Oficialus aprašymas

Įsteigta filosofija

Pietų Baylo universitetas yra seniausias ir didesnių akupunktūra mokykla šalyje, ir ji buvo įkurta trijų pagrindinių tikslų: reikšmė, taikos ir profesionalumas.

David J. parkas, mokslų daktaras, atsakingas asmuo, Pietų Baylo universitetas

Dr David J. parkas, įkūrėjas Pietų Baylo universiteto, turi per metus pranoko tiek verslo ir ekonomikos srityse. Jo akademinis pasirengimas apima bakalauro laipsnį verslo ir viešojo administravimo iš Claremont McKenna koledžas ir magistro ir daktaro laipsnius Ekonomika iš Pietų Kalifornijos universiteto.

Daugiau nei tris dešimtmečius, kol 90-ųjų pabaigoje, Dr. Parkas buvo ekonomikos profesorius La Verne universitetas, universiteto Maryland, ir Kalifornijos valstijos politechnikos universitete. Atsižvelgiant į 1977 metų pavasarį jis įkūrė Pietų Baylo universitetas, kuris buvo priimtas kaip ne pelno viešosios naudos korporacija 1980.

Kaip iš didžiausių ŪVO švietimo įstaigos steigėjo JAV Dr. Parkas sujungtas steigiamajame filosofiją Pietų Baylo universiteto bendrais bruožais tris pagrindinius tikslus: Vertė, ramybė ir profesionalumas.

Vertė

Universitetas skatina kritiškai įvertinti savo paties vertinimų ir iš tikrųjų vertybių, nuo kurių žinių įgijimas pagrįstas atradimą. Mokomąją Pietų Baylo universiteto gulima orientuoja mokinį atrasti šias vertybes ir panaudoti juos žinių įgijimui.

taika

Universitetas priėmė padaryti sau posėdžio vietą skirtingų kultūrų ir vertybių politiką. Tokiu būdu gali atsirasti tarpusavio supratimas ir bendradarbiavimas. Dėl šios priežasties, universitetas skatina tarptautinių studentų, kurie siekia mokytis apie įvairių kultūrų ir suprasti kitų žmonių įsitikinimus priėmimą. Universiteto mokslo programos siūlo tokią aplinką, kurioje kultūros susilieja sukurti tarptautiniu mastu pripažintą švietimo patirtį.

Profesionalumas

Universitetas siekia padėti savo studentams pasiekti profesinę kompetenciją, suteikiant labai specializuotus kursus giminingų sveikatos priežiūros srityse. Universitetas siūlo už profesinio augimo, yra tikimybė pasiekti profesinę kompetenciją, ir nustatant atitinkančiais profesinį gyvenimą įsipareigojimą ir įnašą į visuomenės pamatus galimybę.

SBU istorija

Pietų Baylo universitetas buvo įkurtas 1977 metais Los Andžele Miestas kaip po vidurinės mokyklos. Universitetas apėmė dvi mokyklas: akupunktūros mokykla ir Rytų medicina ir verslo administravimo mokykla. Universitetas persikėlė į Garden Grove, Kalifornija pavasarį 1982 kaip nepelno, viešojo naudos korporacijos ir rudenį 1994, vėl persikėlė į dabartinę vietą Anahaimas, Kalifornija. Tada 1997 metais, mokyklos atskirtos ir kiekviena tapo nepriklausoma mokykla. Kaip nemokamai būklės, akredituotos mokyklos akupunktūra ir Rytų medicina, SBU toliau augti ir tapo viena iš didžiausių ir prestižiškiausių ŪVO mokyklų JAV.

Kaip Azijos medicinos lyderis SBU suteikia studentams centre švietimą ir mokymą, pagrįstą pagrindinės vertės harmoniją. Harmonija organizmo funkcijų, harmoniją kūno ir proto, ir harmonija gyvenimo ir gamtos yra labai pamatas akupunktūra ir Rytų medicina.

Misija, reikšmė ir paskirtis

Pietų Baylo universitetas yra institucija, skirta priekį Akupunktūra & Oriental Medicine (ŪVO) skatinant aukštos kokybės mokymosi, naujų žinių ir kompetencijos atradimą klinikinio taikymo VAU švietimą, įvairių bendruomenių, įskaitant mūsų Studentams AOM profesija, naudos pacientams ir visuomenei. Mes siekiame priima studentus išskirtinio charakterio ir akademinio suformavimo švietimo ir mokymo tapti kompetentingais ir rūpestinga pirminės sveikatos priežiūros specialistų VAU, mokslininkų ir dėstytojų.

Pietų Baylo universitetas Misija

Pietų Baylo universiteto misija yra plėsti profesinį, klinikinius ir mokslinių žinių apie Rytų medicina ir holistinio sveikatos tarp studentų, dėstytojų, darbuotojų ir plačiosios visuomenės veiksmingai mokymo, mokslinio aktyvumo ir kokybės pacientų priežiūrą.

Pietų Baylo universitetas Vertė

Pietų Baylo universiteto reikšmė peržiūrėti Harmony kaip savo išskirtinį vertę, iliustruojantis harmonija organizmo funkcijų, harmoniją kūno ir proto, ir harmoniją gamtą ir aplinką. Jie laikomi akupunktūros pamatai ir Rytų medicina (AOM)

Pietų Baylo universitetas Tikslas

Pietų Baylo universiteto tikslas yra skatinti gerą sveikatą ir savijautą per švietimo, mokslinių tyrimų ir ŪVO praktikoje.

Švietimo tikslai:

Siekiant įgyvendinti savo misiją, Pietų Baylo universitetas yra įsipareigojusi siekti šių tikslų:

Parengti studentus su žinių ir įgūdžių sėkmingai šiandienos sveikatos priežiūros aplinkoje ir prisidėti prie bendruomenės su savo vadovybe, verslo įžvalgos, ir profesinių įgūdžių. Skatinti meistriškumą mokslinės mokymo, veiksmingą mokinių mokymosi, neįvykdyti Rytų medicina ir holistinio sveikatos programas. Teikti veiksmingą pacientų priežiūrą per Rytų medicina ir kitų visa apimantį požiūrį. Skatinti ir remti mokslinius tyrimus, moksline veikla ir profesinį tobulėjimą. Siekiant sudaryti galimybes ir sąlygas studentams įgyti patirties akademinių ir klinikinių įgūdžių. Teikti ir skatinti savalaikį ir tinkamą ugdymosi galimybių stiprinti tiems, kurie pradeda karjeros akupunktūra ir Rytų medicina, ir su juo susijusių sveikatos srityse kompetencija. Parengti studentus tapti kompetentingais ir sėkmingų darbo sveikatos priežiūros specialistai.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

South Baylo University

Pietų Baylo universitetas (SBU) siūlo kursus ir stažuočių mokymus doktorantūros studijų programą. SBU skatina studentus ir dėstytojus tobulėti akademiniu į puoselėjant ir ... [+]

Pietų Baylo universitetas (SBU) siūlo kursus ir stažuočių mokymus doktorantūros studijų programą. SBU skatina studentus ir dėstytojus tobulėti akademiniu į puoselėjant ir palankią aplinką.

Doktorantūros programos tikslai ir kompetencijų

Be suderinimo su Pietų Baylo universitetas (SBU) misija, šie tikslai buvo sukurta siekiant programos tikslų ir kompetencijas. Absolventai DAOM programos metu SBU galės:

Pademonstruoti pažangios žinių pacientų vertinimo ir diagnostikos

Po universiteto baigimo, doktorantai galės įrodyti pagilino ir praplėtė žinias apie:

Aiškinimas klasikinių tekstų VAU pacientų vertinimo ir diagnostikos; Integravimas tiek Biomedicinos diagnozę; Paciento vertinimas ir diagnostikos įgūdžius įvairių sveikatos sutrikimų, kurie dažniausiai pasireiškė ŪVO klinikinėje praktikoje. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Susisiekti su mokykla
Anglų,Kinijos,Korėjiečių
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

South Baylo University

Pietų Baylo universitetas (SBU) siūlo kursus akupunktūra ir Rytų medicina (ŪVO), dėl kurių į mokslo magistras akupunktūra ir Rytų medicina (MSAOM) laipsnį. MSAOM studijų ... [+]

Pietų Baylo universitetas (SBU) siūlo kursus akupunktūra ir Rytų medicina (ŪVO), dėl kurių į mokslo magistras akupunktūra ir Rytų medicina (MSAOM) laipsnį. MSAOM studijų programa rengia studentų profesiniam gyvenimui, kaip licencijuota ir pirminės sveikatos priežiūros paslaugų teikėjui VAU. SBU skatina studentus ir dėstytojus tobulėti akademiniu į puoselėjant ir palankią aplinką.

Programa Rezultatai

Pietų Baylo universiteto sukūrė programą rezultatus už mokslo magistras akupunktūra ir Rytų medicina (MSAOM) studijų programą. Šie rezultatai atspindi žinias, požiūrius, vertybes ir įgūdžius kiekvienas absolventas turi turėti ir demonstruoti. Kiekvienas studentas bus pasiekti šie programos rezultatams baigus reikalingų kursų, laboratorija, klinikinių patirtimi, ir pakeleivingi Visuotinio kompetencijos egzaminų (CCE) I & II.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Angeles
Susisiekti su mokykla
Anglų,Kinijos,Korėjiečių
Dieninės
Ištęstinės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

South Baylo University on The Best of Southern California

South Baylo University