Trinidad State Junior College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įkurtas 1925 m., Trinidad State Junior College buvo pirmasis bendruomenės koledžas Kolorade. Turėdami miestelius Trinidade ir Alamosoje, Kolorade, mes siūlome prieinamą ir prieinamą išsilavinimą pietų Kolorado studentams ir už jų ribų. Trinidado valstija siūlo unikalias akademines programas tokiose srityse kaip akvakultūra, kosmetologija, slauga ir suvirinimas. Be tradicinių menų ir mokslų užsiėmimų, taip pat turime elektros laidų techniko programą, taip pat dailės, teatro ir apdirbimo programas, taip pat garantuojame perdavimo programą bendradarbiaudami su ketverių metų koledžais ir universitetais Kolorade. Mes gyvename vienoje iš pirmųjų, ir, daugeliu atvejų, pirmaujančioje JAV ginkluotės mokykloje.

Mūsų studijų kainos yra mažiausiai 40 procentų mažesnės nei Kolorado ketverių metų kolegijose ir universitetuose. Mes taip pat turime didžiausią baigimo lygį iš visų Koledžo bendruomenės kolegijų.

Vietos

Trinidad

Address
Prospect Street,600
81082 Trinidad, Koloradas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Alamosa

Address
Main Street,1011
81101 Alamosa, Koloradas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: