Oregon Coast Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Oregon Coast Community College ( OCCC ) yra skirtas aptarnauti Linkolno grafystės studentus ir bendruomenę. Studentai gali baigti pirmuosius dvejus bakalauro studijų metus Oregono pakrantėje, įgyti asocijuotą laipsnį, išklausyti kursus, norėdami įsidarbinti, pasiruošti pradėti smulkią verslą, išmokti anglų kalbą kaip antrąją kalbą arba išklausyti asmeninio praturtinimo kursus. Studentai gali nagrinėti karjeros idėjas, persikvalifikuoti ar atnaujinti darbo įgūdžius, siekti asmeninio susidomėjimo ar praplėsti akiratį. Studentai gali lankyti visą ir ne visą darbo dieną. Studentai taip pat gali lankyti kursus internetu.

Oregono pakrantės studentai yra įvairaus amžiaus, pradedant naujausiais abiturientais ir baigiant pensininkais. Studentai Oregono pakrantėje lankosi dėl įvairių priežasčių: atnaujinti įsidarbinimo įgūdžius, įgyti asocijuotą laipsnį, pasirengti pereiti į bakalauro programą, įgyti ar atnaujinti pagrindinius akademinius įgūdžius ar siekti asmeninio kultūrinio praturtėjimo. Vieni lanko kreditų klases visą arba ne visą darbo dieną, kiti lanko vieną ar kelias ne kreditų klases. Daugelis studentų derina mokyklą ir darbą.

Vietos

Newport

Address
Southeast College Way,400
97366 Newport, Oregonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Lincoln City

Address
Southeast High School Drive,3788
97367 Lincoln City, Oregonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Waldport

Address
South Crestline Drive,3120
97394 Waldport, Oregonas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: