School of Medicine - University of California Irvine

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE MEDICINOS MOKYKLĄ

Įvertintas kaip viena iš 50 geriausių JAV medicinos mokyklų JAV naujienų tyrimams

Medicinos mokykla puoselėja medicinos studentų, rezidentų gydytojų ir klinikinių bei fundamentinių mokslų mokslininkų plėtrą ir remia mokslinių tyrimų pažangos sklaidą visuomenės naudai.

Medicinos fakulteto fakultetas

  • Kiekvienais metais mokykla moko daugiau nei 400 medicinos studentų ir traukina daugiau nei 600 gyventojų ir moksleivių UC Irvine medicinos centre ir su ja susijusiose įstaigose.
  • Mokykloje dirba 560 visą darbo dieną dirbančių ir 1300 savanorių dėstytojų, teikiančių medicininę priežiūrą ir tyrimus sveikatos problemoms, su kuriomis susiduria XXI amžius.
  • Mokykloje yra 26 departamentai, pradedant nuo pagrindinių mokslų tyrimų iki klinikinių medicinos ir chirurgijos specialybių. Ji turi mokslinių tyrimų, klinikinių ir mokymo santykių su VA Long Beach sveikatos priežiūros sistema ir Long Beach Memorial Medical Center.
  • Mokykla siūlo MD laipsnį, bendrą MD / Ph.D. medicinos mokslų mokymo programa, genetinio konsultavimo magistro laipsnis, kartu su Paul Merage verslo mokykla susijusi MD / MBA programa ir unikali jungtinė MD / magistro programa, pavadinta "Latino bendruomenės medicininio švietimo programa" (PRIME-LC).

"UC Irvine" medicinos centras yra pagrindinė klinikinė "UC Irvine Health" ir UC Irvine sveikatos medicinos mokyklos mokymo ir tyrimų programa. Per 16 metų iš eilės " US News" medicinos centras buvo įvertintas tarp geriausių šalies ligoninių

2009 m. Pradžioje "UC Irvine Health" atidarė "UC Irvine Douglas" ligoninę, modernią priemonę, skirtą naujausiems medicinos moksliniams tyrimams ir mokymui ateityje bei praktikuojantiems gydytojams. Septintojoje ligoninėje yra erdvios, dažniausiai privačios patalpos ir 15 moderniausių operacinių kambarių. Be to, ligoninė sukuria transliacijų tyrimo aplinką - suteikiant daugiau galimybių mokslininkams ir gydytojams bendradarbiauti teikiant pacientų priežiūrą.

Medicinos centras taip pat yra UC "Irvine Health Chao" šeimos išsamios vėžio centras, vienintelis Nacionalinis vėžio institutas, paskirtas išsamiu vėžio centru Orange County, ir vienas iš tik 48 tokių aukšto lygio centrų tautoje.

Medicinos mokyklos artimų tyrimų, klinikinių ir mokymo santykių su medicinos centru padėjo mūsų klinikinė įmonė tapti regionine ir nacionaline transliavimo medicinos lyderio pozicija. UC "Irvine Health" naudoja naujausius klinikinius tyrimus, įskaitant tyrimus, kuriuos pradėjo mūsų tyrinėtojai, siekiant suteikti pacientams pažangiausias gydymo ir gydymo priemones.

Farmakologijos katedra

UC Irvine Medicinos fakulteto farmakologijos katedra yra mokslinių tyrimų ir mokymo įstaiga:

  • Molekulinė farmakologija
  • Korinio reguliavimas
  • Neurofarmakologija
  • Širdies ir kraujagyslių biologija
  • Elgesio farmakologija
  • Narkotikų plėtra

Dėmesys skiriamas tyrimų dėl neurotransmiterių ir neuropeptidų veiksmų in vitro ir in vivo ir naujų signalinių atradimas Pathways ir jų fiziologinių funkcijų.

Mūsų misija

Departamento misija yra kurti mokslinių tyrimų kryptys, kurios bus išverstos į terapines taikomąsias programas ir paskatins naujos kartos mokslininkus, skirtus farmacijos atradimams.

Vietos

Irvinas

School of Medicine - University of California Irvine

Interneto svetainė