Parkland College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Parkland College mielai priima tarptautinius studentus į mūsų miestelį Šampange, Ilinojaus valstijoje, JAV.

Parkland College yra sertifikuotas SEVP, kad galėtų pateikti I-20 formos dokumentus F-1 ir M-1 klasės studentams, norintiems studijuoti JAV.

111124_20181015ParklandMisc.023.JPG

Parkland College didžiuojasi nuotolinio mokymo galimybėmis, prieinamomis studentams už JAV ribų, taip pat studentams, lankantiems kitus JAV koledžus ir universitetus.

Parkland College yra dvejų metų kolegija, įsikūrusi Šampanė, Ilinojus, viena iš populiariausių vietų tarptautiniams studentams JAV. Siūlydamas daugiau nei 100 asocijuotų studijų programų ir pažymėjimų programas, „ Parkland College yra gerai žinomas dėl savo mažų klasių dydžių, moderniausių įrengimų, įtraukiančios mokymosi aplinkos ir patrauklaus fakulteto. „Parkland“ gali pasigirti didžiausia tarptautine studentų organizacija iš bet kurių 2 metų koledžų Ilinojaus valstijoje, joje yra daugiau nei 300 studentų, atstovaujančių daugiau nei 40 šalių.

111128_20180709-Parkland-Scenes-056.jpg

Asocijuotasis laipsnis siūlo idealias ir nebrangias duris tarptautiniams studentams, norintiems įstoti į Amerikos švietimo sistemą. Dirbdami siekdami tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius naudodamiesi programa „English as Second Language“ (ESL) arba uždirbę dvejų metų vertės perleidžiamų kreditų, daugelis „Parkland“ tarptautinių studentų vėliau perkelia į 4 metų universitetus (2 + 2 pervedimai) visame pasaulyje. JAV, kur tęsia mokslus, įgydami bakalauro ir magistro laipsnius. Ilinojaus universitetas, taip pat įsikūręs Šampanėje, ir vienas geriausių mokslo universitetų šalyje, yra didžiausias pervedimų iš „Parkland“ gavėjas. Tarptautiniai studentai gali persikelti į Ilinojaus universitetą, jau apsigyvenusį Šampanėje ir turintį dvejų metų patirtį Amerikos švietimo sistemoje. Šampanės pakraštyje įsikūręs „ Parkland College “ miestelis yra modernus ir vaizdingas, apsuptas medžių ir šalia esančių parkų bei lengvai pasiekiamas viešųjų autobusų sistemoje. Yra daug automobilių stovėjimo aikštelių studentams. Miesto miestelyje yra teatras, kavinė, sporto salė ir Staerkelio planetariumas, antras pagal dydį planetariumas Ilinojaus mieste, kuriame rengiamos viešos paskaitos, parodos ir parodos.

111127_20180709-Parkland-Scenes-001.jpg

Parkland College taip pat veikia studentų valdomos radijo ir televizijos stotys. „Atlandiškai“ Parkland College atstovauja 8 vyrų ir moterų sporto komandos, varžančios NJCAA. Esant tokiam dideliam tarptautinių studentų skaičiui, Parkland College fakultetas yra gerai įpratęs prie iššūkių, su kuriais susiduria tarptautiniai studentai, ir yra patyręs juos sprendžiant. „Parkland“ siekia sustiprinti pasaulinį sąmoningumą ir daugiakultūriškumą per švietimą, o dėstytojai džiaugiasi unikaliomis perspektyvomis, kurias savo klasėse suteikia tarptautiniai studentai.
TOEFL nereikia stojant į Parkland College , tačiau būsimiems studentams, kurie jį paėmė ir surinko 61 (internetas) ar 500 (spausdinti) ar aukštesnį rezultatą, reikia pateikti tik rašymo pavyzdį. Būsimieji studentai, kurie neatsiėmė TOEFL, anglų kalbos vertinimą atliks atvykę į Parklandą. Nepriėmę TOEFL, tai NEBŪS įtakos stojimui į Parkland College .

111126_20181015-Parkland-Misc.-078.jpg

„Be teorinių žinių,„ Parkland “man išmokė labai svarbių pamokų apie toleranciją ir amerikietišką gyvenimo būdą. Gydydamasis niekuo, išskyrus pagarbą, buvau supažindintas su kita pasaulio puse ir savimi. Todėl kartu su nuostabiais tarptautiniais draugais laikau savo gyvenimo patirtį ten “. - Fábio Goulart Andrade, Brazilija. Parkland College studentas 2011-12 m.

Parkland College vieta, esanti Champaign mieste, Ilinojuje, suteikia didesnio miesto patogumus ir įspūdžius su mažų miestelių patogumais. Esame greičiausiai augantis Ilinojaus miestas , turintis ilgą galimybių sąrašą mūsų gyventojams ir trumpą kelionių į darbą ir atgal laiką. Šampanėje jūs esate ne tik minios, bet ir klestinčios ir augančios bendruomenės dalis.

„Parkland“ yra Nr. 1 studentų pervedimų į Ilinojaus universitetą , svarbiausią tyrimų universitetą, esantį mūsų kieme, srityje. Didelis pragyvenimo šalia Ilinojaus universiteto pranašumas yra galimybė patekti į „ Big 10“ sporto renginius ir pasaulinės klasės pramogas tokiose vietose kaip Memorialinis stadionas , Valstybinis ūkio centras ir Krannerto scenos menų centras .

111129_20180327-Parkland-011.jpg

Mūsų susigiminiavusiuose miestuose yra atskiri klestintys miesto verslo rajonai, kuriuose siūlomi skanūs valgiai, naktinis gyvenimas, kavinės (studijų vietos!) Ir pirkiniai. „Champaign-Urbana“ net dėl geros priežasties buvo pavadintas didžiausiu „Midwest Living Town “ žurnale „Midwest Living“. Meniu yra vietinių restoranų ir regioninių mėgstamų, tokių kaip „Portillo“.

111123_Parkland_Nursing_Program_08232018-314.jpg

Vietos

Šampanas

Parkland College

Address
2400 West Bradley Ave
61821 Šampanas, Ilinojaus valstija, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 217-351-2200

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis