Parkland College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo pat įkūrimo 1967 m. " 帕克兰地区学院 " buvo įsipareigojusi gerinti savo tarptautinę reputaciją dėl akademinės kompetencijos ir socialinio praturtėjimo. Mokykla įsikūrusi Champaign County, Illinois centre. Per pastaruosius keturiasdešimt metų kolegija suteikė profesinio techninio mokymo ir mokymosi gaires daugiau nei 210 000 studentų.

"Parkland College" tapo švietimo galimybių ir socialinės veiklos centru Illinoiso rytuose ir centriniuose centruose. Jis yra žinomas visoje Jungtinėse Amerikos Valstijose už išskirtinius akademinius standartus, novatorišką mokymo programą ir kokybišką mokymą. Programa "Koncentravimas į sodrinimą" leidžia "Parkland College" studentams pervesti į Ilinojus jaunesniųjų mokyklų jaunuolius, kai jie gauna meno doktorantūros laipsnį (AA) arba asocijuotą mokslo laipsnį (AS). Ilinojaus progresavimo programa užtikrina, kad Parkland College kolegijos studentai galėtų persikelti į Illinois dalyvauti programoje baigę kursų seriją.

Privalumai mokytis 帕克兰地区学院

帕克兰地区学院 atveria visiškai naują pasaulį tarptautiniams studentams. Studentai ne tik džiaugiasi Amerikos akademijos gyvenimo ir mokymosi aplinka, bet taip pat naudojasi daugiau galimybių.

Pagrindinės savybės

Kvalifikacija

帕克兰地区学院 akreditavo Šiaurės centrinė kolegijų ir 帕克兰地区学院 asociacija jau 1972 m. Be to, daugelį kolegijos siūlomų profesinio mokymo kursų taip pat patvirtino įvairios agentūros.

Spalvingos studentų grupės

Kolegijos kampelis yra studentų gyvenimo pagrindas. Kiekvienais metais yra daugiau nei 18 000 studentų iš viso pasaulio.

Vyresnysis ir atsakingas fakultetas

Parklando koledžo mokytojai turi magistro laipsnį savo kompetencijos srityje ir yra pasiryžę tęsti mokymo ir mokymo programas, kurias siūlo "Excellence" mokymo centras.

Apima įvairius kolegijos kursus

Daugiau nei 100 visą darbo dieną dirbančių ne visą darbo dieną dirbančių darbuotojų, įskaitant mokytojus, studijų konsultantus ir bibliotekininkus, siūlomos daugiau kaip 100 doktorantūros ir pažymių programos profesinio rengimo, universitetų perkėlimo mokymo ir specializuoto darbo mokymo srityse. Suteikti akademinę paramą skirtingų mokymosi stilių ir akademinių lygių studentams. Suteikti galimybes studijuoti į universitetus, mokytis internetu ir mišraus mokymosi. Sudaryti konsultavimo ir karjeros planavimo konsultacijas mažoms klasėms ir turėti profesionalų laboratoriją: vidutiniškai 20 studentų vienoje klasėje. Laipsnis apima laisvųjų menų asocijuotą laipsnį, mokslo laipsnį, finansų magistro laipsnį, dailės inžinerijos laipsnį, inžinerijos mokslų daktaro laipsnį, taikomųjų mokslų daktaro laipsnį ir bendrąjį išsilavinimą. Dirbk su ketverių metų koledžu, kad suteiktų aukštesnįjį išsilavinimą.

13551_Campus_3.jpg13552_Campus.jpg13556_Garden.jpg13558_Gym.jpg13559_Union.jpg

Vietos

Šampanas

Parkland College

Address
2400 West Bradley Ave
61821 Šampanas, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 217-351-2200