ATI College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Su daugiau nei dešimties metų patirtimi, kuria mokosi giminingų sveikatos programų, ATI College yra bendrosios ultragarsinės ir echokardiografijos mokymo lyderis. Programos mokymo programos yra visapusiškai suprojektuotos, kad visiškai ir visiškai pasiruoštumėte jaudinamai karjerai sveikatos priežiūros srityje.


ATI College rengia studentus siekti savo ateities tikslų pasirinktoje profesinės karjeros srityje, siekdama šių tikslų:

Teikti puikų akademinį ir profesinį studentų pasiruošimą karjerai pasirinktoje specializacijos srityje.

 • Padėti kurti ir išlaikyti aukštus studentų pasiekimų lygius.
 • Būtina paskatinti kritinį mąstymą, kuris yra būtinas profesionalų pasaulyje.
 • Siekdama padėti studentams siekti šių tikslų, ATI sukūrė profesinę aplinką, kurią sudaro:
  • Aukštos kvalifikacijos fakultetas
  • Karjeros tarnybos departamentas, skirtas padėti absolventams gauti darbą jų profesinėje srityje;
  • Mokymo programa, skirta su karjera susijusiems dalykams, jungianti teorinį išsilavinimą su praktiniais mokymais, tokiu būdu suteikiant studentams galimybę įgyti žinių ir įgūdžių įvairiose karjeros programose, kurioms darbdaviai turi didelę paklausą;
  • Praktiniai mokymai apie šiuolaikinę įrangą, vykdomą profesionalioje darbo vietoje skatinamoje aplinkoje;
  • Lankomumo, elgesio ir drabužių kodų politika, skirta pakartoti daugumą profesinio požiūrio, kuri paruoštų studentus profesinei sėkmei darbo rinkoje.


ATI College yra privati ​​įstaiga, kurią patvirtina Kalifornijos švietimo kodekso 94311 skyriuje įsteigtas privataus aukštesniojo ugdymo biuras (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sakramentas, Kalifornija, 95833).

Nors įstaigą patvirtino buvęs buvęs privatinės pakopos ir profesinio mokymo biuras, biuras pagal šį skyrių neperžiūrėjo institucijos prašymo pakartotinai patvirtinti veiklą.


Istorija

ATI College yra privati ​​aukštojo mokslo profesinio mokymo sistema, orientuota į į technologijas orientuotas programas. Pagrindinis miestelis, įsikūręs Norwalk Kalifornijoje, pradėjo veikti 1998 m. Sausio mėn., O vėliau greitai atidarė ATI filialo kampelį Tustin Kalifornijoje 2004 m. Vasario mėn.

2008 m. Rugpjūčio mėn. ATI filialo miestelyje Santa Ana mieste persikėlė į 1125 E. 17th Street Suite N251, kad geriau atitiktų augantį studentų skaičių. Kolegija ir toliau siūlo įvairias į profesiją orientuotas profesines programas suaugusiems besimokantiems Los Andželo ir oranžinėse apygardose.

2013 m. Birželio mėn. ATI filialo miestelis buvo sujungtas su pagrindine mokykla 12440 Firestone Boulevard Suite 2001 mieste Norwalk.


Misija

ATI misija yra gerinti žmonių gyvenimą, teikiant profesionalaus darbo įgūdžių mokymą.

Studentai, siekianti sėkmės kaip profesionalai, ir instruktoriai, norintys mokyti tokius studentus, reikalauja, kad mokymosi aplinka atitiktų aukštus mokymo standartus.

ATI College siekia reaguoti į šiuos poreikius ir iššūkius, mokydama studentus ugdyti aukštą žinių lygį pasirinktoje karjeros srityje, tobulinti analitinius ir kritinio mąstymo įgūdžius, suprasti savisdisciplinijos reikšmingumą, įgyti pasitikėjimą savimi, plėtoti profesionalus požiūris ir sugebėjimas patenkinti darbdavių lūkesčius profesionalumo pasaulyje.

Nuo 2002 m. Rugpjūčio mėn. ATI taip pat yra akredituota nacionaliniu mastu pripažintos akreditavimo agentūros - Karjera mokyklų ir kolegijų komisijos akreditavimo (ACCSC).


Įranga

ATI pagrindinis miestelis yra įsikūręs 12440 Firestone Blvd. Suite 2001, Norwalk, California. Patogiai įsikūręs netoli I-5, Norwalk miesteliu yra lengva naudotis viešuoju transportu, įrengta laboratorija, bendrojo lavinimo klases, studentų salonus ir administracines įstaigas, kurios gerai apšviestos ir yra oro kondicionieriai.

Kompiuterių laboratorijose yra įrengti "Pentium IV" kompiuteriai, skirti instruktoriams, kuriuose gali dalyvauti iki 20 mokinių paskaitos tipo nustatymas su kiekviena studentų stotis, kurioje yra Pentium IV kompiuterių įrenginiai su interneto prieiga.

Apytiksliai visą "Norwalk" objekto kvadratinį metraštį sudaro 12 000. Vaizdavimo laboratorijos aprūpintos medicinos reikmenimis, skirtais studentų mokymosi patirčiai paremti. Kiekvienoje laboratorijoje tiek pagrindiniame, tiek filialo mieste yra 2-D, 3-D

Mokyklos bibliotekoje / išteklių centre įrengta dabartinė vadovų, žinynų ir periodinių leidinių kolekcija, skirta palaikyti visus kursų pasiūlymus.

Be to, bibliotekoje yra šešios kompiuterinės stotys, skirtos privačiam mokymui, mokymui ir tyrimams.

Biblioteka siūlo kompiuterių paslaugas visiems studentams, personalui ir kolegijos fakultetui. Bibliotekos valandos yra nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8 iki 10 val. Biblioteka uždaryta savaitgaliais ir švenčių dienomis.


Akreditacija

ACCSC

ATI College yra akredituojama Karjeros mokyklų ir kolegijų akreditavimo komisijos (2101 Wilson Boulevard, suite 302, Arlington, Virdžinija, 22201).

BBPE

ATI College patvirtina Personalo sekretoriaus ir švietimo biuras (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sacramento, Kalifornija, 95833) pagal Kalifornijos švietimo kodekso 94311 skyrių.

SEVIS

ATI College leidžiama pagal federalinį įstatymą (JAV imigracijos ir muitų vykdymo, studentų ir mainų lankytojų programa: SEVP MS 5600, DHS / ICE - 500 12th Street, SW, Vašingtonas, DC 20598-5600) admin neimigrantų užsieniečių studentams nuo 2003 m. ATI College yra patvirtinta teikti I-20 studentų vizas tarptautiniams studentams pagal tarptautinę studentų ir mainų lankytojų programą.

ED

ATI College yra patvirtinta dalyvauti studentų finansinės pagalbos programose, kurias nuo 1965 m. Leido JAV švietimo departamentas (400 Maryland Avenue, SW Vašingtonas, DC 20202-5140), 1965 m. Aukštojo mokslo įstatymo IV antraštinėje dalyje.

VR

ATI College yra kompetentingas priimti studijų pagalbą iš Veteranų reikalų departamento ir Kalifornijos reabilitacijos departamento.

Vietos

Norvalkas

Address
Norwalk Campus
12440 Firestone Blvd. Suite 2001

90650 Norvalkas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

Los Andželas

Address
3460 Wilshire Blvd., Suite 550
90010 Los Andželas, Kalifornijoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis