Oficialus aprašymas

University of Bologna eina atgal, ir ji yra laikoma seniausia Vakarų pasaulio universitete. Jos istorija yra susipynusi su puikiais mokslo ir literatūros vardais, tai yra pagrindinė Europos kultūros pamoka.

Universitetas šiandien: skaičiai ir naujovės

Buvimas visoje teritorijoje, tarptautinė perspektyva, tyrimai, programų katalogas, informacinės paslaugos: šiose ir daugelyje kitų sričių šiandien "Alma Mater" sudaro kelią inovacijoms.
 • 5: miesteliai (Bolonija, Česena, Forlì, Ravenna e Rimini)
 • 11: University of Bologna mokyklos.
 • 32: University of Bologna katedros.
 • 12: Mokslo ir mokymo centras.
 • 11 000: (vidutiniškai) mokslinių tyrimų produktų skaičius, daugiau kaip 400 patentų, 147 finansuojami mokslinių tyrimų projektai (H2020 ir LIFE), 10 SIR projektų (jaunosios mokslininkų nepriklausomumas), 7 tarpžinybinių tyrimų centrų (CIRI).
 • 85,244: studentai, kurie pasirinko University of Bologna (AY 2016/17), todėl tai populiariausias Italijos universitetas. Mokymo ir neakivaizdinio pobūdžio veikla užima 1 162 506,81 m2 ploto Bolonijos, Česenos, Forlių, Ravenos ir Rimini kampeliuose.
 • 215: Laipsnių programos (AY 2017/2018): 92 pirmosios pakopos 3 metų programos, 110 antrosios pakopos programos ir 13 vienkartinių programų.
 • 71: tarptautinės studijų programos, iš kurių 47 yra pristatomos anglų kalba.
 • 41: doktorantūros programos (AY 2016/17), 39 specializuotos mokyklos, 66 pirmojo ir antrosios pakopos profesinės magistro programos, iš kurių 16 yra tarptautinės.
 • 2 113: tarptautiniai studentai iš užsienio, vykdomų mainų programose, ir 2 771 studentas, įstojo į UNIBO, kuris 2016 m. Praleido studijų laikotarpį užsienyje.
 • 5 756 žmonės: universiteto mokymo ir paslaugų personalas.
 • Bibliotekų sistema suteikia prieigą prie 47 000 internetinių žurnalų, 190 000 elektroninių knygų ir 647 duomenų bazių.
 • 1 100 "Wi-Fi" prieigos taškų, 2 serverių ūkiai, turintys daugiau kaip 520 virtualių serverių.

Campus

University of Bologna turi "Multicampus" struktūrą, užtikrinančią galimybę mokytis ir skatinti stabilią mokslinių tyrimų veiklą visame regione, siekiant pagerinti universiteto bendruomenės veiklą ir gyvenimo kokybę.

 • Cesena Campus
 • Forlì Campus
 • Ravenos universitetas
 • Riminio universitetas
 • Representación en la República Argentina

Universiteto struktūros ir jungtys

Departamentai, mokyklos, centrai, kitos struktūros (25 str. Universiteto statutas) ir posakiai sudaro University of Bologna kultūros, mokymo ir mokslinių tyrimų branduolį. Išplėstinės mokyklos, institutai ir kolegijos sujungia aukšto lygio mokslinius tyrimus su profesionaliais ir specialiaisiais mokymais .

 • Departamentai
 • Mokyklos
 • Išplėstinė miesto ir teritorijos studijų mokykla - SSCT
 • "A. Gaudenzi ir G. Fassò" Tarpžinybinis teisės, filosofijos ir sociologijos tyrimų centras, informacinių technologijų ir teisės mokslų centras - CIRSFID
 • Pažangių studijų turizmo centras - CAST
 • Taikomųjų biomedicininių tyrimų centras - CRBA
 • "Ercole de Castro" Išplėstinis tyrimo centras "Electonic System-ARCES"
 • "Giorgio Prodi" vėžio tyrimų centras - CIRC
 • Tarpžinybiniai pramonės tyrimų centrai
 • Tarpžinybinis aplinkos mokslų centras - CIRSA
 • "L. Galvani" tarpinstitucinis Bioinformatikos, biofizikos ir biokompleksiškumo integruotų studijų centras - CIG
 • Viešojo sektoriaus tyrimų ir mokymo centras - CRIFSP
  - Pažangi sveikatos politikos mokykla - SSPS
  - Europos mokyklų pažangių fiskalinių studijų - SEAST
  - Teisės studijų vidurinė mokykla
  - Teisininkų profesinės specialybės mokykla "Enrico Redenti"
  - Viešojo administravimo studijų specializacija - SPISA
 • Umberto Eco tarptautinis humanistinių studijų centras
 • Universiteto sveikatos ir saugos apsaugos ir skatinimo centras:
  - darbo saugos ir sveikatos tarnyba
  - Gyvūnų gerovės tarnyba universiteto mokymo ir mokslo įstaigose
 • University of Bologna eksperimentinis ūkis - AUB
Programos mokomos:
 • Anglų
 • Italų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

University of Bologna

Tarptautinis genomikos laipsnis suteikia teorinį ir praktinį mokymo profesionalų, galinčių pritaikyti IT, matematinius ir statistinius įgūdžius genominių duomenų analizei ... [+]

Tarptautinis genomikos laipsnis suteikia teorinį ir praktinį mokymo profesionalų, galinčių pritaikyti IT, matematinius ir statistinius įgūdžius genominių duomenų analizei ir, atitinkamai, transkriptominių, proteominių ir epigenominių duomenų analizei, sistemų biologijai ir metagenomikos, prokariotuose, eukariotuose ir žmonėse.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąKadangi, kaip ir jokios kitos studijų programos, ji padeda išmokti ir naudoti informatiką, kad iššifruotų genomą slėptą kalbą ir informacijąKadangi tai yra visiškai nauja ir naujoviška studijų programa, kuri gali pasiūlyti nepaprastą darbo perspektyvą.Kadangi tai verčia mane jaustis aktyviu dalyviu mokslinių tyrimų ir bioinformatikos srityjeKadangi studijų programa yra tarptautinė, tai padės man pažvelgti į ateitį ir tapti pasaulio nariu.Kadangi "genomika" skatina mano smalsumą ir veda į neatrastus laukus, kurie yra kupini nustebimo ir stebuklųPriėmimo sąlygos... [-]
Italija Bolonijoje
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Pagrindinis vienodo ciklo laipsnio programos "Medicina ir chirurgija" tikslas - suteikti medicinos absolventams žinias ir įgūdžius, reikalingus šiuolaikinės medicinos pra ... [+]

Pagrindinis vienodo ciklo laipsnio programos "Medicina ir chirurgija" tikslas - suteikti medicinos absolventams žinias ir įgūdžius, reikalingus šiuolaikinės medicinos praktikai vykdyti; jie turi sugebėti į savo praktiką įtraukti sveikatos stiprinimą, ligų prevenciją, gydymą ir reabilitaciją, taip pat turi turėti galimybę tai daryti ir tarptautiniu mastu.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąPrograma pristatoma naudojant įvairius novatoriškus ir tradicinius mokymo metodus, taikant "problemų sprendimo" metodąDėmesys medicinos humanitariniams mokslams siekiant suprasti sveikatą ir ligas asmens, šeimos ir visuomenės konteksteIntegruota mokymo programa su praktiniu požiūriu, įskaitant klinikinius skyrius, prasidedančius nuo 1-osios metinėsProbleminis mokymosi metodas medicinoje, kuris yra daugiadalykis ir orientuotas į paciento poreikiusAnglų kalbos, kaip prieigos prie tarptautinių mainų kalba, ir galimybės išplėsti antrosios pakopos studijasPriėmimo sąlygos... [-]
Italija Bolonijoje
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

University of Bologna

Tarptautinis farmacijos biotechnologijos magistro laipsnis užtikrina aukštą teorinių žinių, technologinių ir eksperimentinių žinių lygį, skirtą kurti, valdyti ir valdyti ... [+]

Tarptautinis farmacijos biotechnologijos magistro laipsnis užtikrina aukštą teorinių žinių, technologinių ir eksperimentinių žinių lygį, skirtą kurti, valdyti ir valdyti su sveikata susijusias biotechnologijas, kurti, apibūdinti, gaminti, analizuoti ir formuluoti naujoviškus ir biotechnologinius narkotikus. vakcinos, diagnostikos prietaisai.

5 priežastys užsiregistruoti į studijų programąBiotechnologijos greitai suteiks didžiausią galimybę pagerinti žmonių sveikatą: farmacijos biotechnologijos tyrimai yra pirmaujantiTai suteiks jums žinių ir dinamiškos patirties visais aspektais, susijusiais su farmacijos biotechnologija, nuo idėjų kūrimo iki jų realizavimoGlaudus bendradarbiavimas su mokytojais suteiks jums geriausias galimybes tęsti savo interesus tarptautinėje aplinkojeDaugumoje kursų bus praktinių laboratorijų pamokų, o jūs įgysite patikimų pagrindinių žinių ir pažangių laboratorinių įgūdžiųJums bus suteikta galimybė dalyvauti mokslinių tyrimų laboratorijose universitete arba biotechnologinėse įmonėse tiek Italijoje, tiek užsienyjePriėmimo sąlygos... [-]
Italija Bolonijoje
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Bologna

Farmacija susideda iš 5 metų ir juo siekiama suteikti teorinių ir praktinių žinių, kad būtų galima rengti absolventus, turinčius tvirtą mokslinį pagrindą, kuris būtinas v ... [+]

Farmacija susideda iš 5 metų ir juo siekiama suteikti teorinių ir praktinių žinių, kad būtų galima rengti absolventus, turinčius tvirtą mokslinį pagrindą, kuris būtinas vaistininko profesijai ir veiklai sveikatos srityje kaip narkotikų ir sveikatos produktų ekspertai, tarptautinė aplinka.

Studijų programa atskleidžia studentams transversalias žinias, naudingas profesijai, ir išsamius tyrimus: Farmakoterapija ir pacientų laikymasis lėtinėmis terapijomis; žinios apie biotechnologinius narkotikus; Farmakologinis budrumas; sveikatos skatinimas; žinios apie medicinos prietaisus. Kursas taip pat suteikia žinių apie bioetikos, genetikos, epidemiologijos ir klinikinės patologijos elementus, kurie baigia absolventų profesionalų skaičių.... [-]

Italija Riminis
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

The University of Bologna, an overview

Address
via Filippo Re 4
40126 Bolonijoje, Emilija-Romanija, Italija
Interneto svetainė
Address
Piazza Aldo Moro, 90
Cesena, Emilija-Romanija, Italija
Address
Piazzale Sante Solieri,1
47121 Forli, Emilija-Romanija, Italija
Address
Ravenna, Emilija-Romanija, Italija
Address
Riminis, Emilija-Romanija, Italija
Address
Buenos Airės, Buenos Airės, Argentina
Address
Modena, Emilija-Romanija, Italija
Address
822112 Dakaras, Džharkhandas, Indija
Address
Lisabona, Lisabona, Portugalija
Address
Maskva, Moskva, Rusija
Address
Mulhouse, „Grand Est“, Prancūzija
Address
Mumbajus, Maharaštra, Indija
Address
Strasbūras, Meklenburgas-Pomeranija, Vokietija
Address
Faro, Faro rajonas, Portugalija
Address
Kadisas, Andalūzija, Ispanija