Oficialus aprašymas

Campbell universiteto koledžo Farmacijos ir sveikatos mokslų (CPHS)

Tuo CPHS esame įsipareigoję parengti studentus tobulėti besiplečiančioje pasaulio sveikatos priežiūrą. Kolegija siūlo unikalus dvigubas laipsnis programas, paslaugų bendraminčių išsilavinimą ir asmeninį mokymą. Šie dviejų studijų programos apima du dvigubus laipsnių siūlomų su klinikinių tyrimų programą VN: Master of Business Administration ir farmacijos mokslų daktaras. Iki uždirbti vieną iš šių laipsnių su MSCR programą, studentai turi galimybę toliau plėtoti savo vadovavimo įgūdžius, geriau suvokti sveikatos priežiūros poreikius ir padidinti savo karjerą.

CPHS programas, kurti karjerą

Siūlome sveikatos mokslų laipsnių įvairovė ir skatinti tarpusavio profesinį išsilavinimą. Tuo CPHS mūsų akademinių aukos sudaro trys profesionalūs programų, trijų studijų programų ir aštuonių dvejopo studijų programų, kartu su bakalauro laipsnį. Jie yra:

Farmacijos mokslų daktaras Daktaras Kineziterapijos Magistro gydytojo padėjėjo praktikos Meistras Clinical Research Online Magistras Farmacijos mokslų Meistras Visuomenės sveikatos Farmacijos mokslų daktaras / MBA Daktaras Farmacija / MS klinikinių tyrimų Farmacijos mokslų daktaras / MS visuomenės sveikatos Farmacijos mokslų daktaras / MS farmacijos mokslų Farmacijos mokslų daktaras / MBA VN Klinikiniai tyrimai / MBA PA / MS visuomenės sveikatos "JD / MS visuomenės sveikatos VN visuomenės sveikatos / MBA prieš vaistinė LST Klinikiniai tyrimai BS Farmacijos mokslai LST slaugos

Campbellas yra mokymo įstaiga pirmą kartą

Campbellas yra mokymo įstaiga pirmiausia, o tai reiškia studentai traktuojami kaip realūs žmonės, o ne tik numerį. Fakulteto nariai žino savo studentams pagal pavadinimą ir turėti žinių ir laiko padėti savo studentams kruopščiai išmokti informaciją.

Dual Laipsnis programas, kurti karjerą

Campbell universiteto koledžo Farmacijos ir sveikatos mokslų (CPHS) siūlo Dual Laipsnis įvairias programas, siekiant padėti studentams atskirti save ir plėsti savo išsilavinimą su specializuoto mokymo papildomą srityje, atveria duris daugiau karjeros galimybių.

Misija

Iš Campbell universiteto koledžo farmacijos ir sveikatos mokslų misija yra mokyti studentus krikščioniškoje aplinkoje, kad būtų sveikatos priežiūros specialistai, kurie efektyviai veikia kaip tarpdisciplininė komanda sveikatos priežiūros paslaugų teikėjų dalies patenkinti esamus ir būsimus sveikatos priežiūros poreikius ir kas bus teikti vadovybei savo profesijai ir profesinių organizacijų.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Campbell University

Online MS Clinical Research (MSCR) laipsnis yra skirta plėsti studentų supratimą apie klinikinių tyrimų, įskaitant vaistų kūrimo ir klinikinių tyrimų. ... [+]

Mokslo magistras Clinical Research (MSCR) laipsnį yra internetinė programa:

Skirtas šviesti studentus literatūroje vertinimo, studijų projektavimo, mokslinių tyrimų metodikas, duomenų tvarkymo ir statistinės analizės ir aiškinimo. Siūlo tą patį intensyvumą ir kokybę akis į akį klasių, bet be laiko ir kelionių apribojimus tradicinėje klasėje. Leidžia studentams tobulėti akademiniu taip pat profesionaliai, įdomų ir auganti lauke klinikinių tyrimų Specialiai sukurta siekiant skatinti sąveiką tarp bendraamžių, fakulteto ir pramonės specialistų Akcentas mokslinių tyrimų projektą, remiantis studentų terapinį interesą. Studentai gali dirbti savarankiškai arba bendradarbiauti su kitu MSCR studentas. Fakultetas tarnauti kaip mokslinių tyrimų projekto konsultantų visame tyrimai projekto patirtį Rengia absolventus atvykti į lauką pozicijose, įskaitant duomenų valdytojus, medicinos rašytojų, klinikinių tyrimų monitoriai, studijų koordinatorių reguliavimo reikalų specialistai, institucijų apžvalga valdyba (IRB) Administratoriai ir projektų specialistų. Be to, daugelis absolventai siekti profesinių laipsnių per medicinos ir sveikatos mokslų srityse Gali būti naudinga studentams visose gyvenimo srityse, pradedant nuo darbo profesionalai, studentai iš kitų profesinių mokymo programas, taip pat asmenims, pageidaujantiems padidinti jų užimtumo galimybes. Ši programa yra visiškai internete be rezidentūros reikalaujama; Todėl tarptautinės pareiškėjai negali gauti JAV studentų vizas. ... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Raleigh
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Campbell University Online Master of Science in Clinical Research Degree

Campbell CPHS promo

This is Campbell

Welcome to Campbell