Trinity College of Nursing & Health Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Su buvimu Quad Cities daugiau nei 100 metų, Trinity College of Slaugos

 • Taikomųjų mokslų daktaras radiografijoje
 • Taikomųjų mokslų asociacija, atsakinga už kvėpavimo takų priežiūrą
 • Sveikatos mokslų bakalauro laipsnis
 • Slaugos bakalauro laipsnis
 • Slaugos magistras

Mūsų integruotas požiūris

Mūsų akademinės programos yra gerbiamos ir sutelktos į kritinio mąstymo ir praktinių įgūdžių, reikalingų patekti į sparčiai besikeičiančią sveikatos priežiūros aplinką, vystymą. Mūsų partnerystė su "Trinity" regionine sveikatos priežiūros sistema leidžia mūsų studentams dirbti su kai kuriomis technologiškai pažangiausiomis medicinos srities priemonėmis, tiek imituojamomis, tiek klinikinėmis sąlygomis.

Mūsų specialistai dėstytojai ir darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja su kitais srities sveikatos priežiūros specialistais, todėl bendrai ir holistiniu požiūriu į mokymo programą.

Turtinga bendruomenės tradicija

Kolegijos ilga istorija apie integraciją ir aistra apie bendruomenės sveikatos priežiūrą rodo mūsų reagavimą į besikeičiančius regiono sveikatos priežiūros poreikius. Mūsų kilmę galima atsekti iki 1898 m., Kai sveikatos priežiūra buvo daug skirtinga nei šiandien. Kadangi koledžas per metus išaugo, mes išlaikėme novatoriškas mokymo strategijas, kuriose naudojamos naujausios technologijos, skirtos sveikatos priežiūros specialistams rengti dinamiškoje sveikatos priežiūros aplinkoje.

Misija

Vizija

Trejybės slaugos kolegija

Misija

Trejybės slaugos kolegija

Vertybės

Trejybės ugdymas yra orientuotas į vertybes, akcentuojant klinikinius motyvus ir kilnus kultūriniu požiūriu kompetentingos priežiūros pristatymas.

 • Geriausia praktika: "Trinity College" yra įsipareigojusi naudotis geriausios praktikos pavyzdžiais akademikų ir klinikinės priežiūros srityje.
 • Dėmesys: Trejybės koledžas skatina rūpinimosi kultūrą, kuri atspindi užuojautą ir pagarbą.
 • Įvairovė: "Trejybės kolegija" apima įvairovę ir skatina kultūrinį kongresą.
 • Vientisumas: Trejybės koledžo dėstytojai, darbuotojai ir studentai palaiko profesinius kodeksus ir etikos standartus švietime ir praktikoje.
 • Mokymasis visą gyvenimą: "Trejybės kolegija" modeliuoja žinių įgijimo svarbą kaip įsipareigojimą profesinei praktikai.

Mokymosi sritys / susijusios kompetencijos

Žinios

 • Gebėjimas ištirti ir paaiškinti reiškinius
 • Gebėjimas kurti ir organizuoti žinias
 • Gebėjimas integruoti ir sintezuoti žinias
 • Gebėjimas taikyti kiekybines ir kokybines sąvokas

Mokėjimas

 • Gebėjimas spręsti praktines problemas
 • Gebėjimas bendradarbiauti su keliomis disciplinomis
 • Gebėjimas veiksmingai bendrauti
 • Gebėjimas kompetentingai ir meistriškai praktikuoti kintančią sveikatos priežiūros aplinką

Kultūros priežiūros vertybės

 • Gebėjimas išsaugoti / išsaugoti kultūrinius identitetus
 • Gebėjimas priderinti / derėtis įvairiomis gyvenimo sąlygomis
 • Gebėjimas pertvarkyti / pertvarkyti sveikatos priežiūros pristatymo metodus
 • Gebėjimas taikyti sveikatos apsaugos etinius ir teisinius principus
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Health BScs » Matyti Health MSc » Matyti Health Associate of Applied Science »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Applied Science

Associate of Applied Science in Radiography

Su bendrabučiu Dieninės 77 valandos May 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Rock Island

[+]

Radiologai nuolat stengiasi teikti kokybišką pacientų priežiūrą ir ypač rūpinasi pacientų, patys ir kitų asmenų radiacijos apribo- jimu.

[-]

Taikomojo mokslo asociacija kvėpavimo terapijoje

Su bendrabučiu Dieninės 75 valandos August 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Rock Island

Viena iš sudėtingiausių pacientų priežiūros sričių yra kardiopulmoniniai sutrikimai, kuriuose kvėpavimo takų gydytojai yra sveikatos priežiūros lyderiai. Trejybės koledžas Slaugos ir sveikatos mokslų rengia vyrus ir moteris iš kultūros ir etninių skirtingų bendruomenių karjeros kaip kvėpavimo terapeutas. Absolventai iš mūsų programos yra pasirengę dirbti ligoninėse, neatidėliotiniuose skyriuose, intensyviosios terapijos skyriuose, naujagimių intensyviosios terapijos skyriuose, diagnostikos laboratorijose, biuruose, klinikose, ilgalaikės priežiūros įstaigose ir namuose. [+]

Viena iš sudėtingiausių pacientų priežiūros sričių yra kardiopulmoniniai sutrikimai, kuriuose kvėpavimo takų gydytojai yra sveikatos priežiūros lyderiai.

[-]

BSc

Bachelor of Science in Nursing

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 15 - 24 mėnesių May 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Rock Island + 1 daugiau

[+]

Turi parodyti ekologinę chemiją ir statistinę pasirengimą atliekant bandymus ir (arba) išankstinį kursinį darbą. Studentai, turintys slaugos asocijuotojo laipsnį ar diplomą, kurie buvo oficialiai priimami į RN-BSN baigimo variantą, skiria 71 kreditų valandą savo pagrindinei RN programai.

[-]

Mokslo Bakalauro sveikatos mokslų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Rock Island + 1 daugiau

BSHS programa yra pilnas ar dalinis studijų kursas, skirtas studentams, turintiems ankstesnio laipsnį, skirtą rentgenografijai ar kvėpavimo takams, gauti bakalauro laipsnį sveikatos mokslų srityje. Šią studijų programą gali užpildyti kiti su jais susiję sveikatos priežiūros specialistai, jei pirminis studijų kursas buvo iš akredituotų giminingų sveikatos programų. Sveikatos mokslo mokslų bakalauro programa remiasi ankstesniu švietimu ir siekia išplėsti susi jusių sveikatos specialistų įgūdžių rinkinį. Sveikatos mokslų bakalauro absolventai programos bus pasirengę patenkinti besikeičiančius sveikatos priežiūros įstaigų poreikius įvairiose situacijose. Be to, absolventai bus pasirengę prisiimti atsakomybę už lyderystę ir daryti poveikį paciento rezultatams. [+]

[-]

MSc

Magistro slaugos

Su bendrabučiu Dieninės January 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Rock Island

"MSN" programa skirta parengti slaugos švietimo ir sveikatos priežiūros sistemų lyderius, kurie savo sprendimų priėmimo procese ir bendradarbiaudami su kitais profesionalios sveikatos priežiūros komandos nariais parodo kultūrinį jautrumą. Absolventai bus pasirengę patarti kitiems komandos nariams ir prisiimti atsakomybę už kokybiškus sveikatos priežiūros rezultatus, taip pat skatinti geriausią praktiką ir veiksmingai padėti įrodymų vertimą praktikoje. [+]

"MSN" programa skirta parengti slaugos švietimo ir sveikatos priežiūros sistemų lyderius, kurie savo sprendimų priėmimo procese ir bendradarbiaudami su kitais profesionalios sveikatos priežiūros komandos nariais parodo kultūrinį jautrumą. Absolventai bus pasirengę patarti kitiems komandos nariams ir prisiimti atsakomybę už kokybiškus sveikatos priežiūros rezultatus, taip pat skatinti geriausią praktiką ir veiksmingai padėti įrodymų vertimą praktikoje.

Magistrantūros parengtos slaugytojos naudoja slaugos ir susijusių disciplinų sąvokas ir teorijas, siekdamos pagerinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo aplinką.

MSN pradžios datas: 1/16/18, 8/20/18, 14.19.19... [-]