SUNY Upstate Medical University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sirakūzų SUNY Upstate Medical University (NY) esantis „ SUNY Upstate Medical University yra vienintelis akademinis medicinos centras Niujorko centre. Tai taip pat didžiausias regiono darbdavys, turintis 9460 darbuotojų. Susijusi su Niujorko valstijos universitetu, „Upstate“ misija yra pagerinti bendruomenės sveikatą per švietimą, biomedicinos tyrimus ir sveikatos priežiūrą.

Keturi jos kolegijos tvirtina Aukštosios medicinos universiteto edukacinę misiją - mediciną, slaugą, sveikatos profesijas ir magistrantūros studijas (biomedicinos mokslus).

Kaip biomedicininių tyrimų įmonė „Upstate“ sutelkia dėmesį į labiausiai paplitusias žmonių ligas, įskaitant vėžį, diabetą, širdies ligas, nervų sistemos sutrikimus, regėjimą ir infekcines ligas. Gydymo ir gydymo ieškojimas grindžiamas struktūrinės, molekulinės ir sistemų biologijos patirtimi. „Upstate“ taip pat siūlo daug klinikinių tyrimų pacientams.

Mes siūlome keliasdešimt unikalių sveikatos priežiūros paslaugų savo regionui per Upstate universitetinę ligoninę, Upstate universitetinę ligoninę bendruomenės miestelyje ir mūsų poliklinikas. Mes taip pat įsikūrę Upstate Golisano vaikų ligoninėje, kuri tarnauja regionui.

„ SUNY Upstate Medical University “ misija yra pagerinti bendruomenių, kurioms tarnaujame, sveikatą, pasitelkiant švietimą, biomedicinos tyrimus ir pacientų priežiūrą. Viskas, ką darome „Upstate“ - mokome studentus, atrandame naujas žinias tyrinėdami ir rūpinamės pacientais, daroma tam tikslui pasiekti.

Vietos

Sirakūzai

Address
East Adams Street,750
13210 Sirakūzai, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: