Good Samaritan College of Nursing & Health Science

Įvadas

Oficialus aprašymas

Geras samariečių slaugos ir sveikatos mokslų koledžas yra dėstytojų, darbuotojų ir studentų akademinė bendruomenė, bendradarbiaujanti siekiant skatinti sveikatos priežiūros specialistų formavimąsi mokant ir mokantis įrodymais pagrįstų, disciplinai būdingų sveikatos priežiūros žinių. Ši bendruomenė taip pat padeda kurti ir skleisti susijusias bendrojo lavinimo žinias, kurios visiškai paruošia tinkamai patvirtintus sveikatos priežiūros specialistus.

Gerasis samariečių slaugos ir sveikatos mokslų koledžas yra istorinė, privati katalikų įstaiga, įkurta labdaros seserų, turinti daugiau nei 120 metų akademinę kompetenciją sveikatos priežiūros srityje. Būdama specializuota aukštojo mokslo įstaiga, kolegija teikia į studentą orientuotą mokymosi aplinką, skirtą ugdyti asmens kultūrines kompetencijas, intelektinius gebėjimus ir profesinius įgūdžius. Kolegija ugdo sveikatos priežiūros specialistus, užsiimančius savo disciplinomis, teikiančius pacientams atjautą, teikiančią pagarbą visiems savo bendruomenei ir vadovaujantis mūsų dvasiniu paveldu.

Vietos

Sinsinatis

Address
Dixmyth Avenue,375
45220 Sinsinatis, Ohajas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: