Oficialus aprašymas

Greiti faktai

 • Founded: 1831; seniausia privati ​​kolegija Gruzijoje
 • Vieta: LaGrange, Gruzija (pop. 30 000) - 60 mylių SW Atlanta I-85
 • Asociacija: Jungtiniai metodistų bažnyčia
 • Registracija: daugiau nei 1000 studentų, atstovaujančių 21 valstybei ir 5 užsienio šalims
 • Studentų ir fakulteto santykis: 12-1; klasių vidurkis 12 studentų
 • Akademinės programos: daugiau nei 70 akademinių ir ikiprofesinių programų
 • The Arts: College yra garsi dramos, muzikos ir meno aukomis
 • Atletika: NCAA III skyriaus narys 16 sporto programų, įskaitant futbolą
 • Studentų organizacijos: 50 studentų klubų ir organizacijų
 • Finansinė pagalba: 98 proc. Studentų gauna finansinę paramą; daugiau nei 23 mln. dolerių skiriama kasmet
 • Akreditacija: " LaGrange College yra akredituota Pietų kolegijų ir mokyklų kolegijų asociacijos komisijos, skiriančios meno bakalauro, bakalauro, bakalauro, verslo administravimo bakalauro, slaugos bakalauro, magistro, magistro laipsnį mokytojų menų mokytoja, pedagogų lyderystės edukologijos specialistas, klinikos psichinės sveikatos konsultavimo meno magistras ir filantropijos ir plėtros meno magistras.

Apie mus

Transformacija yra laisvųjų menų švietimo pagrindas. Tyrimai rodo, ir darbdaviai sutinka, kad šis gerai suplanuotas požiūris pagerina analitinį tinkamumą ir gebėjimą prisitaikyti. LaGrange College sužinosite, kad tai tiesa, kur jūs gausite platesnes, gilesnes žinias apie daugelį dalykinių sričių, kartu su praktiniais įgūdžiais - suteiksite lankstumo savo karjeros pasirinkimuose. Nuo pat mūsų įkūrimo 1831 m. " LaGrange College " pasiūlė gražią, intymią aplinką. Čia jūs priklausysite glaudžiai bendradarbiaujančiai bendruomenei, kai pradėsite savo kelionę į savęs atskleidimą. Su studentų / profesorių santykiu nuo 11 iki 1 ir tyčia mažų klasių dydžių, jūs gausite asmeninį dėmesį, kurio reikia akademinei, socialinei, fizinei ir dvasinei edukacijai. Peržiūrėkite mūsų tinklalapį ir sužinokite, kodėl " LaGrange College jums tinka. Kai susipažinsite su mumis, suprasite, kodėl čia vyksta transformacijos.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

LaGrange College

Dvejų metų magistro programos dėmesys skiriamas taikant mokslinių tyrimų pagrindu turinį praktinių parametrus, su mokiniais, kurių galimybės iš karto naudoti sąvokas apta ... [+]

magistro stiprybės ir kondicionavimo Pasiekti savo karjeros tikslų.

Lagrange kolegija magistro stiprumo ir kondicionavimas laipsnių išmokyti studentus karjeros sportininkų plėtros ir fizinio pasirengimo per dvi pakopos Takeliai: dėl mokslų magistro laipsnį ir menų magistro laipsnį. Absolventai MS laipsnį yra pasirengę pradėti dirbti, stiprumas ir kondicionavimo trenerių ir sporto veiklos specialistų terpėse-nuo vidurinės mokyklos į profesinio lygmens koncentracijos intervalą. Absolventai magistro laipsnį yra pasirengę tęsti savo karjerą su patobulintų įgūdžių ir žinių, reikalingų aukštesnio lygio pareigas stiprumo ir kondicionierius.

Meistras Mokslo laipsnis ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos „LaGrange“
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

LaGrange College

LaGrange kolegija pristato magistrantūros studijų programą klinikinės psichikos sveikatos rudenį, 2015. Jei matote sau veikia kaip licencijuota profesionalus patarėjas pr ... [+]

Magistro klinikinės psichikos sveikatos konsultavimo

Pasirengti karjeros kaip licencijuota profesionalus patarėjas.

LaGrange kolegija pristato magistrantūros studijų programą klinikinės psichikos sveikatos rudenį, 2015. Jei matote sau veikia kaip licencijuota profesionalus patarėjas praktikuojantis nustatymus, pvz psichikos sveikatos įstaigų, gyvenamųjų gydymo programas arba privačios praktikos, tada ši programa gali būti už jus.

Subalansuoti savo gyvenimą ir savo laipsnį. Užsiėmimai vyksta tik vakarais, todėl jūs galite patenkinti savo kitas pareigas ir vis dar iš anksto profesionaliai.

Padaryti skirtumą. Kaip Konsultacijos studentas, jums bus planuoti ir įgyvendinti paslaugų ir propagavimo projektus bendruomenėje, o užsidirbti savo laipsnį.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos „LaGrange“
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba