Oficialus aprašymas

Nuo 1935 m, Logano universitetas Liko pagrįstas Chiropractic education, Tuo pat metu nuolat praturtindama akademines galimybes su laipsnio aukomis Sveikatos mokslų.

Logano universitetas Absolventai taiko holistinį požiūrį į sveikatą ir sveikatingumą, kad patenkintų mažiau invazinių, pigesnių gydymo būdų ir visapusiškos priežiūros paklausą ir inicijuotų integruotą sveikatos priežiūros sektorių. Naudojant novatorišką, rezultatais pagrįstą akademinę programą, kurioje pabrėžiama informacija, kuria buvo remiamasi įrodymais, įvairios klinikinės panardinimo galimybės, naujos technologijos ir įrodyta praktika, Logan universiteto absolventai yra apmokyti, įsitikinę ir pasirengę ateičiai. Į Logan, Mūsų studentai mokomi pacientų sveikatos priežiūros principų. Mūsų studentai, dėstytojai ir gydytojai yra užginčyti Pagerinti pacientų sveikatą, o sveikatos priežiūros sistemą geriau visiems pacientams.

Kai prisiimime šį lyderio vaidmenį, pacientas gaus naudos. Kaip integruotos sveikatos priežiūros lyderis, mes užtikriname, kad pacientai gautų įrodymais pagrįstą ir visapusišką sveikatos priežiūrą. Mes atkuriame funkciją, palengvina skausmą, skatina sveikatą ir užtikrina pacientams geresnę gyvenimo kokybę. Tai yra Logan Skirtumas.

Tarptautinė Studentų Priėmimas

Esame pasirengę pasveikinti jus į Logan bendruomenę! Logan universitetas yra aukštos kokybės akademinė paskirtis, kuri sukuria pirmaujančias pramonės sveikatos priežiūros specialistus iš viso pasaulio - viename iš gražiausių universitetų Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Mūsų specialieji tarptautiniai priėmimo koordinatoriai

  • Padėkite savo prašymui ir perėjimui į Jungtines Amerikos Valstijas.
  • Ištarkite savo I-20 ir padėsite gauti savo F-1 studento vizą
  • Prisijunkite prie Logano universiteto studentų klubų, organizacijų, taip pat gyvojo Česterfildo ir Sent Luiso miesto.

Taikymas Logano universitetui kaip tarptautinis studentas

Jei gyvenate ne Jungtinėse Amerikos Valstijose ar lankėtės ne Jungtinėse Amerikos Valstijose, o prašymas į Logan universitetą paprastai atliekamas trimis etapais:

  • Užpildykite internetinę paraišką.
  • Siųskite visą savo vidurinį išsilavinimą į "Logan".
  • Pateikite visus savo oficialius standartinius testų rezultatus.

Suderinti kultūrinius skirtumus per chiropraktiką

Asmens koledžo patirtį dažnai apibrėžia jų akademiniai interesai, kaip jie puikiai žiūri į programą ir kaip sėkmingai jie sekasi baigus studijas. Tačiau "Logan" koledžo patirtis ne tik apibrėžiama akademikų, bet ir remiami ir skatinami studentai iš tų, kurie supa juos, plečia savo pasaulietiškumą ir pasiruošia ateities sėkmei visose gyvenimo srityse.

"Logan" studentų skaičius yra daugiau nei 15 šalių, įskaitant Kanadą, Braziliją, Puerto Riką ir Venesuelą. "Logan" pradėjo Tarptautinę studentų asociaciją (ISA), organizaciją, skatinančią kultūrinę įvairovę ir informuotumą visame Logano miesteliu ir bendruomenei dėl didėjančio tarptautinio studentų skaičiaus ir studentų, norinčių dalyvauti užsienyje.

"Mes teikiame tarptautinių studentų ir" Logan "studentų sąveikos platformą, skatinančią ir remiančius kultūrinių skirtumų bendradarbiavimo santykius", - sakė Kemmy Klein Ritter, trisdešimtis studentų iš Brazilijos ir ISA prezidentas. "Mūsų tikslas yra paskatinti ir sujungti pasaulinę chiropraktikų profesiją įkvėpimo, sąžiningumo ir vadovavimo pagrindu". Susijusi su Pasaulio Chiropractic Studentų kongresu (WCCS), tarptautiniu bendradarbiavimu chiropractic studentų, ISA suteikia studentams galimybes mokytis ir bendradarbiauti su Įvairių būsimų sveikatos priežiūros specialistų grupė iš viso pasaulio.

Kemmy sakė, kad grupė kartais priveda gydytojus į realiąją patirtį, susijusią su chiropraktiko praktika kitose pasaulio vietose. "Tai skiriasi už JAV ribų, todėl svarbu žinoti skirtingas taisykles ir taisykles, taikomus chiropraktikai skirtingose ​​šalyse", - sakė ji.

Nors Kemmy šiuo metu dirba asociacijos prezidentu trečiąjį trimestrą, jos vizija organizacijai tik prasideda. Ji tikisi įtraukti daugiau studentų į pasaulinį lygį, siekdama suvienyti profesiją ir remti viena kitą. "Daugelis žmonių svajoja apie ateitį, o mes būsime", - sakė Kemmy. "Dabar įsitraukimas reiškia, kad turime galimybę pradėti ateitį". Remdamasis "Logan" studentų ir daugelio dėstytojų, "Kemmy" ir jos pareigūnai susiejė studentus iš viso pasaulio su trimis pagrindiniais bendrais interesais: Jų aistra sveikatos priežiūros, chiropractic ir aplink juos aplink pasaulį. "Mokymasis gyvenimo patirtimi iš studentų ir gydytojų Chiropractic srityje ne tik Logan klinikoje yra labai švelnus patirtis ir unikali galimybė augti kaip ateityje DC."

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

BSc

Logan University

... [+]

Kandidatai į mokslo bakalaurą žmogaus biologijos mokslo laipsnį turi uždirbti ne mažiau kaip 50 procentų reikalingų didelių kreditų "Logan". [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Chesterfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Doktorantūra

Logan University

Logano universiteto chiropraktikos daktaro laipsnio mokymo programa stengiasi būti įrodymais pagrįsta ir pagrįsta rezultatais, siekiant sukurti praktikoje parengtus chira ... [+]

Logano universiteto chiropraktikos daktaro laipsnio mokymo programa stengiasi būti įrodymais pagrįsta ir pagrįsta rezultatais, siekiant sukurti praktikoje parengtus chirapractikos daktarus. "Logan" švietimas grindžiamas akademine mokymo programa, pagrįsta "Logan" tradicija ir įkvėpta dabartiniais moksliniais tyrimais, technologijomis ir išbandyta praktika, skirta šviesti rytdienos chiropraktiką.

Studentai anksti pristatė įvairias temas, leidžiančias integruoti kursų kursus su praktine klinikine praktika. "Logan" studentai savo praktiniais klinikiniais įgūdžiais pirmaisiais metais praleidžia 40% savo laiko. "Logan" absolventai yra tikri ir geriau pasirengę, siūlydami studentams praktinę patirtį ankstyvuoju išsilavinimu, turėdami platų klinikinių panardinimo galimybių įvairovę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Chesterfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Logan University

Logano universiteto sveikatos profesijų mokslo daktaras (DHPE) yra orientuotas į sveikatos priežiūros tobulinimą per švietimo procesą. Ji sukurta siekiant suteikti sveika ... [+]

Logano universiteto sveikatos profesijų mokslo daktaras (DHPE) yra orientuotas į sveikatos priežiūros tobulinimą per švietimo procesą.

Ji sukurta siekiant suteikti sveikatos specialistams priemones, reikalingas sėkmingai išsilavinusiems asmenims pasirinktoje sveikatos profesijoje. Ši internetinė programa suteikia užimtiems specialistams lankstumą baigti savo daktaro laipsnį ir išlaikyti jų dabartinį užimtumą.

Kursinis darbas skirtas praktinėms žinioms ir įgūdžiams kurti mokymo programas, projektavimą ir vertinimą, akademinį vadovavimą, švietimo technologijas, statistinius duomenis ir tyrimus. Programos absolventai tampa sveikatos pedagogais, universiteto fakulteto ar universiteto administratoriumi.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Chesterfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Logan University

Mokslo ir mitybos ir žmogaus veiklos programos magistro programos absolventai išmoks mokslinę analizuoti mitybos ir sveikatos būklę, įvertinti mitybos trūkumus ir maisto ... [+]

Mokslo ir mitybos ir žmogaus veiklos programos magistro programos absolventai išmoks mokslinę analizuoti mitybos ir sveikatos būklę, įvertinti mitybos trūkumus ir maisto alergijas bei pasiūlyti pacientams pagrįstas rekomendacijas apie mitybą ir gyvenimo būdą.

"Logan" gerina studentų žinias, integruodamas maistinės biochemijos, medžiagų apykaitos, sveikatos ir gerovės pagrindus taikant mitybos metodus. Absolventai ras karjerą visuomenės sveikatos programose, švietimo, mitybos ir sveikatos komunikacijose, konsultacijose ir su maistu susijusiuose versluose privačiame ir viešajame sektoriuose.

Nėra reikalaujamo GRE egzamino ir laipsnis siūloma visiškai internete.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Chesterfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Logan University

Mokslo magistras sporto mokslo ir reabilitacijos (MSR) laipsnyje yra tarpdisciplininė, visapusiška magistrantūros programa, skirta suteikti unikalų pasirengimą sporto suž ... [+]

Tobulintas mokymas yra būtinas specialistams, planuojantiems dirbti su sportininkėmis. Specializuoto aukštojo mokslo magistro laipsnis leis specialistus be savo bendraamžių. Ši programa taip pat paruošia absolventus mokslinių tyrimų ir mokymo galimybėms.

Mokslo magistras sporto mokslo ir reabilitacijos (MSR) laipsnyje yra tarpdisciplininė, visapusiška magistrantūros programa, skirta suteikti unikalų pasirengimą sporto sužalojimų ir veiklos valdymo. Studentai parengia didaktines mokymosi galimybes įvertinti, gydyti ir atstatyti ūmus ir lėtinius skausmus, taip pat raumenų ir kaulų patologiją. MSR laipsnio gavėjas turės įgūdžių, būtinų vertinant, gydant, reabilituojant ir valdant su sportu susijusius sužalojimus.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Chesterfield
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 5 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba