Oficialus aprašymas

MISIJA

Įkvėpti ir aprūpinti specialistus praktiškai įgyvendinamomis įgūdžių didinimo programomis, skatinančiomis karjeros pažangą ir asmeninę sėkmę.

VISION

American Heritage College numato rinką, kurioje ambicingi, darbštus specialistai gali gauti įperkamų įgūdžių mokymą, kad jie galėtų pasiekti išmatuojamą karjeros perspektyvą, praturtindami asmenis, įmones ir visuomenę.

VERTYBĖS

Atskaitingumas. Kadangi mes patys esame atskaitingi savo studentams ir mūsų platesnei bendruomenei, mūsų mokiniai parodo atskaitingumą sau.

Profesionalizmas. Profesionalumas, kuriuo vadovaujamės kolegijoje, atsispindi mūsų profesionalumo, kurį moko ir demonstruoja mūsų mokiniai.

Kompetencija: esame pasiryžę siekti kompetencijos tarnauti savo studentams ir kurti labiau kvalifikuotą darbo jėgą mūsų bendruomenei - mūsų studentai taip pat siekia tobulumo savo akademikų ir savo gyvenime.

Lankstumas: mūsų lankstumas yra pagrindinis mūsų sugebėjimo prisitaikyti prie nuolat besikeičiančios darbo rinkos poreikių veiksnys, ir mes ieškome mokytojų ir mokinių, kurie šią kokybę demonstruoja, norėdami nuolat atnaujinti savo įgūdžių rinkinius, kad ir toliau būtų svarbu, nepaisant jų karjeros kelias "vis daugiau skirtingų poreikių.

Sąžiningumas: vientisumas yra American Heritage College ; tai yra tai, ką mes rodome visuose mūsų veiksmuose ir yra neatskiriama dalis to, ką mūsų mokiniai iškelia į bendruomenę, kai jie išeina iš mūsų.

PATVIRTINIMAI

American Heritage College yra privati ​​įstaiga, kurią patvirtina Personalo ir profesinio mokymo biuras pagal Kalifornijos švietimo kodekso § 94311 skyrių.

Biuro pritarimas reiškia, kad institucija atitinka valstybinius standartus, o tai nereiškia, kad valstybinė taryba pritaria ar rekomenduoja.

American Heritage College pripažįsta arba patvirtina: Kalifornijos darbdavių asociacija, reabilitacijos departamentas, Kalifornijos EDD-ETPL, ir yra patvirtintas WIOA darbo jėgos inovacijų ir galimybių įstatymo paslaugų teikėjas.

DARBO PASKIRSTYMO PAGALBA

Su savo lazeriu sutelkta dėmesį į profesionalių darbuotojų persikvalifikavimą, sėkmingas absolventų įdarbinimas yra labai svarbus American Heritage College . Visi absolventai gauna prieigą prie įdarbinimo paslaugų - tiek iki studijų, tiek po studijų. Mūsų praktikų specialistai ne tik padeda absolventams rasti naujų darbo vietų, bet ir padeda absolventams orientuotis į karjeros plėtrą jų esamose įmonėse.

American Heritage College yra patvirtintas ir (arba) patvirtintas šių privatizuotų

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Certificate

American Heritage College

Studentai gaus žinias visose medicinos biuro valdymo reikalingose ​​srityse, įskaitant terminologiją, įrašų valdymą, etines problemas ir dar daugiau. Studentai, įstojusie ... [+]

Medicinos biuro valdymas

Studentai gaus žinias visose medicinos biuro valdymo reikalingose ​​srityse, įskaitant terminologiją, įrašų valdymą, etines problemas ir dar daugiau.

Studentai, įstojusieji į šį kursą, įgis žinių apie medicinos terminologiją ir supras medicinos kalbą, nes ji susijusi su pagrindine kūno sistema. Be praktiškų programų bus svarstomi principai ir procedūros, naudojamos įrašų valdyme, įskaitant popierių ir EMR (elektroninis medicinos įrašas) ir elektroninę sveikatos registrą (EHR). Teisės ir etikos klausimai sveikatos priežiūros srityje bus nagrinėjami, įskaitant HIPAA atitikties ir privatumo taisykles, sukčiavimą ir piktnaudžiavimą. Bus įtrauktos sąvokos, susijusios su veiksmingais bendravimais, taip pat kaip ekranuoti ir perkelti skambučius skambučiams bei skambinti skambučiais.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Oranžinė Sodo giraitė Ilgas paplūdimys Oceanside  + 1 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba