoti, jūs padaryti jį vienu iš geriausių universitetų JAV

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Health Bakalauras » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Biologinių ir biomedicinos mokslas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Chicago + 1 daugiau

Biologiniai mokslai didžiųjų studijų gyvenimo sistemas. [+]

Biologinis ir Biomedicinos mokslai

Biologiniai mokslai didžiųjų studijų gyvenimo sistemas. Studentai ir dėstytojai siekti įvairių studijų programas, įskaitant, bet neapsiribojant, biochemijos, botanikos, ląstelių biologijos, plėtrą, ekologijos, aplinkos mokslų, etologijos, evoliucijos, genetikos, mikrobiologijos, molekulinės biologijos, morfologijos, neurologijos, paleontologija, fotosintezės, fiziologija (gyvūnų, mikroorganizmų, ir augalų), ir gyventojų biologija. Studentai baigia bakalaureato laipsnį biologijos mokslų yra pasirengę įvairių karjeros, įskaitant darbo vietų sveikatos, veterinarijos arba farmacijos mokslų, mokslinių tyrimų, švietimo, reguliavimo politika, apsaugai ir žemės ūkiui.... [-]


Vaizdo įrašai

Visit UIC

Kontaktai
Vietos adresas
1200 West Harrison St.
Chicago, Illinois 60607

Chicago, Illinois, US
Socialiniai tinklai