Oficialus aprašymas

Su daugiau nei dešimties metų patirtimi, kuria mokosi giminingų sveikatos programų, ATI College yra bendrosios ultragarsinės ir echokardiografijos mokymo lyderis. Programos mokymo programos yra visapusiškai suprojektuotos, kad visiškai ir visiškai pasiruoštumėte jaudinamai karjerai sveikatos priežiūros srityje.


ATI College rengia studentus siekti savo ateities tikslų pasirinktoje profesinės karjeros srityje, siekdama šių tikslų:

Teikti puikų akademinį ir profesinį studentų pasiruošimą karjerai pasirinktoje specializacijos srityje.

 • Padėti kurti ir išlaikyti aukštus studentų pasiekimų lygius.
 • Būtina paskatinti kritinį mąstymą, kuris yra būtinas profesionalų pasaulyje.
 • Siekdama padėti studentams siekti šių tikslų, ATI sukūrė profesinę aplinką, kurią sudaro:
  • Aukštos kvalifikacijos fakultetas
  • Karjeros tarnybos departamentas, skirtas padėti absolventams gauti darbą jų profesinėje srityje;
  • Mokymo programa, skirta su karjera susijusiems dalykams, jungianti teorinį išsilavinimą su praktiniais mokymais, tokiu būdu suteikiant studentams galimybę įgyti žinių ir įgūdžių įvairiose karjeros programose, kurioms darbdaviai turi didelę paklausą;
  • Praktiniai mokymai apie šiuolaikinę įrangą, vykdomą profesionalioje darbo vietoje skatinamoje aplinkoje;
  • Lankomumo, elgesio ir drabužių kodų politika, skirta pakartoti daugumą profesinio požiūrio, kuri paruoštų studentus profesinei sėkmei darbo rinkoje.


ATI College yra privati ​​įstaiga, kurią patvirtina Kalifornijos švietimo kodekso 94311 skyriuje įsteigtas privataus aukštesniojo ugdymo biuras (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sakramentas, Kalifornija, 95833).

Nors įstaigą patvirtino buvęs buvęs privatinės pakopos ir profesinio mokymo biuras, biuras pagal šį skyrių neperžiūrėjo institucijos prašymo pakartotinai patvirtinti veiklą.


Istorija

ATI College yra privati ​​aukštojo mokslo profesinio mokymo sistema, orientuota į į technologijas orientuotas programas. Pagrindinis miestelis, įsikūręs Norwalk Kalifornijoje, pradėjo veikti 1998 m. Sausio mėn., O vėliau greitai atidarė ATI filialo kampelį Tustin Kalifornijoje 2004 m. Vasario mėn.

2008 m. Rugpjūčio mėn. ATI filialo miestelyje Santa Ana mieste persikėlė į 1125 E. 17th Street Suite N251, kad geriau atitiktų augantį studentų skaičių. Kolegija ir toliau siūlo įvairias į profesiją orientuotas profesines programas suaugusiems besimokantiems Los Andželo ir oranžinėse apygardose.

2013 m. Birželio mėn. ATI filialo miestelis buvo sujungtas su pagrindine mokykla 12440 Firestone Boulevard Suite 2001 mieste Norwalk.


Misija

ATI misija yra gerinti žmonių gyvenimą, teikiant profesionalaus darbo įgūdžių mokymą.

Studentai, siekianti sėkmės kaip profesionalai, ir instruktoriai, norintys mokyti tokius studentus, reikalauja, kad mokymosi aplinka atitiktų aukštus mokymo standartus.

ATI College siekia reaguoti į šiuos poreikius ir iššūkius, mokydama studentus ugdyti aukštą žinių lygį pasirinktoje karjeros srityje, tobulinti analitinius ir kritinio mąstymo įgūdžius, suprasti savisdisciplinijos reikšmingumą, įgyti pasitikėjimą savimi, plėtoti profesionalus požiūris ir sugebėjimas patenkinti darbdavių lūkesčius profesionalumo pasaulyje.

Nuo 2002 m. Rugpjūčio mėn. ATI taip pat yra akredituota nacionaliniu mastu pripažintos akreditavimo agentūros - Karjera mokyklų ir kolegijų komisijos akreditavimo (ACCSC).


Įranga

ATI pagrindinis miestelis yra įsikūręs 12440 Firestone Blvd. Suite 2001, Norwalk, California. Patogiai įsikūręs netoli I-5, Norwalk miesteliu yra lengva naudotis viešuoju transportu, įrengta laboratorija, bendrojo lavinimo klases, studentų salonus ir administracines įstaigas, kurios gerai apšviestos ir yra oro kondicionieriai.

Kompiuterių laboratorijose yra įrengti "Pentium IV" kompiuteriai, skirti instruktoriams, kuriuose gali dalyvauti iki 20 mokinių paskaitos tipo nustatymas su kiekviena studentų stotis, kurioje yra Pentium IV kompiuterių įrenginiai su interneto prieiga.

Apytiksliai visą "Norwalk" objekto kvadratinį metraštį sudaro 12 000. Vaizdavimo laboratorijos aprūpintos medicinos reikmenimis, skirtais studentų mokymosi patirčiai paremti. Kiekvienoje laboratorijoje tiek pagrindiniame, tiek filialo mieste yra 2-D, 3-D

Mokyklos bibliotekoje / išteklių centre įrengta dabartinė vadovų, žinynų ir periodinių leidinių kolekcija, skirta palaikyti visus kursų pasiūlymus.

Be to, bibliotekoje yra šešios kompiuterinės stotys, skirtos privačiam mokymui, mokymui ir tyrimams.

Biblioteka siūlo kompiuterių paslaugas visiems studentams, personalui ir kolegijos fakultetui. Bibliotekos valandos yra nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 8 iki 10 val. Biblioteka uždaryta savaitgaliais ir švenčių dienomis.


Akreditacija

ACCSC

ATI College yra akredituojama Karjeros mokyklų ir kolegijų akreditavimo komisijos (2101 Wilson Boulevard, suite 302, Arlington, Virdžinija, 22201).

BBPE

ATI College patvirtina Personalo sekretoriaus ir švietimo biuras (2535 Capitol Oaks Drive, Suite 400, Sacramento, Kalifornija, 95833) pagal Kalifornijos švietimo kodekso 94311 skyrių.

SEVIS

ATI College leidžiama pagal federalinį įstatymą (JAV imigracijos ir muitų vykdymo, studentų ir mainų lankytojų programa: SEVP MS 5600, DHS / ICE - 500 12th Street, SW, Vašingtonas, DC 20598-5600) admin neimigrantų užsieniečių studentams nuo 2003 m. ATI College yra patvirtinta teikti I-20 studentų vizas tarptautiniams studentams pagal tarptautinę studentų ir mainų lankytojų programą.

ED

ATI College yra patvirtinta dalyvauti studentų finansinės pagalbos programose, kurias nuo 1965 m. Leido JAV švietimo departamentas (400 Maryland Avenue, SW Vašingtonas, DC 20202-5140), 1965 m. Aukštojo mokslo įstatymo IV antraštinėje dalyje.

VR

ATI College yra kompetentingas priimti studijų pagalbą iš Veteranų reikalų departamento ir Kalifornijos reabilitacijos departamento.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

ATI College

Echokardiografijos technikas yra specializuota diagnostinė medicininė ultragarsija. Echo technologas mokosi įgyti ir interpretuoti diagnostikos kokybės vaizdus širdies ir ... [+]

Echokardiografijos technikas yra specializuota diagnostinė medicininė ultragarsija. Echo technologas mokosi įgyti ir interpretuoti diagnostikos kokybės vaizdus širdies ir aplinkinių struktūrų, vertinant širdies anatomiją, kameros dydį, bendrą širdies funkciją. Programa koordinuoja akademinį tyrimą su klinikine laboratorine patirtimi ligoninėje ar klinikoje.

Ką veikia Echo technikas?

Echo technikai kartais vadinami echokardiografais arba širdies sonografais. Jūsų pagrindinė atsakomybė kaip echo technologija yra surinkti duomenis, kuriuos gydytojas gali naudoti, kad diagnozuotų širdies ligas. Skaitykite toliau, jei norite sužinoti daugiau apie "echo" technikos pareigas ir mokymus, kuriuos turite tapti vienu iš jų. "Echo" technologija yra širdies ir kraujagyslių sistemos specialistas, kuris specializuojasi neinvazinių vaizdavimo technologijų naudojimui analizuoti paciento širdį, ypač jo venų, arterijų, kamerų ir vožtuvų funkciją. Kaip echo technologija, jūsų pagrindinė atsakomybė - kalibruoti ir naudoti medicininės diagnostikos vaizdavimo mašinas, kad būtų galima fotografuoti paciento širdį. Jums gali prireikti paciento padėtį vaizduoti, kol jie valosi, arba stebėti jų širdį, kai jie vaikščioja ant treniruoklio. Kadangi dirbate su daugybe skirtingų pacientų, turite turėti puikių bendravimo įgūdžių. Kiti darbo užduotys, kurių jums gali tekti atlikti, yra pacientų pasiteiravimas apie procedūrą, širdies vaizdų paėmimas ir vaistų vartojimas pacientams, siekiant ištirti jų širdies reakciją į farmakologinį stresą. Šios programos absolventams suteikiamos šios pozicijos: vidutinio lygio invazinis kardiologijos specialistas, echokardiografas, kraujagyslių sonografas ir (arba) ultragarso / sonografo laboratorijos technikos specialistas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Norwalk Los Angeles
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ATI College

Masažo terapijos programa rengia studentus pradinio lygio masažo terapijos pareigoms, kad būtų lengviau ir geresnė sveikata ir gerovė klientams, naudojant rankines manipu ... [+]

Masažo terapijos programa rengia studentus pradinio lygio masažo terapijos pareigoms, kad būtų lengviau ir geresnė sveikata ir gerovė klientams, naudojant rankines manipuliavimo priemones odai, raumenims ir jungiamiesiems audiniams. Programa apima instrukcijas anatomijoje

Masažo terapijos programa susideda iš:

AnatomijaAnatomijaPatologijaMitologijaHigiena, Pirmoji pagalba, CPR, Etiška praktikaVakarų pagrindaiTerapinis tailandietisGiliųjų audinių masažasSporto masažasExternship

Sėkmingai baigus šią programą absolventams suteikiamas baigimo pažymėjimas.

Kalifornijos masažo terapijos taryba (CAMTC) buvo sukurta siekiant įgyvendinti valstybinę sertifikavimo programą su aiškiais mokymo ir pasirengimo standartais, leidžiančius masažo specialistams gauti vieną iš dviejų sertifikavimo lygių:... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Norwalk Los Angeles
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
10 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ATI College

Ultragarso techniko programos tikslai yra mokyti studentus tapti profesionaliais medicinos srities sonogramais, siekti ugdyti tarpasmeninius gebėjimus bendrauti su pacien ... [+]

Ultragarso techniko programos tikslai yra mokyti studentus tapti profesionaliais medicinos srities sonogramais, siekti ugdyti tarpasmeninius gebėjimus bendrauti su pacientais ir medicinos administracijomis, mokyti naudoti garso bangas, kad būtų sukurta žmogaus kūno įvaizdis, tuo pat metu atliekant tyrimo procedūrą, siekiant padėti gerinti gebėjimą praktikuoti tinkamą paciento priežiūrą, įsitikinti, ar mokiniai turi galimybę apdoroti aukštos kokybės vaizdą su optimalia informacija iki diagnozavimo proceso, taip pat suprasti, medicinos sugebėjimus, problemų sprendimo įgūdžius dirbti sonografijos veikloje.

Ką atlieka ultragarsinis technikas?

Šios programos absolventai gali prisiimti atsakingą vietą sveikatos priežiūros komandos nariui ligoninėje, vaizdo gavimo centre, gydytojo biure ar klinikoje. Pozicija taip pat gali būti prieinama privačioje praktikoje, pramonėje ar vyriausybėje. Į pareigas gali būti ultragarso skenavimas viršutinės pilvo dalies, dubens srities, mikroskopinės / scopinės, venų ir arterijų anatomijos ar paviršinių struktūrų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Norwalk Los Angeles
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 27 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba