Philadelphia College of Osteopathic Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Philadelphia College of Osteopathic Medicine ( PCOM ) yra skirtas studentų medicinos, sveikatos ir elgesio mokslų švietimui. Kolegija skatina osteopatinės profesijos augimą, rengdama gydytojus pagal studijų programas, vadovaujantis osteopatinės medicinos tradicijomis, koncepcija ir praktika.

Philadelphia College of Osteopathic Medicine yra pasiryžęs skatinti žinias ir intelektualinį augimą mokant ir tiriant, o bendruomenės gerovei vadovaujant ir tarnaujant.

Philadelphia College of Osteopathic Medicine jūs būsite rūpestingų, profesionalių ir atsidavusių asmenų bendruomenės dalis, kuri sutelks dėmesį į tai, kad PCOM patirtis būtų kuo PCOM mūsų studentams.

Kolegijos švietimo tikslai yra skirti aukštos kokybės, išsamioms studijų programoms, kurios apima šiuos studentų mokymosi lūkesčius, pristatyti. Studentai pademonstruos pagrindinį biomedicinos ar elgesio mokslo žinių pagrindą savo studijų srityje, įskaitant teoriją, pagrindus, klinikinius įgūdžius, ir pritaikytas klinikinis / praktinis pritaikymas konkrečiai akademinei programai; Studentai demonstruos bendravimo įgūdžius atlikdami klinikinius vertinimus, grupės diskusijas ir (arba) raštu ar žodžiu pristatydami savo atitinkamas sritis; Studentai parodys mokslinių tyrimų supratimą suprojektuodami, atlikdami, pristatydami ar interpretuodami savo studijų srities tyrimus pagal savo akademinę programą; Studentai atpažins, atgaus, supras, analizuos, sintetins ir taikys informaciją, surinktą iš įvairių šaltinių ir įvairiais formatais, įskaitant tuos šaltinius, kuriems reikalingi informacinių technologijų naudojimo įgūdžiai; Studentai įgis teisinių ir etinių pareigų, kaip specialistų, pripažinimą ir galės pritaikyti supratimą apie viešąją politiką ir socialinius, kultūrinius ir ekonominius veiksnius, turinčius įtakos jų studijų sričiai.

Vietos

Filadelfijoje

Address
City Avenue,4170
19131 Filadelfijoje, Pensilvanija, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: