Southwest Acupuncture College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Southwest Acupuncture College yra klasikinė Rytų medicinos mokykla, siūlanti akredituotą profesinio mokymo programą, suteikiančią akupunktūros magistrui (magistro laipsniui) arba akupunktūros magistrui su kinų žolelių medicinos specializacija.

Pagrindinė mūsų pareiga yra mokyti studentus tapti nepriklausomais sveikatos priežiūros paslaugų teikėjais, o svarbiausias tikslas yra suteikti kompetenciją šiems būsimiems specialistams. Kolegijos tikslas ugdyti lyderystę ir tarnybą bendruomenei šioje kylančioje veiksmingos medicininės priežiūros srityje yra skatinamas kolegijos bendruomenės mokymo programoje ir švietimo gyvenime per mūsų vietoje esančią pigių valstybinių klinikų ir daugybę už miestelio ribų. išorės klinikos, kuriose siūlome nemokamą paslaugą.

Kad pasiektų šiuos tikslus skatinti aukščiausią švietimo kokybę ir skatinti aukščiausio lygio kvalifikaciją bei profesinės veiklos įgyvendinimą, darbuotojai ir dėstytojai nuolat peržiūri programą ir remia institucinės veiklos sritis, ieškodami būdų, kaip pagerinti ir išlaikyti kolegijos kompetencijos standartas.

Vietos

riedulys

Address
Gunpark Drive,6620
80301 riedulys, Koloradas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: