Kennesaw State University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į naują KSU

Kennesaw valstybinis universitetas yra išsamus universitetas pripažintas dėl verslumo dvasios, pasaulinio dalyvavimo ir bendruomenės jausmas. Kaip Gruzijos trečią pagal dydį universitete ir vienas iš penkiasdešimties didžiausių valstybinių universitetų šalyje, Kennesaw valstybinis siūlo daugiau nei 100 bakalauro ir magistro laipsnius, taip pat vis daugiau doktorantūros programose. Kennesaw valstybinis yra įsipareigojusi tapti pasaulinio lygio mokslo įstaiga pasiruošę plėsti savo akademinių ir mokslinių tyrimų misijas ir išplėsti jo taikymo sritį vietiniu, nacionaliniu ir pasauliniu lygiu.

Daugiau nei 50 metų, Kennesaw valstybinis universitetas buvo žinomas dėl savo verslumo dvasią ir bendrumo jausmo. Siūlo miesteliai Marietta ir Kennesaw, universitetas yra įsikūręs į šiaurę nuo Atlanta ir sujungia priemiesčio aplinkoje su prieiga prie vienos šalies dinamiškiausių miestų. Kaip Gruzijos trečią pagal dydį universitete, Kennesaw valstybinis siūlo daugiau nei 150 bakalauro ir magistro laipsnius, taip pat vis doktorantūroje. Pavadinami Regents Universiteto sistemos Gruzijos išsamų universitetų tarybos, Kennesaw valstybinis yra įsipareigojusi tapti pasaulinio lygio mokslo įstaiga pasiruošę plėsti savo akademinių ir mokslinių tyrimų misijas ir išplėsti jo taikymo sritį vietiniu, regioniniu ir nacionaliniu lygiu.

Dvi Didžiosios Institucijos - Vienas pasaulis klasė universitetas

Sausio 6, 2015 m Regents Universiteto sistemos Gruzijos valdyba patvirtino Kennesaw valstybės ir Pietų valstijos politechnikos universiteto konsolidaciją. Tai reiškia, USG penktasis ir didžiausios konsolidavimą jos besitęsiantį įsipareigojimą padidinti veiksmingumą ir efektyvumą, siekiant geriau aptarnauti studentus ir valstybę.

Naujas Kennesaw valstybinis universitetas sujungia geriausias iš dviejų Gruzijos labiausiai gerbiamų institucijų aukštojo mokslo. Visapusiškas universitetas, Kennesaw narė paskirties Campus siūlo studentams platų spektrą kokybiškų akademikų, vis ir energingas universiteto gyvenime, apdovanojimai valgomojo paslaugos ir platų sporto aukos. Su nacionaliniu reitingą laipsnių verslo, inžinerijos ir pirmo kurso programas, taip pat premier mokymo, slaugos, architektūros, mokslo ir matematikos programas, nauja Kennesaw valstybinis universitetas yra pasiruošęs tapti šalia Gruzijos pasaulinio lygio institucija.

Kennesaw valstybinis universitetas - Skaičiais

  • Iš viso registracija: 33.000 (remiantis Fall 2015)
  • Iš viso studijų programos: daugiau nei 150 bakalauro, magistro ir doktorantūros laipsnių
  • On-campus būsto talpa: maždaug 5200 ir aštuoni gyventi salės
  • Taškų absolventai: daugiau nei 100,000
  • Ekonominis poveikis: $ 1,2 billion - valdyba Regents Universiteto sistemos Gruzijos ataskaita 2012
  • Šalys atstovaujamos studentų organizacijos: 130
  • Studentai, dalyvaujantys tęstinio mokymo klases: 17,210
  • Atletiškas komandos: 18 NCAA aš, įskaitant futbolo (sumažėjimas 2015)

Kennesaw valstybinis universitetas yra akredituotas Pietų Asociacijos kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų apdovanojimas bakalauro, magistro, specialistas ir daktaro laipsnius. Susisiekite Komisijai apie kolegijų bent 1866 Pietų Lane, Decatur, Džordžija 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500 už klausimus apie Kennesaw State University akreditacija.

KSU Misija

Kennesaw valstybinis universitetas siūlo aukštos kokybės ir produktyvų bakalauro, magistro, tęstinio mokymo, ir bendro ugdymo programas. Tai apima mokymosi galimybes architektūros, meno, verslo, kompiuterių, išsilavinimą, inžinerijos ir inžinerinių technologijų, sveikatos ir žmogaus paslaugų, pagyrimu patirtimi, humanitarinių ir socialinių mokslų tarpdisciplinines studijas, vadovavimas plėtra, gamtos ir fizinius mokslus, studijuoti užsienyje, ir kitų susijusių disciplinų. Universiteto tyrimai, stipendija, kūrybinė veikla, ir viešųjų paslaugų teikimo iniciatyvas plėsti ir taikyti žinias, prisidėti prie ekonominio vystymosi, ir pagerinti gyvenimo kokybę vietos bendruomenių, Gruzija, tautą ir pasaulį.

KSU bendruomenės vertybės atviras, sąžiningas ir mąstantis intelektinės užklausą, novatoriškas ir kūrybiškas problemų sprendimas, profesionalumas, kompetencija, bendradarbiavimas, vientisumas ir etiško elgesio, užsiima pilietiškumas, pasaulio suvokimą, tvarumo, abipusė pagarba ir supratimas apie žmogaus ir kultūrinę įvairovę. Universiteto bendruomenės siekia nuolat pagerinti mokinių sėkmę, pagerinti institucinę kokybę ir reaguoti į visuomenės poreikius aukštąjį išsilavinimą.

KSU Vizija

Kennesaw valstybinis universitetas bus pasaulinio lygio išsamų universitetų pripažinta dėl savo kompetencijos ugdymo, atradimų, naujovių, technologijų ir bendruomenės dalyvavimo visuose lygmenyse nuo vietinio iki pasaulinio. KSU patirtis bus suteikti narius ir absolventai universiteto bendruomenės turėti viziją, gebėjimus, ir drąsos transformuoti ateitį.

Vietos

Kennesavas

Address
1000 Chastain Road

30144 Kennesavas, Gruzijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Marietta

Address
1100 South Marietta Pkwy

30060 Marietta, Gruzijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos