Pacific Northwest University Of Health Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pacific Northwest University Of Health Sciences ( PNWU ) moko ir moko sveikatos priežiūros specialistus, kad pabrėžtų paslaugų teikimą tarp kaimo ir mediciniškai nepakankamai aptarnaujamų bendruomenių visoje Šiaurės vakarų dalyje.

Pacific Northwest University Of Health Sciences sukūrė „Recruit-Educate-Return“ modelį, kuris padės išspręsti didelį sveikatos priežiūros specialistų trūkumą Šiaurės vakaruose. Pacific Northwest University Of Health Sciences pabrėžia studentų įdarbinimą iš kaimo vietovių ar nepakankamai slaugomų įstaigų. Tai moko studentus tokiose srityse, atsižvelgiant į numatomus absolventų, grįžusių į praktiką tose ar panašiose bendruomenėse, rezultatus.

Be osteopatinės medicinos programos siūlymo, universitetas bendradarbiavo su Vašingtono valstijos universiteto (WSU) farmacijos ir slaugos mokyklomis ir paveldo universiteto (HU) gydytojo padėjėju (PA) ir medicinos mokslų meno magistru (MAMS). tarpprofesinis mokymas kiekvienos programos studentams.

Vietos

Yakima

Address
University Parkway,200
98901 Yakima, Vašingtonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: