Acupuncture And Integrative Medicine College, Berkeley

Įvadas

Oficialus aprašymas

Akupunktūros ir integruotos medicinos koledžas, Berkeley ( AIMC Berkeley ) misija yra ugdyti rūpestingus, įgudusius ir sėkmingus specialistus, kurie tarnauja mūsų bendruomenėms ir Rytų Azijos medicinos profesijai gydydami ligas ir skatindami sveikatą bei sveikatingumą. Akupunktūros ir integracinės medicinos koledžas, Berklis, skatina į pacientą orientuotą integracinę mediciną, orientuotą į viso žmogaus (proto / kūno / dvasios) gydymą, atsižvelgiant tiek į tradicinius, tiek į šiuolaikinius medicinos modelius ir kitus veiksnius, turinčius įtakos sveikatai, sveikatingumui ir ligoms. Mes labai didžiuojamės savo sėkminga magistro programa ir profesionalių doktorantų programa, pradėta 2019 m.

Mes teikiame palaikančią kultūrą, kad galėtumėte įgyvendinti savo, kaip gydytojo, unikalią misiją - susikurti sau tai, ką aš vadinu „specialiai pritaikyta medicina“. Siūlome aplinką, kuri skatina kiekvieną studentą įdėti savo medicinos atspaudą.

Vietos

Berkeley

Address
Shattuck Avenue,2550
94704 Berkeley, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: