CBT College - Miami

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studentams, kurie gyvena už Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) ir nori užsidirbti laipsnį kolegiją, kuri yra vienoje iš dinamiškiausių ir kultūriškai įvairių pasaulio miestų, KET Kolegija yra puikiai tinka jums.

KET College yra nacionaliniu lygiu akredituota ir tarptautiniu mastu pripažintų kolegija JAV su penkiais miesteliai visoje Greater Miami srityje, labiausiai gyventojų mieste Floridoje. Kiekvienas Koledžo miesteliai yra tik kelios minutės nuo Majamio žinomų putojančio balto smėlio paplūdimiais.

Be to, KET College siūlo tarptautinius studentus su geriausios švietimo, taip pat galimybė įgyti patirties karjeros, kad yra didelė paklausa visame pasaulyje.

KET Kolegija turi platų įvairių laipsnių, kad prisitaikyti prie bet kurio asmens interesų ar grafiką. Pasirinkite baigti savo laipsnį iš mūsų School of Business School of Technology, mokyklos Allied sveikatos mokyklos šiuolaikinio meno arba kalbų mokykloje. Mūsų taikomi mokymo metodas ir rankos mokymams, parengti studentus tapti dominuojančiu skaičiai pasaulinėje rinkoje.

KET College siūlo savo studentams:

15: 1 studentas mokytojų santykis. 5 vietose Majamio širdį. Finansinė pagalba (Tiems, kurie atitinka). Karjeros paslaugos remti metu ir po baigimo.

Istorija CBT kolegija

Verslo ir technologijų kolegija (KET kolegija) įkurta 1988 metais Fernando Llerena ir Gladys Llerena. KET koledžas buvo pripažinta 2000 metais, iki Greater Miami prekybos rūmų, kaip vieną iš 100 geriausių Ispaniškas įmonėms Floridoje. 2002 KET kolegija pradėjo siūlyti Koledžas programas ir pakeitė akreditaciją ACICS (akreditavimo tarybos Nepriklausomos kolegijų ir mokyklų) siekiant vykdyti aukštojo mokslo laipsnių. KET yra už pelno, privatus, dvejų metų Karjera kolegija, kuri siūlo Koledžas programas verslo, sveikatos priežiūros, technologijų ir statybos bangavimas, kaip ir ankstesniais ne laipsniu programas. 2005 KET kolegija atidarė du filialus miesteliai Majamyje ir Hialeah ir 2008 metais, KET atidarė filialą Cutler Bay. 2010 KET atvers Vakarų Kendall filialą. KET kolegija yra akredituota akreditavimo tarybos Nepriklausomos kolegijų ir mokyklų (ACICS) priteisti diplomo ir akademinių asocijuotų laipsnių. KET taip pat licencijuota pagal Nepriklausomos Švietimo komisijos (CIE) bei sertifikuota Jungtinių Amerikos Valstijų Švietimo departamentas. Be to, KET yra vadovaujant Floridos Statewide numeracijos sistemos reguliavimą, kad palengvintų kursų perdavimą tarp dalyvaujančių institucijų. Atsiliepimas Kaip 21 metų vieniša motina, ji buvo labai sunku man žongliruoti mokyklą, darbą, ir mano 2 metų sūnus. Laimei, KET buvo puikus pagalbininkas dirbant su manimi gauti mano Associates laipsnį verslo administravimo. Turėti mokytojus nauda man padėti suprasti kiekvieną temą ir lankstų darbo grafiką, davė man padėti, kad aš visada reikalinga tam, kad viskas teka. Nuėjau į klasę naktį ir dirbo per dieną, ir dabar aš pagaliau baigė šį mėnesį! Visi sunkaus darbo ir pasišventimo buvo visiškai verta visas mano laikas! Ačiū CBT kolegiją!

-Eliexa Leonas, Aukštasis mokslas AD verslo administravimo (klasė 2010) ____ Desde Mi llegada Este País decidí estudiar punktas tener una mejor de calidad Vida punktas mí Y Mi Familia. Ingresé CBT College para ser Técnico de Aire Acondicionado La cual gracias a los profesores jis aprendido todo lo relacionado esta INDUSTRIA Y man Siento preparado punktas Empezar trabajar Como técnico. También decidí incorporarme lt Las Clases de Inglés (ESL) punktas tęsiant Mi desarrollo Academico. Mane Siento satisfecho con la Rengimas Y dedicación de los profesores y del Colectivo de los Trabajadores de KET Los cual han Sido de Gran Ayuda en mi PREPARACION Academica. Ahora, MI Hijo y mi Sobrino ingresaron también CBT despues de ver MIS Rezultatų skaičius.

-Reinaldo Izquierdo, absolventas diplomas A / C Tech (ispanų programą) ir šiuo metu mokosi ESL programos. ____ Ačiū CBT, kad suteikėte man žinių ir įgūdžių, kad man reikia tapti sertifikuota medicininė programuotojas ir važtaraščiai. KET yra puikus kolegijoje. Nuo to momento aš atvykau, buvau sutiktas profesionalių darbuotojų, kurie man pasiūlė gaires ir patarimus. Klasės yra nedidelės, todėl mes gauti daugiau asmeninio dėmesio nei jūs daugeliu kolegijose. Profesoriai Aš susiduriama buvo kompetentingi ir labai prieinama tiek ir išjungti kampusie. Per šią kelionę, aš sutikau daug nuostabių asmenis, kurie gerokai praturtino mano gyvenimą. Galėjau įgyja darbo labai garsių gydytojų biure dėl patirties ir rankų mokymams gavau. Aš, be abejo, rekomenduoju CBT kaip jūsų kolegijoje pasirinkimo.

-Maria Gomez, absolventas diplomas medicinos kodavimo ir atsiskaitymas ____ Sveiki mano vardas yra Gloria. Mano patirtis CBT kolegijoje buvo naudingas. Net su mano kalbos barjero, nors klases buvo pavesta anglų instruktorių man padėjo ispanų, kurio metu buvo mano tyrimai sėkmingas. Be medicinos asistento Žinoma, aš daugiausia buvo sužavėtas Anatomijos ir phlebotomy dėl to, kad klasėje rankų kokybe požiūrio.

-Gloria Velasquez, AD medicinos Padėti ____ Aš pradėjau medicinos pagalbą programos ir tada nusprendė tęsti savo išsilavinimą ir uždirbti universitetinio diplomo. Būdamas ne CBT Aukštesnysis atvėrė daug galimybių man plėsti savo tyrimus siekiant toliau rengti manęs technologijų ateitį. Be to, kad didelį išsilavinimą, aš neturiu eiti toli, nes KET Kolegija yra teisinga mano kaimynystėje ir suteikia mokymo lygi, jei ne geriau nei bet pagrindinis kolegijoje. Sprendimas grįžti į koledžą buvo sunku dalis, gauti ir išlaikyti su visais veiklą buvo praturtinti savo patirtį. Aš negaliu patikėti, aš ne tai anksčiau. Ačiū visiems dėstytojams ir darbuotojams už jų sunkų darbą ir pagalba jie pateikė.

-Roselynd Winfield, AD medicinos Padėti ____ Gracias CBT llevo 2 vjet trabajando Y progresando lt Mi presente empleo. Primero mane gradué de Aire Acondicionado Y REFRIGERACION (Asociado) teniendo lt cuenta La calidad de la Escuela, los profesores, y todo el asmeninė Colectivo, volví nuevamente a la Escuela punktas estudiar Mi Asociado lt ELECTRICIDAD. De esta forma jis conseguido expandir MIS conocimientos lt Este Rama. Mientras Tenga La oportunidad de estudiar Y superarme, Siempre Pensare lt KET como la forma de salir adelante Y progresar lt Este País.

-Manuel Silva absolventas AD / C technologijų ir AD Elektros technologijos

Vietos

Majamis

CBT College of Business & Technology

Address
Main Campus,
8700 W. Flagler St,
Suite 420

33174 Majamis, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos