Clinical Research Fastrack

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Fastrack" klinikiniai tyrimai

Klinikiniai tyrimai "Fastrack" siūlo mokymus, stažuočių programas ir paramą, teikiančią darbo pagalbą, kad būtų galima įveikti asmenų, suinteresuotų klinikinių tyrimų sritimi, karjeros pradžią. Klinikinių tyrimų pramonė yra daugiau nei 100 milijardų dolerių stiprus, o klinikiniai tyrimai "Fastrack" padeda teikti kvalifikuotus pradinio lygio darbuotojus, kad užpildytų didelę šių pozicijų paklausą. Klinikiniai tyrimai "Fastrack" unikalūs, intensyvūs, trumpos vaikščiojimo stovyklos kursai rengia studentus, kad jie galėtų sėkmingai dirbti dinamiškame tyrimų sektoriuje, kur jie turi didelę galimybę asmeniniam ir profesiniam augimui.

Kas yra Klinikiniai tyrimai?

Klinikiniai tyrimai yra žmonių gydymo, įskaitant FDA bandymų su vaistiniais preparatais, medicinos prietaisų tyrimus ir kitus žmonėms skirtus tyrimus, tyrimas. Tai procesas, skirtas nustatyti, ar naujas gydymas, vaistas, medicinos prietaisas ar intervencija bus saugūs ir veiksmingi žmonėms. Prieš gydymą gali paskirti gydytojas, jis turi būti išbandytas ir patvirtintas FDA saugumo ir veiksmingumo. Klinikinių tyrimų koordinatorius yra asmuo, kuris padeda organizuoti ir išbandyti ligoninę, gydytojo biurą ar savarankišką "klinikinių tyrimų svetainę". Klinikinių tyrimų koordinatorius atlieka tyrimą pagal gaires ir taisykles bei vadovaujasi moksliniais protokolais. Pacientų klinikiniai tyrimai yra labai svarbūs norint padėti mums rasti naujų gelbėjimo būdų ir naujų gydymo būdų, kurie pagerintų žmonių sveikatą.

Pramonės

Klinikiniai tyrimai yra sritis, kurioje mokslinis atradimas patenka į sveikatos priežiūrą.

Klinikinių tyrimų pramonė yra klestinanti sritis, teikianti paslaugas farmacijos tyrimų, akademinių ir vyriausybinių tyrimų, medicinos prietaisų tyrimų, biotechnologijų ir kitų sričių, išbandančių naujas žmogaus terapijas, pramonės šakoms. Naujausios šios srities pažangos dėka trūksta kvalifikuotų asmenų, norinčių užpildyti daugybę atvirų pozicijų visoje šalyje.

Pozicijos ir vidutiniai atlyginimai klinikinių tyrimų metu

Klinikiniai tyrimai "Fastrack" rengia savo studentus dirbti karjeros srityse:

 • Klinikinių tyrimų koordinatoriai atlieka klinikinius tyrimus gydytojų biuruose, ligoninėse, akademinėse įstaigose ir tyrimų centruose. Apmokėjimo diapazonas yra nuo 45 000 iki 80 000 JAV dolerių per metus, priklausomai nuo vietos ir patirties.
 • Klinikinių tyrimų asociacijų audito klinikiniai tyrimai, siekiant užtikrinti, kad būtų laikomasi protokolo ir laikomasi geros klinikinės praktikos. Ši pozicija susijusi su kelionėmis, bendradarbiavimu su sutarčių tyrimų organizacijomis (CRO) ir valdymo įgūdžiais. (Vidutinis darbo užmokestis po 75 000 JAV dolerių po dvejų metų arba 95 000 JAV dolerių - 110 000 USD vyresniesiems KRA *)
 • Klinikinių tyrimų srityje taip pat yra reguliuotojų specialistai, duomenų valdytojai, verslo plėtros partneriai ir kitos pozicijos.

Kodėl klinikiniai tyrimai "Fastrack"?

 • Greitis: "Fastrack" klinikinių tyrimų programa gali būti baigta tik per keturias savaites, palyginti su visuomenės sveikatos magistro laipsniu, kuris trunka 1-2 metus! Galite būti pasirengę dirbti ir užsidirbti pinigų į naudingą karjerą daug greičiau. Šis batų stovyklų mokymas pagreitina jūsų galimybę patekti į šią sritį ir pradėti savo karjerą.
 • Poveikis. Klinikiniai tyrimai yra tvirta karjera, kai specialistai tiesiogiai dirba su pacientais, tiriančiais gydymo būdus, kurie gali padidinti sveikatą ir ilgaamžiškumą šimtui tūkstančių gyvybių.
 • Pajamos: klinikinių tyrimų pramonė plečiasi neįtikėtinai. Daugelis žmonių pereina į šią sritį dėl patrauklaus atlyginimo tiek klinikinių tyrimų koordinatoriams, tiek klinikinių tyrimų darbuotojams. Klinikinių tyrimų pozicijų mokėjimo ir tobulėjimo galimybės neretai viršys galimybes daugelyje kitų sveikatos priežiūros sričių.
 • Darbo grafikas: 2016 metais "Forbes Magazine" įvertino vyresnio amžiaus klinikinių tyrimų asociacijos darbą kaip 1-ojo aukšto lankstaus darbo užmokesčio dalį. Klinikinių tyrimų pozicijų valandos, poreikiai ir darbo bei gyvenimo pusiausvyra labai patraukli.

Kodėl Klinikiniai tyrimai Fastrack

Klinikiniai tyrimai "Fastrack" 4 savaičių mokymo ir stažuočių programa rengia kandidatus įstoti į pramonę ir pristato juos pramonės lyderiams:

 • Trumpoji 8 dienų klasei skirta struktūra - magistrantūros studijų programa, kurią dėsto ekspertų instruktoriai, kurie šiuo metu dirba ir puikiai dalyvauja klinikinių tyrimų srityje. Mūsų instruktoriai yra CRC, kredito reitingų agentūros, svetainių priežiūros darbuotojai, reguliavimo specialistai, vadovai ir klinikinių tyrimų organizacijų savininkai.
 • Mišrusis internetinis mokymasis - integruotas internetinis mokymas kartu su pamokų mokymu. Bootcamp mokymo modelis siūlo 228 valandų mokymą tik keturias ar penkias savaites, suteikiant išsamią ir intensyvią mokymosi patirtį.
 • Visapusiškas ugdymo turinys - apima kritines mokslinių tyrimų kompetencijas, reikalingas klinikiniams tyrimams atlikti. Mūsų studijų programos buvo sukurtos, peržiūrėtos ir patikrintos geriausių mokslo darbuotojų visoje šalyje, ir yra pagrindinis pagrindas, reikalingas šiam sektoriui pradėti.
 • "Hands-on Clinical Externship" - vietinėse mokslinių tyrimų įstaigose ir klinikinių tyrimų svetainių tinkluose. Dvi savaites mokykitės, stebėkite ir dalyvaudami bandymuose, kad sustiprintumėte savo klasių mokymąsi.
 • Individualizuota karjeros centravimo strategija ir pagalba . Visi studentai susitinka su 10-14 pramonės srities specialistais, įskaitant pirmaujančią mokslinių tyrimų pramonės recruiterą ir vadovais šioje srityje, siekdami įdarbinti vadybininkus ir pagrindinius sprendimus priimančius asmenis.

Mūsų absolventai turi labai aukštą užimtumo lygį pramonėje. Po kelių trumpų mokymo savaičių jūs būsite pasirengę patekti į klinikinių tyrimų sritį ir pasinaudoti nuostabiomis karjeros galimybėmis šioje klesti srityje.

Kiekvienas, kuris ieško įdomios karjeros visuomenės sveikatos srityje, turėtų apsvarstyti galimybę ieškoti klinikinių tyrimų. Klinikiniai tyrimai yra naudinga, o pramonė yra sparčiai auganti. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų svetainėje http://clinicalresearchfastrack.com arba užpildykite formą šiame puslapyje.

Vietos

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Health Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Course in Clinical Research: A Lucrative and Exciting Career Path in Biomedical Sciences

Su bendrabučiu Dieninės 4 savaites September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Scottsdale

[+]

Pramonės

Klinikiniai tyrimai "Fastrack" rengia savo studentus dirbti karjeros srityse:

[-]

Klinikiniai tyrimai kaip alternatyva magistro viešosios sveikatos srityje

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 1 mėnuo November 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Scottsdale

"Claire Research" "Fastrack" siūlo "Boot Camp Training Program", kuria mokytojai, besidomintys visuomenės sveikata, medicina ir sveikatos mokslu, rengia dirbti klestinčiose klinikinių tyrimų pramonėje. [+]

"Claire Research" "Fastrack" siūlo "Boot Camp Training Program", kuria mokytojai, besidomintys visuomenės sveikata, medicina ir sveikatos mokslu, rengia dirbti klestinčiose klinikinių tyrimų pramonėje.

Kas yra klinikiniai tyrimai ir kaip ji palyginti su visuomenės sveikata?

Nors "Visuomenės sveikata" orientuota į ligų ir sveikatos sistemų prevenciją, klinikiniai tyrimai yra naujausias mokslo ir technologijų sritys, išbandančios naujas terapijas, prietaisus ir vaistus, kad gydytų ligonius ir pagerintų jų gyvenimo kokybę. Visuomenės sveikata dažnai naudoja klinikinius tyrimus, kad informuotų apie savo praktiką ir naudotųsi kai kuriais klinikinių tyrimų metodais savo apklausos tyrimuose ir stebėjimo tyrimuose, kad atsakytų į klausimus. Klinikiniai tyrimai yra FDA klinikinių tyrimų, skirtų vaisto, medicinos prietaiso, diagnostikos ar kitokio gydymo saugumui ir veiksmingumui nustatyti, procesas.... [-]


Klinikiniai tyrimai kaip alternatyva slaugos bakalaurui

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 1 mėnuo November 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Scottsdale

Klinikiniai tyrimai "Fastrack" siūlo 1 mėnesio programą, kuri teikia žmonėms, kurie nori slaugos, medicinos ir sveikatos mokslų, reikalingų priemonių, patirties ir ryšių su darbu klestinčioje klinikinių tyrimų srityje. [+]

Klinikiniai tyrimai "Fastrack" siūlo 1 mėnesio programą, kuri teikia žmonėms, kurie nori slaugos, medicinos ir sveikatos mokslų, reikalingų priemonių, patirties ir ryšių su darbu klestinčioje klinikinių tyrimų srityje.

Klinikiniai tyrimai yra sveikatos priežiūros segmentas, kurio metu atliekami klinikiniai bandymai su narkotikais, medicinos prietaisais ir kitomis terapijomis, siekiant nustatyti jų saugumą ir veiksmingumą. Ši sritis apima daug įgūdžių, įgytų slaugos patirtimi, gali būti perduodama. Daugelis slaugytojų, įskaitant mūsų klinikinių tyrimų "Fastrack" programos absolventus, siekia karjeros klinikiniuose tyrimuose siekdami daugiau uždirbti ir dirbti naudingos sveikatos priežiūros karjeroje be didelės sunaikinimo normos.... [-]


Klinikiniai tyrimai kaip medicinos magistro alternatyva sveikatos moksluose

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 1 mėnuo November 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Scottsdale

Klinikiniai tyrimai "Fastrack" siūlo intensyvią keturių savaičių batų stovyklos mokymo programą, kuri traukia specialistus, suinteresuotus sveikatos mokslais, dirbti klestinčiose klinikinių tyrimų pramonėje. Mūsų pagreitinta programa leidžia specialistams greitai įsilieti į lauką be magistrantūros programos praleidžiant 1-2 metus. Ši programa taip pat suteikia studentams įvadų ir tinklų galimybes įsilieti į šią išskirtinę sveikatos priežiūros pramonės nišą. "Fastrack" klinikinių tyrimų programa yra skirta padėti žmonėms patekti į augančią pramonę, pasiruošti darbui, kad jie galėtų pasinaudoti milžinišku karjeros galimybių skaičiumi. Studentai, turintys pagrindą ir susidomėję sveikatos mokslu, puikiai pasirenka klinikinius tyrimus. [+]

Klinikiniai tyrimai yra klestintis sveikatos priežiūros paslaugų sektorius, kuriame trūksta apmokytų asmenų paklausos, o kvalifikuotų klinikinių tyrimų koordinatorių ir partnerių trūkumas skatina atlyginimus ir didina galimybes šioje naudingoje srityje.

Klinikiniai tyrimai "Fastrack" siūlo intensyvią keturių savaičių batų stovyklos mokymo programą, kuri traukia specialistus, suinteresuotus sveikatos mokslais, dirbti klestinčiose klinikinių tyrimų pramonėje. Mūsų pagreitinta programa leidžia specialistams greitai įsilieti į lauką be magistrantūros programos praleidžiant 1-2 metus. Ši programa taip pat suteikia studentams įvadų ir tinklų galimybes įsilieti į šią išskirtinę sveikatos priežiūros pramonės nišą. "Fastrack" klinikinių tyrimų programa yra skirta padėti žmonėms patekti į augančią pramonę, pasiruošti darbui, kad jie galėtų pasinaudoti milžinišku karjeros galimybių skaičiumi. Studentai, turintys pagrindą ir susidomėję sveikatos mokslu, puikiai pasirenka klinikinius tyrimus.... [-]


Klinikiniai tyrimai kaip pelninga ir įdomi alternatyva magistro sveikatos priežiūros administracijai

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 4 savaites September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Scottsdale

Clinical Research Fastrack siūlo 4 savaičių trukmės švietimo programą, pagal kurią mokoma profesionalų, besidominčių sveikatos administracija, medicinos pažanga ir sveikatos mokslu, dirbti pelningoje augančioje klinikinių tyrimų srityje. [+]

Clinical Research Fastrack siūlo 4 savaičių trukmės švietimo programą, pagal kurią mokoma profesionalų, besidominčių sveikatos administracija, medicinos pažanga ir sveikatos mokslu, dirbti pelningoje augančioje klinikinių tyrimų srityje.

Kodėl pereiti į klinikinius tyrimus ir kokiais būdais jis panašus į sveikatos administraciją?

Klinikiniai tyrinėtojai koordinuoja ir stebi klinikinius tyrimus, kuriuose dalyvauja gydytojai ir ligoninės. Daugelis sveikatos priežiūros administratorių perkelia į klinikinius tyrimus dėl karjeros galimybių ir greito pažangos šioje auginimo srityje potencialo. Klinikiniai tyrimai yra naujausios mokslo ir technologijų sritys, išbandančios naujas terapijas, prietaisus ir vaistus, skirtus gydyti ligas ir gerinti pacientų sveikatą. Klinikiniai tyrimai yra FDA klinikinių tyrimų, kuriais siekiama išbandyti vaisto, medicinos prietaiso, diagnostikos ar kitokio gydymo saugumą ir veiksmingumą, praktika. Tyrimus vykdo specialistai, susipažinę su tyrimų taisyklėmis, nuostatomis ir protokolais, o tie, kurie domisi sveikatos administracija, teikia labai stiprius kandidatus dirbti klinikinių tyrimų metu.... [-]


Klinikiniai tyrimai kaip psichologijos magistro alternatyva

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Dieninės 4 savaites September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Scottsdale

Klinikiniai tyrimai yra FDA klinikinių tyrimų, skirtų vaisto, medicinos prietaiso, diagnostikos ar kitokio gydymo saugumui ir veiksmingumui nustatyti, procesas. [+]

Kas yra Klinikiniai tyrimai?

[-]