Baylor University Louise Herrington School of Nursing

Įvadas

Oficialus aprašymas

Baylor University Louise Herrington School of Nursing ( LHSON ) buvo įkurta kaip diplomo programa Dalaso Baylor ligoninėje, dabar esančioje Baylor universiteto medicinos centre. Vėliau ji tapo viena iš šešių laipsnius suteikiančių Baylor universiteto mokyklų.

Baylor University Louise Herrington School of Nursing yra akredituota Koleginio slaugos švietimo komisijos (CCNE) * ir siūlo tradicinės programos ir „FastBacc“ (vienerių metų pagreitinta programa) slaugos mokslų bakalauro laipsnius (BSN).

Mūsų misija Baylor University Louise Herrington School of Nursing yra paruošti bakalaureato ir magistro laipsnio slaugytojus krikščionių bendruomenėje profesinei praktikai, sveikatos priežiūros lyderystei ir paslaugų teikimui visame pasaulyje.

Bayloro universitetas yra palaimintas, kad turi slaugos mokyklą, kurioje mokomi būsimi slaugytojai, kurie iliustruoja mūsų mokyklos šūkį „Learn.Lead.Serve“.

Sužinokite: reikšmingai ar unikaliai prisideda prie slaugos profesijos per klinikinę praktiką, švietimą, mokymą, administracinį vadovavimą, mokslinius tyrimus, rašymą, leidybą ir (arba) sveikatos priežiūros naujoves.

Švinas: demonstruoja vadovavimą bendruomenės reikalams, slaugos profesinėms organizacijoms ir kitų žmonių augimui bei plėtrai šiose srityse.

Tarnauti: teigiamai reklamuoja ir tobulina slaugos profesiją bendruomenėje savanorystės ir (arba) informavimo priemonėmis.

Vietos

Dalasas

Address
North Washington Avenue,333
75246 Dalasas, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Akreditacijos

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: