Logan University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo 1935 m, Logano universitetas Liko pagrįstas Chiropractic education, Tuo pat metu nuolat praturtindama akademines galimybes su laipsnio aukomis Sveikatos mokslų.

Logano universitetas Absolventai taiko holistinį požiūrį į sveikatą ir sveikatingumą, kad patenkintų mažiau invazinių, pigesnių gydymo būdų ir visapusiškos priežiūros paklausą ir inicijuotų integruotą sveikatos priežiūros sektorių. Naudojant novatorišką, rezultatais pagrįstą akademinę programą, kurioje pabrėžiama informacija, kuria buvo remiamasi įrodymais, įvairios klinikinės panardinimo galimybės, naujos technologijos ir įrodyta praktika, Logan universiteto absolventai yra apmokyti, įsitikinę ir pasirengę ateičiai. Į Logan, Mūsų studentai mokomi pacientų sveikatos priežiūros principų. Mūsų studentai, dėstytojai ir gydytojai yra užginčyti Pagerinti pacientų sveikatą, o sveikatos priežiūros sistemą geriau visiems pacientams.

Kai prisiimime šį lyderio vaidmenį, pacientas gaus naudos. Kaip integruotos sveikatos priežiūros lyderis, mes užtikriname, kad pacientai gautų įrodymais pagrįstą ir visapusišką sveikatos priežiūrą. Mes atkuriame funkciją, palengvina skausmą, skatina sveikatą ir užtikrina pacientams geresnę gyvenimo kokybę. Tai yra Logan Skirtumas.

Tarptautinė Studentų Priėmimas

Esame pasirengę pasveikinti jus į Logan bendruomenę! Logan universitetas yra aukštos kokybės akademinė paskirtis, kuri sukuria pirmaujančias pramonės sveikatos priežiūros specialistus iš viso pasaulio - viename iš gražiausių universitetų Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Mūsų specialieji tarptautiniai priėmimo koordinatoriai

  • Padėkite savo prašymui ir perėjimui į Jungtines Amerikos Valstijas.
  • Ištarkite savo I-20 ir padėsite gauti savo F-1 studento vizą
  • Prisijunkite prie Logano universiteto studentų klubų, organizacijų, taip pat gyvojo Česterfildo ir Sent Luiso miesto.

Taikymas Logano universitetui kaip tarptautinis studentas

Jei gyvenate ne Jungtinėse Amerikos Valstijose ar lankėtės ne Jungtinėse Amerikos Valstijose, o prašymas į Logan universitetą paprastai atliekamas trimis etapais:

  • Užpildykite internetinę paraišką.
  • Siųskite visą savo vidurinį išsilavinimą į "Logan".
  • Pateikite visus savo oficialius standartinius testų rezultatus.

Suderinti kultūrinius skirtumus per chiropraktiką

Asmens koledžo patirtį dažnai apibrėžia jų akademiniai interesai, kaip jie puikiai žiūri į programą ir kaip sėkmingai jie sekasi baigus studijas. Tačiau "Logan" koledžo patirtis ne tik apibrėžiama akademikų, bet ir remiami ir skatinami studentai iš tų, kurie supa juos, plečia savo pasaulietiškumą ir pasiruošia ateities sėkmei visose gyvenimo srityse.

"Logan" studentų skaičius yra daugiau nei 15 šalių, įskaitant Kanadą, Braziliją, Puerto Riką ir Venesuelą. "Logan" pradėjo Tarptautinę studentų asociaciją (ISA), organizaciją, skatinančią kultūrinę įvairovę ir informuotumą visame Logano miesteliu ir bendruomenei dėl didėjančio tarptautinio studentų skaičiaus ir studentų, norinčių dalyvauti užsienyje.

"Mes teikiame tarptautinių studentų ir" Logan "studentų sąveikos platformą, skatinančią ir remiančius kultūrinių skirtumų bendradarbiavimo santykius", - sakė Kemmy Klein Ritter, trisdešimtis studentų iš Brazilijos ir ISA prezidentas. "Mūsų tikslas yra paskatinti ir sujungti pasaulinę chiropraktikų profesiją įkvėpimo, sąžiningumo ir vadovavimo pagrindu". Susijusi su Pasaulio Chiropractic Studentų kongresu (WCCS), tarptautiniu bendradarbiavimu chiropractic studentų, ISA suteikia studentams galimybes mokytis ir bendradarbiauti su Įvairių būsimų sveikatos priežiūros specialistų grupė iš viso pasaulio.

Kemmy sakė, kad grupė kartais priveda gydytojus į realiąją patirtį, susijusią su chiropraktiko praktika kitose pasaulio vietose. "Tai skiriasi už JAV ribų, todėl svarbu žinoti skirtingas taisykles ir taisykles, taikomus chiropraktikai skirtingose ​​šalyse", - sakė ji.

Nors Kemmy šiuo metu dirba asociacijos prezidentu trečiąjį trimestrą, jos vizija organizacijai tik prasideda. Ji tikisi įtraukti daugiau studentų į pasaulinį lygį, siekdama suvienyti profesiją ir remti viena kitą. "Daugelis žmonių svajoja apie ateitį, o mes būsime", - sakė Kemmy. "Dabar įsitraukimas reiškia, kad turime galimybę pradėti ateitį". Remdamasis "Logan" studentų ir daugelio dėstytojų, "Kemmy" ir jos pareigūnai susiejė studentus iš viso pasaulio su trimis pagrindiniais bendrais interesais: Jų aistra sveikatos priežiūros, chiropractic ir aplink juos aplink pasaulį. "Mokymasis gyvenimo patirtimi iš studentų ir gydytojų Chiropractic srityje ne tik Logan klinikoje yra labai švelnus patirtis ir unikali galimybė augti kaip ateityje DC."

Vietos

Česterfildas

Address
1851 Schoettler Rd.
MO 63017 Česterfildas, Misūris, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis