Campbell University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Campbell universiteto koledžo Farmacijos ir sveikatos mokslų (CPHS)

Tuo CPHS esame įsipareigoję parengti studentus tobulėti besiplečiančioje pasaulio sveikatos priežiūrą. Kolegija siūlo unikalus dvigubas laipsnis programas, paslaugų bendraminčių išsilavinimą ir asmeninį mokymą. Šie dviejų studijų programos apima du dvigubus laipsnių siūlomų su klinikinių tyrimų programą VN: Master of Business Administration ir farmacijos mokslų daktaras. Iki uždirbti vieną iš šių laipsnių su MSCR programą, studentai turi galimybę toliau plėtoti savo vadovavimo įgūdžius, geriau suvokti sveikatos priežiūros poreikius ir padidinti savo karjerą.

CPHS programas, kurti karjerą

Siūlome sveikatos mokslų laipsnių įvairovė ir skatinti tarpusavio profesinį išsilavinimą. Tuo CPHS mūsų akademinių aukos sudaro trys profesionalūs programų, trijų studijų programų ir aštuonių dvejopo studijų programų, kartu su bakalauro laipsnį. Jie yra:

Farmacijos mokslų daktaras Daktaras Kineziterapijos Magistro gydytojo padėjėjo praktikos Meistras Clinical Research Online Magistras Farmacijos mokslų Meistras Visuomenės sveikatos Farmacijos mokslų daktaras / MBA Daktaras Farmacija / MS klinikinių tyrimų Farmacijos mokslų daktaras / MS visuomenės sveikatos Farmacijos mokslų daktaras / MS farmacijos mokslų Farmacijos mokslų daktaras / MBA VN Klinikiniai tyrimai / MBA PA / MS visuomenės sveikatos "JD / MS visuomenės sveikatos VN visuomenės sveikatos / MBA prieš vaistinė LST Klinikiniai tyrimai BS Farmacijos mokslai LST slaugos

Campbellas yra mokymo įstaiga pirmą kartą

Campbellas yra mokymo įstaiga pirmiausia, o tai reiškia studentai traktuojami kaip realūs žmonės, o ne tik numerį. Fakulteto nariai žino savo studentams pagal pavadinimą ir turėti žinių ir laiko padėti savo studentams kruopščiai išmokti informaciją.

Dual Laipsnis programas, kurti karjerą

Campbell universiteto koledžo Farmacijos ir sveikatos mokslų (CPHS) siūlo Dual Laipsnis įvairias programas, siekiant padėti studentams atskirti save ir plėsti savo išsilavinimą su specializuoto mokymo papildomą srityje, atveria duris daugiau karjeros galimybių.

Misija

Iš Campbell universiteto koledžo farmacijos ir sveikatos mokslų misija yra mokyti studentus krikščioniškoje aplinkoje, kad būtų sveikatos priežiūros specialistai, kurie efektyviai veikia kaip tarpdisciplininė komanda sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų dalies patenkinti esamus ir būsimus sveikatos priežiūros poreikius ir kas bus teikti vadovybei savo profesijai ir profesinių organizacijų.

Vietos

Rolis

Campbell University

Address
PO Box 1090, Buies Creek, NC 27506
Rolis, Šiaurės Karolina, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
9108931690

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis