Northeastern State University

Įvadas

Oficialus aprašymas

istorija

Kaip įvesti šiaurės valstybinio universiteto TAHLEQUAH miesteliu, asfaltuotas takas, vedantis iš Muskogee prospekte bus priimti jus į kelią, kad įkūnija istoriją ir paveldą NSU. Nuo bronzos skulptūra Sequoyah, pažymėjo 19-ojo amžiaus Cherokee diplomatas ir kūrėjas Čerokių raštas, prie laikrodžio bokšto seminarijos salėje, kuri yra šios institucijos simbolis, jums bus dalyvauti labai unikalią patirtį.

Atgal į 1846, Šiaurės rytų valstybinis universitetas buvo įkurtas kaip Cherokee Nacionalinės moterų seminariją. Šis istorinis nuoroda į Cherokee Tautos ir Indijos teritorija padaryti Šiaurės rytų seniausia įstaiga aukštojo mokslo Oklahomoje.

Mūsų istorija, kaip valstybinės institucijos pradėjo kovo 6, 1909, kai Oklahomos įstatymų įsigijo Moteris seminariją ir sukūrė Šiaurės rytų valstybės Normalus mokykla, kurioje pirmieji užsiėmimai vyks rugsėjo 14, 1909. Po dešimtmečio, NSNS virsta šiaurės valstybinį mokytojo koledžo, siūlanti ketverių metų mokymo programa, suteikianti bakalauro laipsnį. Oklahoma įstatymų įgaliotas keisti NSTC pavadinimą Šiaurės rytų State College 1939. Mes tapome oficialiai žinomas kaip Šiaurės rytų valstijos universiteto 1985 m.

Šiandien mes Oklahoma ketvirta didžiausia visuomenės ketverių metų įstaiga ir viena iš šešių, kuriuos reglamentuoja regioninės universitetas sistema Oklahomos tarybos regioninių institucijų. Universitetas padeda mokymosi centru šiaurės Oklahoma suformuotą trijų universitetų - pagrindinis Campus Tahlequah ir filialų miesteliai Muskogee ir Broken Arrow - kuri kartu yra beveik 9000 studentų kasmet.

Misija, vizija ir vertybės

Misija

Grindžiama turtinga švietimo paveldo Cherokee Tautai, į šiaurės rytų valstijos universiteto miesteliai teikti savo įvairias bendruomenes mokymosi visą gyvenimą daugybei bakalauro, magistrantūros ir profesinių doktorantūros studijų programų. Su didelių lūkesčių dėl studentų sėkmė, universitetas teikia kokybiškas mokymas, sudėtingas programas, mokslinių tyrimų ir moksline veikla, svaiginančius mokymosi galimybes ir paslaugas vietos ir profesines bendruomenes. Įstaigos skirta dėstytojams ir kitiems darbuotojams pasiūlyti paslaugas orientuotą, palankią mokymosi aplinką, kurioje studentai rengia pasiekti profesinį ir asmeninį sėkmės daugiakultūrėje ir pasaulio visuomenei.

Tikslinio Misija

Mes suteikti studentams, dėstytojams, darbuotojams ir bendruomenės pasiekti visą savo intelektinę ir žmogiškąjį potencialą kuriant ir plečiant mokymosi, atradimas, ir įvairovės kultūrą.

Vizija

Šiaurės rytų valstybinis universitetas formuoja savo regiono švietimo partnerio pasirinkimo ateitį, nustatyti kompetencijos lygį, padėdamas intelektinius, kultūrinius, socialinius ir ekonominius poreikius universiteto įvairių bendruomenių.

Vertybės

Vientisumas

NSU modeliai vientisumą per plečiant sąžiningumo, žmogaus orumo, ir atskaitomybės etikos ir intelektinės elgesio ir praktikos.

bendradarbiavimas

NSU užsiima bendradarbiaujant per partnerystę sukurti mokymosi galimybes ir skatinti švietimo ir ekonominę sėkmę.

KŪRYBIŠKUMAS

NSU avansus kūrybiškumą per žvalgyba, inovacijų, kritinei apklausai ir intelektualinės laisvės.

vadovavimas

NSU įkvepia vadovavimo per savo įsipareigojimą parengti ir tarnauti kitiems.

Kompetencijos

NSU siekia tobulumo nuolat tobulinant individualiai ir kaip bendruomenė.

bendravimas

NSU palaiko bendravimą per laisvą informacijos srautą ir idėjas.

Įvairovė

NSU vertės įvairovę ir įgalinimą, skatinant asmenų ir lygias galimybes dalyvauti švietimo ir sodrinimo patirtimi teises, gerbti kultūrinius skirtumus ir užtikrinti lygias galimybes.

NSU at a Glance

Įrašas

  • Visas laikas Part Time visas

    Diplomantas 5001 2043 7045

    Absolventas 477 755 1231

    visas 5478 2798 8276

Atidarymo įsirašymo ataskaitą už Fall 2015

Studijų programos

54 bakalauro programas / stambiausios 24 studijų programų

Atidarymo įsirašymo ataskaitą už Fall 2015

Studentų profilis

62,7% moterų 37,3% vyrų 91,9% Oklahoma Gyventojai 6,4% Kita Jungtinės Valstijos ir teritorijos 50,6% Baltas 19,3% Amerikos indėnų / Aliaskos Gimtoji 15,7% Du ar daugiau rasių 4,0% Afro-amerikitiškas / Juodas 1,7% nežinomas 4,8% Ispaniškas 2,0% Azijos 1,7% Nerezidentų užsienietis 0,1% Gimtoji Havajų / Ramiojo vandenyno salų

Atidarymo įsirašymo ataskaitą už Fall 2015

Populiariausi studijų srityse

Pradinio lavinimo studijos biologija apskaita verslas psichologija kriminalinės justicijos Ankstyvojo vaikų ugdymo studijos

Fakultetas

51% moterų 49% vyrų 19% Mažumos 53% su aukščiausiu laipsniu srityje

Klasės dydis

84% Bakalauro klases, kuriose dirba mažiau nei 30 mokinių 97% Bakalauro klases, kuriose dirba mažiau nei 50 mokinių

Korpusas

65% Nauja pirmakursis gyventi miesteliu 18% Visos undergrads gyventi miesteliu
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Health Bakalauras » Matyti Online Bakalauras » Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Ištęstinės MBA studijos » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bakalauras sveikatos ir žmogaus veiklos

Su bendrabučiu Ištęstinės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Tahlequah Muskogee Broken Arrow + 2 daugiau

Šios programos tikslas yra palengvinti nuolatinį profesinį tobulėjimą praktikuojančių sveikatos priežiūros specialistų ir fizinio lavinimo mokytojai. [+]

Šios programos tikslas yra palengvinti nuolatinį profesinį tobulėjimą praktikuojančių sveikatos priežiūros specialistų ir fizinio lavinimo mokytojai.

Šie kursai yra visi reikalingi kursus apie HHP laipsnį. Šie kursai yra visi be bendrojo lavinimo reikalavimus (45-50 valandos) ir pasirinktos moll (18 valandų). HHP laipsnis turi dvi galimybes; Klinikinio / sveikata variantas ir rekreacija / Sporto variantas.

HHP pagrindinių klasių:

O ED 2212-Pirmoji pagalba O FS 1653-BASIC mityba O ED 2254-Žmogaus anatomija ir fiziologija O ED 4333-fiziologija pratybų O ED 4363-Kineziologijos O ED 4383-CARE & prevencija Athletic traumų O ED 2202-Orientacija į sveikatos ir sveikatingumo O ED 3353-bendruomenės sveikatos O ED 2392-Dieta ir svoris kontrolės O DE 2412 su narkotikais Švietimas O ED 4403-fiziologija senėjimo O ED 4503-Instrumentuotė Pratimai fiziologija ... [-]