Dignity Health Global Education in Collaboration with Thunderbird School of Global Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie partnerystę: DHGE ir „Thunderbird“ pasaulinio valdymo mokykla

DHGE ir ASU pasaulinės vadybos mokyklos „Thunderbird“ partnerystė suvienija vieną didžiausių pelno nesiekiančių sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų JAV, pasaulyje pirmaujančią vadybos magistrantūrą ir inovatyviausią mokyklą JAV. novatoriškos programos.

138628_asu-tbird-cobranded.png

Apie „Thunderbird“ vadybos mokyklą

Beveik 75 metus veikianti „Thunderbird“ visuotinės vadybos mokykla ugdė, įgalino ir daro įtaką tarpdisciplininiams lyderiams, kurie visame pasaulyje siekia įtraukaus ir tvaraus klestėjimo. Dabar labiau nei bet kada pasauliui reikia „Thunderbird“. Kadangi technologinės inovacijos vystosi dar niekad nematytu tempu, pasaulis stengiasi susitaikyti su dramatišku poveikiu, kurį tai daro mūsų darbui ir gyvenimui. Visuomenei reikia pasaulinių lyderių visuose sektoriuose, kurie galėtų padėti organizacijoms pasinaudoti didžiulėmis galimybėmis ir valdyti grėsmes, kylančias dėl ketvirtosios pramonės revoliucijos. „Thunderbird“ yra pasaulinės lyderystės ir vadybos švietimo avangardas šiai naujai erai.

DHGE logo

Apie DHGE

„Dignity Health Global Education“ (DHGE) yra pirmaujanti sveikatos priežiūros darbuotojų plėtojimo įmonė. Skirtas teikti pritaikytas švietimo galimybes ir į studentą orientuotą patirtį, DHGE kuria internetines programas ir darbo jėgos plėtros sprendimus kartu su pramone. Jie pasiekia šį tikslą bendradarbiaudami su aukščiausio lygio akademinėmis institucijomis ir mąstančiais specialistais.

Programos

  • Sveikatos priežiūros paslaugų pasaulinio valdymo magistras
  • Sveikatos priežiūros vadybos inovacijų pažymėjimas

Vietos

Feniksas

Address
Feniksas, Arizonoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis