Dignity Heath Global Education in collaboration with Pepperdine Graziadio Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie DHGE + „Pepperdine Graziadio“ verslo mokyklų partnerystę

„Dignity Health Global Education“ ir „Pepperdine Graziadio“ verslo mokyklos partnerystė derina griežtumą, reputaciją ir atsidavimą reikšmingų ir teigiamų pokyčių bendruomenėse skatinimui per neprilygstamą švietimą.

138625_pepperdinelogo.jpg

Apie „Pepperdine Graziadio“ verslo mokyklą

Per pastaruosius 50 metų „Pepperdine Graziadio“ verslo mokykla kvietė žmones drąsiai mąstyti ir skatinti reikšmingus pokyčius savo pramonės ir bendruomenės srityse. Paskirta kurti geriausius pasaulio lyderiams, „Graziadio“ mokykla siūlo platų MBA, valstybių narių, vykdomosios ir doktorantūros programų asortimentą, pagrįstą vientisumu, inovacijomis ir verslumu. „Graziadio“ mokykla progresuoja patirtinį mokymąsi per mažas klases su išskirtiniais fakultetais, skatinančiais kritinį mąstymą ir prasmingą ryšį, įkvepiančius studentus ir dirbančius specialistus realizuoti savo didžiausią potencialą, kaip į vertybes orientuotų lyderių.

DHGE logo

Apie DHGE

„Dignity Health Global Education“ (DHGE) yra pirmaujanti sveikatos priežiūros darbuotojų plėtojimo įmonė. Skirta teikti individualų ugdymosi galimybes ir studentą orientuotas patirtį, DHGE plėtoja interneto programas ir darbo jėgos plėtros sprendimus su pramonėje, pramonėje. Jie pasiekia šį tikslą bendradarbiaudami su aukščiausio lygio akademinėmis institucijomis ir mąstančiais specialistais.

Programos

  • Sveikatos priežiūros rinkodaros pažymėjimas
  • Sertifikatas sveikatos priežiūros analizėje, priimančioje sprendimus

Vietos

Malibu

Address
Malibu, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis