Institute Of Bioenergetic Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Institute Of Bioenergetic Medicine ( IBEM ) yra ne pelno siekianti, švietimo, kultūros ir Amerikos indėnų dvasinė asociacija (seminarija) ir Bažnytinė privati išraiškos asociacija, kaip apibrėžta įstatymuose. Institute Of Bioenergetic Medicine yra skirtas išsaugoti visos Amerikos Indijos ir viso pasaulio čiabuvių dvasinius mokymus. Šie mokymai apima tradicines Indijos kunigo / gydytojų natūralias gydymo praktikas. Ši natūrali indėnų medicina dar vadinama „natūraliu keliu“ (Žemės dvasingumas) arba „Žemės medicina“.

Institute Of Bioenergetic Medicine yra pasaulinė tradicinė visos Amerikos indėnų ir pasaulinės vietinių medicinos edukacinė, dvasinė programa. Kiekvienas Institute Of Bioenergetic Medicine seminarijos absolventas yra Institute Of Bioenergetic Medicine ( IBEM ) seminarijos ministras ir kunigas ir IBEM savo, kaip Amerikos piliečių, teises pagal šiuos įstatymus. Kaip ministrai ir kunigai, mūsų absolventai laikomi pastoracinės sveikatos praktikais ir patarėjais bei gamtos gydytojais, laikydamiesi tradicinės visos Amerikos Indijos ir pasaulio vietinių medicinos praktikos.

Vietos

Šimtmetis

Address
East Arapahoe Road,7400
80112 Šimtmetis, Koloradas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: