Dallas Nursing Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Slaugos ir pažangių sveikatos profesijų koledže, buvusiame Dallas Nursing Institute (DNI), žinome, kad sveikatos priežiūra neprasideda ir nesibaigia apsilankius pas gydytoją, todėl sukūrėme profesinio, bakalauro ir magistrantūros akademiką programos, atspindinčios įvairius sveikatos priežiūros aspektus - slaugą, ligoninės administravimą, politikos formavimą ir psichinės sveikatos paslaugas. Šios pažangios sveikatos programos paruošia studentus dirbti šiuolaikinėje ir integruotoje sveikatos priežiūros aplinkoje, gerina pacientų rezultatus, stiprina administracines funkcijas ir skatina veiksmingą viešąją politiką, praktiką ir sistemas sveikatos priežiūros srityje.

Nors mes turime miestelį į šiaurę nuo Dalaso, kuris palaiko mūsų vietos bendruomenę, esančią Ričardsone, Teksase, mes taip pat siūlome įvairias internetines programas. Vadovaujantis išskirtiniams dėstytojams, mūsų visapusiškas ir tarpprofesinis požiūris į sveikatos priežiūros švietimą rengia mūsų absolventus žengti į šią sritį, pasirengusį paveikti individualų gyvenimą ir formuoti sveikatos priežiūros ateitį. Be to, mūsų įsitraukęs-profesionalus švietimo modelis ir platus profesionalių partnerystių tinklas suteikia studentams praktinių mokymų ir tinklų kūrimo galimybių, kai jie siekia pradėti ar tęsti savo sveikatos priežiūros karjerą.

Rytojaus sveikatos priežiūros specialistai nusipelno švietimo, skirto sveikatos priežiūros ateičiai. Slaugos ir pažangių sveikatos profesijų kolegijoje rasite.

Vietos

Richardson

Address
Waterview Parkway,2101
75080 Richardson, Teksasas, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis