Sherman College of Chiropractic

Įvadas

Oficialus aprašymas

Chiropraktikos Švietimas pasaulyje: Sherman kolegija

Sherman kolegija siūlo integruotą chiropractic ugdymo programą. Mūsų absolventai yra pasirengę pasiūlyti chiropractic rūpinasi savo bendruomenėse, kad būtų veiksminga, saugi, už prieinamą kainą, ir orientuota į šeimą. Chiropraktikos auga, nes vis daugiau žmonių nori holistinį sveikatos priežiūrą. Iš Chiropractic gydytojas daro skirtumą pacientų gyvenimą ir platesne bendruomene.

Chiropractic yra tarnauti kitiems, siekiant pagerinti jų sveikatą nuo gimimo iki gyvenimo pabaigos. Su natūraliu, prevencinę požiūrio į sveikatos priežiūros, chiropraktikai nenaudokite invazinių narkotikų ar operacija, tačiau jie padėti pacientams pasiekti gerą sveikatą ir funkciją per kūną natūralių gydomųjų procesų, todėl jie gali atlikti jų optimalų pajėgumų.

"Sprendimas dalyvauti chiropractic kolegijoje gali būti visą gyvenimą keičiasi, sako Sherman Kolegijos pirmininkas Edvinas Cordero DC" Šie dinamiški video buvo sukurtas būsimiems studentams, kad jie galėtų pamatyti save, ką daro Sherman pranašesnis Chiropractic College pasaulyje. "

Iš Sherman kolegijos vizija

Reguliavimas pasaulyje geresnės ateities

Misija

Misijos Sherman kolegija Chiropractic yra šviesti ir parengti studentus tapti gydytojai chiropraktikos.

Ši misija yra pagrįsta kolegijos vertybių ir yra pasiekiamas per veiklą švietimo, mokslinių tyrimų ir paslaugų srityse:

Išsilavinimas:

Studentai mokomi ir mokosi iš labiausiai šiandien turimomis žiniomis ir supratimu apie chiropraktikos filosofija, į pagrindinius ir klinikinius mokslų, mokslinių tyrimų ir mokslo stuburo subluxation ir klinikinės praktikos chiropraktikos, kad jie gali atlikti profesines pareigas, pirminės sveikatos priežiūros priežiūros paslaugų teikėjas ir kompetencija, užuojautos ir vientisumą.

Tyrimai:

Fakulteto nariai užsiimti mokslinių tyrimų ir mokslo veiklą, kuri prisideda prie pedagoginio ir klinikinio žinių, kurios anksto chiropractic švietimo ir chiropractic profesiją kūno.

Paslaugos:

Kolegija tarnauja profesiją siūlo tęstinio mokymo programas, gydytojų chiropraktikos ir dalyvaudami profesinių ir švietimo organizacijų. Kolegija tarnauja bendruomenei teikti kokybiškas chiropractic priežiūrą ir Bendradarbiaudami su bendruomenės organizacijomis.

Vertybės

Sąžiningumas ir etiškas elgesys yra labai svarbūs visiems kolegijos veiklos aspektus ir išlaikyti profesinius santykius su sudedamosios dalys, įskaitant mokinių, pacientų, darbuotojų, profesijos ir visuomenei. Sveikatos poreikiai pacientų aukščiausias ir svarbiausias chiropraktikos programą gydytoją ir kritiškai steigimo pasitikėjimą tarp gydytojo ir paciento. Klinikinė praktika Chiropractic dėmesys skiriamas vietos, analizės ir korekcijos stuburo subluxation. Kolegija vykdo savo ilgai vyko tradicijas, mokyti pagarbos įgimto intelekto kūno ir neatskiriami ir sinergetinio pobūdžio filosofijos, mokslo ir meno chiropraktikos. Kolegija bendruomenė aktyviai siekia ir skatina pažangią mokymosi ir tyrinėjimo idėjų, palyginti su kolegijų misiją pagarbos ir akademinės laisvės aplinkoje.

instituciniai tikslai

Plėtoti ir palaikyti akredituotų profesinio mokymo programą ir fizinę augalo fakultetas, personalą ir administraciją, galinčią vykdyti atitinkamos institucijos misiją.

Parengti studentus gauti chiropraktikos ia JAV licencijavimo jurisdikcijose.

Mokyti filosofijos, mokslo ir meno chiropraktikos Autorius:

Vystosi visiems studentams žinių, įgūdžių ir atsakomybės jausmą parengti juos tarnauti žmonijai, kaip pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų, kurie specializuojasi vietos, analizės ir korekcijos stuburo subluxation. Steigimo gerovę paciento, kaip visų svarbių aplinkybių, politiką bei sprendimų pagrindas. Švietimas studentus į chiropraktikos filosofijos santykį su šiuolaikinės praktikos chiropraktikos. Mokymas ir toliau plėtoti mokslą ir meną suradimas, analizuoti ir koreguoti stuburo subluxations. Siekti mokslinių tyrimų, susijusių su vietos, analizės ir korekcijos slankstelių subluxations ir ypatumus ir tobulinimo chiropraktikos švietimo charakteristikas. Siūlo diversifikuotą išsilavinimą fundamentaliųjų mokslų suteikti studentams su į chiropraktikos mokslo ir jo ryšys su žmogaus fiziologijos ir sveikatos supratimo. Pabrėžiant ryšių svarbą, kaip priemonę, kuria informuoti individualius pacientus ir bendruomenes apie chiropraktikos priežiūros ir sveikos gyvensenos pasirinkimų. Formuojant studentams pasišventimo ir atsakomybės jausmą aukšto etikos standartą praktikos link pacientams, kolegomis ir bendruomenės. Pedagoginės praktikos valdymo ir biuro tvarkos, taikomos sėkmingos praktikos plėtrą. Siūlo tęstinio mokymo programas lauko praktikų. Priimti ir įvykdyti visus įsipareigojimus aptarnauti studentą, profesiją ir visuomenę pagal kolegijos misija ir akreditavimo standartus Atlikti ir remti veiklą tarnybos prie profesijos ir bendruomenėje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Health Doktorantūros laipsniai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Daktaras Chiropractic

Su bendrabučiu Dieninės 42 mėnesių September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Boiling Springs

Sherman College siūlo pirmąjį profesionalų gydytoją apie chiropraktikos laipsnį (DC). Mokiniams pasirengti chiropraktikos ia kaip visiškai kvalifikuoti, pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų, kurie specializuojasi į stuburo subluxation rajone per Koledžo studijų programų studentų mokymosi rezultatų pasiekimą. [+]

Ieškoti savo kelią į į Chiropractic karjerą Sherman kolegija Sherman kolegija siūlo pirmąjį profesionalų gydytoją apie chiropraktikos laipsnį (DC). Mokiniams pasirengti chiropraktikos ia kaip visiškai kvalifikuoti, pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų, kurie specializuojasi į stuburo subluxation rajone per Koledžo studijų programų studentų mokymosi rezultatų pasiekimą.

Programa yra labai reiklūs, įskaitant 4,824 laikrodis valandas nustatytą kurso seka daugiau nei 14 metų ketvirčius ar tris ir viena puse kalendorinių metų mokiniai mokosi iš mūsų aistringos, ekspertų fakulteto hands-on, labai individualizuotų mokymosi aplinką, sudarančią už nepaprasto sėkmės tarp Mūsų absolventai.... [-]