Oficialus aprašymas

Misija Graduate Management Admission Test arba Frances Payne Boltonas Slaugos mokykla Case Western Reserve universiteto suteikia vadovavimo novatorišką mokslinių tyrimų, švietimo ir praktikos skatinti sveikatą ir sumažinti ligų naštą. Skiriama tarpdisciplininio stipendiją, mes esame įsipareigoję kompetencijos užsiimti tarnybos vietos ir pasaulio bendruomenių.

Vizija Mūsų vizija yra sukurti ir puoselėti tokią mokymosi aplinką, kurioje, mūsų tradicijos mokslinio tyrimo ir įsipareigojimo pagal aukščiausius standartus kompetencijos mokslinių tyrimų, švietimo ir praktikos pasaulio bendruomenės ir toliau mūsų turtingą istoriją inovacijų ir pasaulio įnašais.

Tuo Slaugos inovacijų ir lyderystės Forefront Frances Payne Boltonas Slaugos mokykla Case Western Reserve universiteto uždirbo reputaciją kaip Slaugos mokslo, mokslinių tyrimų ir vadovavimo novatorius.

Atsižvelgiant eksperimentinį požiūrį į mokslą buvo vienas iš pagrindinių sąlygų Kongreso Frances Payne Bolton 1923 dovana $ 500,000 aprūpinti mokyklą-didžiausias kada nors ne dėl universiteto slaugos metu. "Bolton" sakė, kad, nors ten gali būti jokių garantijų, kad ypatingas pastangas pavyks, mokykla turėtų būti "laisvai bet kuriuo metu ateityje įsitraukti į kitų eksperimentų, bendradarbiauti su ligoninių šių pastangų." Šis naujoviškos bendradarbiavimo dvasia išliko vienas iš Frances Payne Bolton mokyklos Slaugos požymiai.

Dabar, pagal Dean Mary E. Kerr vadovavimo Slaugos mokyklą įsitvirtinant sustiprinti savo įtaką slaugos mokslo, mokslinių tyrimų ir tarpdisciplininio stipendijos ir praktika visame pasaulyje.

Pakeitus gyvenimą per vadovavimo, mokslinių tyrimų ir švietimo Frances Payne Boltonas mokyklos Slaugos (FPB) Case Western Reserve universiteto yra visame pasaulyje pripažintas lyderis slaugos mokslo ir mokslinių tyrimų.

Pagrindinis daugeliui pirmųjų FPB gyvena tauta pirmasis:

praktika daktaro slaugos ūminis priežiūros seselė programa Išplėstinė praktika skrydžio slaugos programa gerontologinio slaugos programa BNS Perioperacinė reikalavimas BSN su informatikos visų keturių metų

pirmaujančia mokslinių tyrimų Bendradarbiavimas tarp fakultetų, studentų, klinikinių agentūrų ir bendruomenių palaiko novatorišką, rezultatais pagrįstas mokslinių tyrimų ir žinių pažangą. Veiklos sritys mokslinių tyrimų ir mokymo apima Požymis mokslo, šeimos / bendruomenės priežiūros, senėjimo Visoje gyvenimą, savarankiškai valdyti sveikatos ir ligos, ir neurologijos.

Vieta, vieta, vieta Case Western Reserve yra universiteto ratas, 550-akras kultūros ir mokslo Meka rytinėje krašto Cleveland, Ohio. Mūsų studentai turi tiesioginės prieigos prie premjeras sveikatos priežiūros organizacijų, įskaitant:

Universitetinės ligoninės Byla medicinos centras: Tarp tautos pirmaujančių akademinių ligoninėse, sudarančių didžiausią biomedicinos tyrimų centrą, Ohio ir vienas iš 20 geriausių šalyje Klivlando klinika: Antras pagal dydį medicinos grupė praktika pasaulyje ir didžiausių ligoninėje Ohio; vienas iš 10 JAV ligoninėse paskirta "Geriausias iš geriausių" US News & World Report Louis Stokso Klyvlendas V. medicinos centras: Atpažinai daugiau programų klinikinės kompetencijos nei bet kuris kitas VA medicinos centras Jungtinėse Amerikos Valstijose MetroHealth medicinos centras: regioninis kreipimosi ligoninė, kuri yra vienas iš tik 19 Lygis 1 traumos centrų su nudegimų bloko ir reabilitacijos priemonę, kuri specializuojasi stuburo traumų

Didžioji klinikinė patirtis BSN studentams Mokslų bakalauras Slaugos (BSN) studentams pradėti savo clinicals jų trečią savaitę miesteliu ir laikrodis beveik dvigubai už nacionalinį vidurkį klinikinių valandas savo laiko ties Slaugos mokykla.

Novatoriški studijų programų Nesvarbu, ar esate bakalauro su sveikatos priežiūros interesų, patyręs slaugos specialistas pasirengę už karjerą, ar kas nors ieško pereiti į naują karjerą, FPB turi akademinę programą, siekiant padėti jums įvykdyti savo švietimo ir profesinius tikslus.

BNS (mokslo bakalauras Slaugos) Baigiu Įėjimo Slauga (magistras Slaugos - MN) MSN (magistras Slaugos) Post-kapitono pažymėjimus Rungtynėse (daktaras slaugos praktika) Mokslų (filosofijos daktaras Slaugos) Tęstinis švietimas Įvairi bendruomenė mokslininkų

Frances Payne "Bolton Mokykla Slaugos ir Case Western Reserve universiteto tiki įtraukties, kuri skatina santykius ir sąveiką tarp žmonių iš skirtingų sluoksnių kultūros, stiprina žmogaus orumą, aktyviai mažina prietarais ir diskriminacija, ir pagerina gyvenimo kokybę visiems mūsų bendruomenės. Studentai iš visų sluoksnių yra skatinamos taikyti dėl priėmimo, ir kviestinių mokslininkų ir dėstytojų iš viso pasaulio yra daugiamečiai sudedamosios mūsų aplinkai.

Pasaulinis sveikatos Esame namo į Pan American sveikatos organizacija / Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai bendradarbiauja tyrimų centras ir klinikinis mokymas namuose slaugytojų ir pasiūlyti mūsų studentams galimybes studijuoti arba atlikti klinikinius ar paslaugų projektus užsienyje, skaičių.

Paslaugų mokymosi Mūsų studentai dalyvaus reikalingų pilietinis dalyvavimas projektuose, ne tik plėsti savo pasaulėžiūros ir įgūdžių rinkinių, bet ir suteikti prieinamą sveikatos priežiūrą ir kritinį sveikatos švietimą vaikams ir šeimoms Cleveland, visoje šalyje ir visame pasaulyje.

Kokybė ir saugumas FPB yra lyderis ir novatorius rengiant būsimus slaugytojus su žinių, įgūdžių ir požiūrių, reikalingų nuolat gerinti kokybę ir saugą sveikatos priežiūros sistemoms.

Kompetencijos centrai FPB centrų kompetencijos pasiūlyti paslaugų ir patirtimi, tarnaujančių studentų, mokslininkų, sveikatos priežiūros sektoriuje ir bendruomenės gerovę apskritai.

Visos Amerikos sveikatos organizacija / Pasaulio sveikatos organizacija bendradarbiauja centras Sara Cole Hirshas institutas Best Slaugos praktikos Remiantis įrodymais University Center senėjimo ir sveikatos Savęs valdymas gerinimo per mokslinių tyrimų ir perskaičiavimas (SMART) centre Visas įtraukimas neįgaliųjų tyrimų (rasti) Lab QSEN institutas Dorothy Ebersbach akademinis centras Flight Slaugos

  • Finansuojama nacionalinio instituto mokslo slaugytojų / National Institutes of Health

fakulteto bičiulių

Daugelis iš mūsų fakulteto nariai yra bičiulių amerikiečių akademijos Slaugos. Frances Payne Boltonas Slaugos mokykla taip pat didžiuojamės, kad turime 15 aprūpinta profesorių (ir daugėja) -Daugiau nei bet kuris kitas slaugos mokykloje šalyje.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Doktorantūra

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

Moksliniame projektas suprojektuotas bendradarbiaujant studentas su trijų narių komitetu, programos direktoriaus patvirtintą. Moksliniame projekte turi sutelkti dėmesį į problemą, susijusią su gerinti pacientų rezultatus. Moksliniame projektas gali imtis būtų parengtos tezės arba rankraščio tinka paskelbimo formą. Procedūros ir parašyta produktas turi atitikti prie FPB mokyklos Slaugos taisykles.

Gynybos yra atvira dėstytojų ir studentų; kėdė nustato, ar gynyba yra atvira tiems Universiteto išorės. Komitetas nustato egzaminą žodžiu ir raštu produkto tinkamumą. Studentas praeis, jei dvi ar daugiau Komiteto narių sutinka, kad studentas sėkmingai atsakė į klausimus gynybos ir parašyta produkto susitiko studijų kokybė.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Cleveland
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 - 5 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

... [+]

Iki 8 kreditų sutampa kursus tarp programų (priklausomai nuo MSN major), jūsų kelias į doktorantūros gali būti sutrumpintas, kaip jūs patenkinti savo tikslą magistro laipsnį pasirinktu specialybę.

Doktorantūros Priėmimo sąlygos

Taikymo reikalavimai yra šie:

Pareiškėjas turi būti registruotas slaugytoja (arba tarptautinį ekvivalentas) ir turėti bakalauro laipsnį slaugos (arba lygiavertis) arba magistro laipsnį slaugos. Trys rekomendacijos apibūdinantys profesionalus slaugos kompetenciją, sėkmės doktorantūros programos ir potencialą svariai prisideda prie slauga. Du iš šių rekomendacijų, turėtų būti iš doktorantūros paruoštas asmenų, pageidautina slaugos. Akademinių ir karjeros tikslų aprašymas nuo dviejų iki trijų puslapių ir kaip pareiškėjo mokslinių tyrimų interesai atitinka fakulteto mokslinių tyrimų kompetenciją. Rašytiniai atsakymai į paraiškos paketą pateiktus klausimus. Interviu su dviem fakulteto nariais. Tai galima padaryti telefonu. Oficialus TOEFL balas ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Cleveland
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

Pavyzdžiai Išplėstinė sertifikatai yra: ACLS suaugusiųjų Gerontologijos ūminis priežiūros seselė PALS pediatrinei akušerinei slaugai specialistė NRP naujagimių se ... [+]

Pavyzdžiai Išplėstinė sertifikatai yra:

ACLS suaugusiųjų Gerontologijos ūminis priežiūros seselė PALS pediatrinei akušerinei slaugai specialistė NRP naujagimių seselė ir akušerijos CCRN anestezijos Šis sąrašas nėra baigtinis, o reikalavimai gali keistis. Susisiekite su programos direktorius savo dur gauti naujausią sąrašą reikalingų pažangių sertifikatus. [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Cleveland
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Case Western Reserve University, Frances Payne Bolton School of Nursing

Universiteto Įėjimo Slaugos programa yra skirta studentams, kurie pasiruošę slaugos ir gauna Slaugos magistro laipsnį karjerą. ... [+]

Naujas Karjera Slaugos

Baigiu Įėjimo Slaugos programa skirtas studentams, kurie yra pasirengę slaugos ir gauna Slaugos magistro laipsnį karjerą. Tai absolventas laipsnis rengia studentus praktikos pažangios universaliais registruotas slaugytoja ir vadovauti Tarpprofesinė, įrodymais pagrįstas iniciatyvas.

Slaugos magistro laipsnis taip pat leidžia jums užsiimti MSN DNP, PhD, ar DNP / daktaro laipsnį.

Baigiu Įėjimo Slaugos Programa renginiai Frances Payne Boltonas Slaugos mokykla pasiūlė po-bakalaureato, absolventas įrašas slaugos išsilavinimą nuo 1979 MN studentai turi daugiau nei 1000 valandų klinikinių patirtimi Mūsų studentai uždirbti iki 15 kreditų link daugumai MSN didžiųjų Studentų turi galimybę dalyvauti savanoriškoje veikloje ir CWRU Studentų rodomi nemokamai klinikos gauti Tarpprofesinė mokymosi patirtį Mūsų studentai reguliariai perduoti viršija nacionalinį vidurkį dėl NCLEX, RN licencijos išdavimo egzaminą Mokymo ir mokymosi strategijos yra nukreiptos į unikalią mokymosi poreikių asmenų įvežamų slaugos antrosios pakopos Kaip dalis Case Western Reserve universiteto Frances Payne Boltonas Slaugos mokykla yra tiek mokslinių tyrimų reikalaujančių aplinka ir klinikinėje švietimo vadovas Mes valcavimo Priėmimo per mokslo metus (rugsėjo iki gegužės). Programos yra peržiūrimi, kai jie yra visiškas (žiūrėti žemiau). Balandžio 1 yra terminas pateikti užpildytą paraišką turi būti peržiūrima įtraukimą į šią rudens semestrą - ty balandžio 1 d 2016 m įtraukimo rudenį 2016 semestrą. Pilnas paraiška apima visus elementus, dėl paraiškų kontrolinį sąrašą; tai yra, paraiškos forma ir visi kiti reikalingi dokumentai. Priėmimo sąlygos ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Cleveland
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
20 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Why FPB? Learn more at Frances Payne Bolton School of Nursing