Southwest University at El Paso

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pietvakarių universiteto El Paso misija yra teikti išskirtinį karjeros ir techninį mokymą, skatinti intelektinį augimą, kritišką egzaminą ir sąmoningą supratimą bendrojo lavinimo pagrindu ir įsipareigojimą siekti aukštojo išsilavinimo, kurį stiprina kokybės vadyba, teigiama mokymosi aplinka ir naujų technologijų integravimas. sudaryti sąlygas studentams pasiekti savo potencialą, dalyvauti naujose užimtumo srityse ir toliau mokytis visą gyvenimą.

Daugelis jūsų Pietvakarių universiteto El Paso patirties bus labai panašūs į tai, ko tikėtumėte bet kurioje kolegijoje.

Jūs lankysite klases, mokysi, atliks užduotis ir atliks testus. Kai tampate Pietvakarių universiteto studentu, fakultetas ir darbuotojai nedelsdami sutelkti dėmesį į pagalbą. Prieš pradėdami netgi pradėsite orientuotis, kad galėtumėte įsitraukti į viską, ką turi pasiūlyti mūsų institucija.

Dabar jūs žinote, ką galite tikėtis iš mūsų ... kokybiškas mokymasis ir tvirta paramos sistema, padėsianti jums pasiekti ir išlikti. Bet mes negalime to padaryti vieni.

Štai kodėl mes prašome jūsų įsipareigojimo grąžinti. Įsipareigojimas dirbti sunkiai, palaikyti dėmesį ir prašyti pagalbos, kai to reikia. Žinoma, lankyti mokyklą nėra lengva. Tačiau su savo įsipareigojimu Pietvakarių universitetas El Pasas leidžia.

59062_SouthwestPicture1.jpg

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti BScs » Matyti Certificates »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Bachelor of Science in Nursing

Internetinės Dieninės 14 mėnesių September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos El Paso

Ši programa skirta parengti registruotiems slaugytojams kartu su slaugos specialistais, kad būtų galima tobulėti jų slaugos karjeroje, ir būti kompetentingi dalyvauti įvairiuose lyderystės lygmenyse slaugos praktikoje ir kaip sveikatos priežiūros komandos dalis. [+]

[-]

Bachelor of Science in Radiology Management

Internetinės Dieninės 14 mėnesių September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos El Paso

The Radiology Management program is designed to help the Imaging professional prepare for the many types of leadership positions available in the Radiologic Sciences. [+]

The Radiology Management program is designed to help the Imaging professional prepare for the many types of leadership positions available in the Radiologic Sciences.

The degree program will provide essential information relative to the most current trends and effective management practices in Radiology.

The program core content focuses on the Association for Medical Imaging Management’s (AHRA) professional development resources along with current medical procedures. These procedures include courses that apply the electronic medical record conversion with PACS systems and Joint Commission practices.

Admissions requirements:

1. A high school diploma or its equivalency is required for admission into the program;... [-]


Certificate

Sertifikatas Kompiuterinėje Tomografijoje (internete)

Internetinės Dieninės 9 mėnesių September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos El Paso

Ši programa skirta parengti registruotą radiologijos technologą (RT) radiologijos srityje, kad būtų galima išplėsti savo karjerą ir įgyti įgūdžių dalyvauti skirtingose ​​profesinės veiklos rūšyse. Šis pažymėjimas suteiks specialųjį pažangą radiologijos srityje, priklausantį nuo radiologijos asociacijos laipsnio ir kompiuterizuotos tomografijos sertifikavimo. Programa pabrėžia kursų medžiagą, kuri specializuojasi kompiuterinės tomografijos modaluose, tokiuose kaip: KT sekcijos anatomija, CT procedūros, CT fizika ir CT instrumentai. [+]

Ši programa skirta parengti registruotą radiologijos technologą (RT) radiologijos srityje, kad būtų galima išplėsti savo karjerą ir įgyti įgūdžių dalyvauti skirtingose ​​profesinės veiklos rūšyse. Šis pažymėjimas suteiks specialųjį pažangą radiologijos srityje, priklausantį nuo radiologijos asociacijos laipsnio ir kompiuterizuotos tomografijos sertifikavimo.

Priėmimo reikalavimai:

Norint įstoti į programą reikalingas vidurinio mokslo diplomas arba jo lygiavertiškumas; Sėkmingas interviu su įleidimo (priėmimo) patarėju; ir

[-]