Oficialus aprašymas

Pima bendruomenės kolegija yra dvejų metų koledžo Aptarnavimas didesnis Tuksonas metropolinės zonos šešių vietų visoje Pima County. Įkurta 1966 metais, Pima anketa kredito kursai sudaryti sertifikatus ir susieti laipsnius į įvairiose srityse. NKK taip pat suteikia jėgos vystymąsi, karjeros mokymo programas, tęstinio mokymo ir suaugusiųjų švietimą.

Pima yra įsipareigojusi teikti patogi, prieinamą ir prieinamą aukštos kokybės išsilavinimą su galia transformuoti mūsų studentų gyvenimą, bei pagerinti mūsų bendruomenės. Istorija ir misija Iš Pima Community College misija yra būti atviru priėmimo institucija, teikianti prieinamą, visapusiškas mokymosi galimybes, kad paremtų mokinių sėkmę ir patenkinti įvairius poreikius savo studentų ir bendruomenės. Ši misija, kartu su mūsų viziją ir vertybes, teikia kolegijos veiklą.

Pima istorija rodo tvirtą įsipareigojimą padaryti skirtumą mūsų bendruomenėje.

Akreditavimas Pima yra visiškai akredituota aukštojo mokslo Komisija (HLC). Keli specializuotos programos, taip pat buvo akredituotas ar sertifikuota agentūrų institucijai.

Tarptautiniai studentai - Sėkmingi kelionės prasideda čia Sveiki atvykę užsienio studentams! Atraskite daug naudos pradedant savo švietimo karjerą Pima Community College.

Galite išsaugoti už mokslą išlaidas, pradedant savo aukštąjį išsilavinimą Pima Community College. Keturių metų universitetai yra brangesnis nei bendruomenės koledžuose. 2 + 2 galimybės. Gauk vietoj vieno du laipsnius!

Užpildykite savo pirmuosius du metų aukštojo mokslo ne Pima bendruomenės koledžas ir gauti asocijuota laipsnis. Tada užbaigti savo bakalaureato laipsnį universitete. Pima anketa perdavimo susitarimai, kad būtų lengva perkelti į mūsų partnerių institucijų, įskaitant Arizonos universiteto, baigti savo laipsnį.

Gauk kokybišką išsilavinimą su aukštos kvalifikacijos dėstytojų ir mėgautis asmeninį nurodymą mažame klasėse. Patirkite skirtingas švietimo sistemas į Jungtines Amerikos Valstijas. Pradėkite savo išsilavinimą Pima bendruomenės koledžas ir perkelti į mūsų vietos universitete ar kitoje JAV universitete. Įgyti konkurencinį pranašumą. Stoti į mūsų Garbės programa.

Mes čia jums padėti! Gyvenimo ir mokymosi kitoje šalyje yra įdomi, bet gali padaryti jums jaustis neaiški. Mes esame pasiryžę padaryti Jūsų viešnagė šiltas ir sveikintinas. Štai kodėl Pima bendruomenės koledžas yra Tarptautinė Studentų Paslaugos Biuro padeda jums per studentų vizų išdavimo reikalavimus ir padės jums per sėkmingą akademinę patirtį. Tai dalis mūsų įkeitimo padėti kiekvienas studentas pavyks.

Imigracijos patarti: suprasti teises ir pareigas, taikant neprivalomo praktinį mokymą. Akademinė patarti: pasirinkdami programos kursus, peržiūrėti progresą universiteto pavedimu, pasirenkant anglų-as-a-Antrąjį kalbos kursus. Kultūros reguliavimas: leisti laiką su kitais užsienio studentais, suprasti Amerikos papročius, išmokti gyventi Tucson.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Applied Science

Pima Community College

Gauk visapusišką išsilavinimą ir praktinės patirties slaugos ir pasirengti tapti licencijuota kaip registruotas slaugytoja. Studentai, kurie pasirenka palikti programą p ... [+]

Gauk visapusišką išsilavinimą ir praktinės patirties slaugos ir pasirengti tapti licencijuota kaip registruotas slaugytoja. Studentai, kurie pasirenka palikti programą prieš užbaigiant laipsnį gali gauti kitų sertifikatų.

Ši programa turi patvirtinimą iš Arizonos tarybos Slaugos ir yra akredituota akreditavimo komisijos Švietimo Slaugos Inc.

Ką aš galiu padaryti su šio laipsnio?

Karjeros galimybes: Paimkite Nacionalinė taryba ia egzaminą (NCLEX-RN®) Kad būtų galima dirbti registruotu slaugytoja.

Akademiniai pasirinkimai: siekti bakalauro laipsnį slaugos universitete.

Programos Reikalavimai

Studentai turi uždirbti C reitingui arba geresnis visose programa pagrindinių ir paramos kursus pereiti į kitą semestrą arba absolventas. Kurso keitimo nepriimami į Slaugos programą. ... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Tucson
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 - 6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba