UniCamillus

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas mes esame

UniCamillus ketina parengti puikius sveikatos priežiūros darbuotojus , ypatingą dėmesį skiriant patologijoms, kilusioms iš pietinės pasaulio šalių.

Universitetas daugiausia skirtas ne jauniems žmonėms. Studentai, kurie gali užsiregistruoti, yra italų ir ES studentai, kurie jautriai ir konkrečiai moksliniu mastu susiduria su sveikatos problemomis, tokiomis kaip maliarija, TBS ir AIDS, kurios vis dar veikia didelę pasaulio dalį.

Remiantis neseniai paskelbtu Pasaulio banko ir Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ataskaita, pusė pasaulio gyventojų neturi galimybės naudotis pagrindinėmis sveikatos priežiūros paslaugomis. Remiantis tyrimu, kasdien daugiau nei 800 moterų miršta dėl priežasčių, susijusių su nėštumu ir gimdymu. Beveik 20 milijonų vaikų negauna jiems reikalingų skiepų, todėl kyla pavojus, kad jie miršta nuo ligų, tokių kaip difterija, stabligė, kokliušas ir tymai. Net jei sveikatos priežiūros paslaugos yra prieinamos, jų naudojimas gali reikšti bankrutavimą finansiniu požiūriu.

Laipsnių kursai

UniCamillus siūlo 6 metų medicinos ir chirurgijos laipsnį ir dar penkis 3 metų sveikatos profesijos laipsnius (fizioterapijos, slaugos, akušerijos, biomedicinos laboratorijų ir radiologijos, diagnostikos vaizdų ir radioterapijos metodus), dėstomus anglų kalba .

2018/2019 mokslo metų kandidatams yra tokie laiko tarpsniai:

  • Medicinos ir chirurgijos medicinos kursas: 65 laiko tarpsnių ne ES ir 55 laiko tarpsnių ES studentai;
  • Fizioterapijos kursai: 35 laiko tarpsluoksniai ne ES ir 30 laiko tarpsnių ES studentai;
  • Akušerijos kursai: 35 ne ES ir 30 laiko tarpsnių ES studentai;
  • Slaugos kursas: 40 laiko tarpsnių ne ES ir 35 laiko tarpsnių ES studentai;
  • Biologinių laboratorijų metodikos kursas: 35 laiko tarpsluoksniai ne ES ir 30 laiko tarpsnių ES studentai;
  • Radiologijos, diagnostikos vaizdavimo ir radioterapijos metodikos kursai: 35 lizdai ne ES ir 30 lizdų ES studentai.

Įstojimas į medicinos mokslo laipsnį ir kitus penkerius 3 metų medicinos mokslų kursus reglamentuoja daugkartinio atsakymo rašymo egzaminas ir tam tikrais atvejais žodžiu. Norėdami gauti daugiau informacijos, perskaitykite kvietimą teikti paraiškas.

Stipendijos, finansuojamos " UniCamillus

UniCamillus , kad norint pasiekti savo akademinius ir profesinius siekius turi būti remiami motyvuoti ir nusipelnę moksleiviai, UniCamillus nusprendė finansuoti stipendijas ne ES piliečiams, remiantis studento ekonominės padėties, nuopelnų ir studijų tvarkingumo vertinimu.

Dėl mokslo metų 2018/2019 UniCamillus siūlo užsienyje gyvenančių daug dotacijų ir stipendijų už dalinį / visos aprėpties metinio mokesčio ne ES piliečiams, mokėtina už studijų kursus.

Didaktiniai įrenginiai

Atsižvelgiant į savo projekto ypatumus, " UniCamillus " galėjo sudaryti daug susitarimų dėl ligoninių stažuočių, kurios bus įjungtos atsižvelgiant į konkrečius švietimo poreikius.

Tokiu būdu " UniCamillus leis studentams atlikti praktinę veiklą romų ligoninėse, poliklinikose ir tyrimų centruose. Per pirmuosius kursų metus, stažuotės metu, studentas jau galės patikrinti savo lūkesčių ir patirties profesinio vaidmens atitikmenį. Praktikos patirtis suteikia individualiems studentams galimybę mokytis ligonių priežiūros darbe (žinoma, vadovaujant gydytojams, slaugytojams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams).

Per savo " UniCamillus kursą galite pasinaudoti Šengeno viza, leidžiančia jums keliauti, studijuoti ir dirbti 26 šalyse, taip pat pratęsti leidimą gyventi Italijoje po metų, kai baigsite studijas, siekiant tęsti savo mokymo patirtis.

Mūsų vieta

UniCamillus " įsikūręs Romoje (Italija) - Via di Sant'Alessandro 8 - 00131.

Studijuodami " UniCamillus jūs gyvensite puikios patirties Italijoje, žinomoje visame pasaulyje, dėl savo didelio istorinio ir kultūrinio paveldo, aiškiai UniCamillus meno miestuose, pavyzdžiui, Romoje, kraštovaizdžio ir gastronomijos kultūroje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Bakalauras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Bakalauras Akušerijoje

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Italija Rome

UniCamillus " akušerijos studijų kursas - tai 3 metų programa, suteikianti studentams galimybę užsiimti profesine veikla besivystančiose srityse, turinčiose kritines sveikatos priežiūros problemas. Ji taip pat akivaizdžiai atveria visas šio profilio sveikatos priežiūros paslaugas, esančias teritorijoje tiek valstybinėse, tiek privačiose ligoninėse. [+]

Programos apžvalga

UniCamillus " akušerijos studijų kursas - tai 3 metų programa , suteikianti studentams galimybę užsiimti profesine veikla besivystančiose srityse, turinčiose kritines sveikatos priežiūros problemas. Ji taip pat akivaizdžiai atveria visas šio profilio sveikatos priežiūros paslaugas, esančias teritorijoje tiek valstybinėse, tiek privačiose ligoninėse.

Visų pirma " UniCamillus akušerijos absolventai galės:

padėti fiziologiniam nėštumui, kuris teikia pagalbą nėščiai moteriai: sveikatos priežiūros informacija ir švietimas, duomenų rinkimas, akušerijos egzaminai, receptinių egzaminų, kai kurių iš jų atlikimas, diagnostikos santrauka, įvykių ir rezoliucijų registracija;pateikti gerą informaciją ir patarimus dėl šeimos planavimo problemos pagal motinos ir tėvo principą, ypač atsižvelgiant į kontekstą pietinėse pasaulio dalyse;Nustatyti nėščios moters socialinius ir sveikatos priežiūros poreikius, suteikiant kiekvieną informatyvųjį šviečiamąją paramą, kuria siekiama pašalinti prieštaringas narkomanijos, skurdo, negalios ir kt. situacijas;prisidėti prie darbo ir fiziologinių gimdymų, didinant moteriškumo svarbą ir emocijas gimdymo metu bei gerbiant natūralius evoliucinius darbo etapus ir laikus;padėti sveikii naujagimiui, ypač atkreipiant dėmesį į postnatalinius procesus ir skatinant motinos ir vaiko bendravimą bei mitybos ryšį;padėti įprastam gimdymui ir pageidaujamam motinos priežiūros tęstinumui, stiprinant motinos ir vaiko ryšį, remiant maitinimą krūtimi ir pateikiant informaciją apie įvykius, susijusius su vaiko poreikiais, ir normalių santykių atkūrimą, kai dalyvauja partneriai ir šeimos ;rengti kursus po gimdymo, suteikiant privilegiją tiems kelims, kurie stiprina motinystės kompetenciją ir skatina saugumą jos santykiuose su vaiku, taip pat siekia atstatyti praeinamąjį ir pilvo raumenis;suteikti sveikatos priežiūros išsilavinimą tiek individualiose, tiek organizuotose situacijose, dedant daugiau pastangų skiriant navikų prevenciją, diagnozę ir reabilitaciją bei moterų lytinių organų lėtinių ligų degeneracines ar invazines ligas;naudoti anglų kalbą konkrečioje kompetencijos srityje ir... [-]

Bakalauras Biomedicinos Laboratorijos Metodikoje

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Italija Rome

UniCamillus " biomedicinos laboratorijų metodikos kursas yra trejų metų programa, kuri rengia studentus atlikti biomedicinos ir biotechnologijos laboratorijų, analizės ir tyrimų veiklą, taip pat biochemiją, mikrobiologiją, parazitologiją, virusologiją, farmakologiją, imunologiją, klinikinę patologiją, hematologija, citologija ir histopatologija. Absolventai ypač pasirengę besivystančiose šalyse pasklidusioms patologijoms. [+]

Programos apžvalga

UniCamillus " biomedicinos laboratorijų metodikos kursas yra trejų metų programa, kuri rengia studentus atlikti biomedicinos ir biotechnologijos laboratorijų, analizės ir tyrimų veiklą, taip pat biochemiją, mikrobiologiją, parazitologiją, virusologiją, farmakologiją, imunologiją, klinikinę patologiją, hematologija, citologija ir histopatologija. Absolventai ypač pasirengę besivystančiose šalyse pasklidusioms patologijoms.

UniCamillus išduotos kvalifikacijos galioja visoje Europoje pagal ES direktyvą n. 2005/36 / CE, bet taip pat plačiai pripažįstamos daugelyje kitų ES nepriklausančių šalių.

Su profesine technine autonomija UniCamillus biomedicinos laboratorijos UniCamillus absolventai galės:... [-]


Bakalauras Fizioterapijoje

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Italija Rome

UniCamillus "fizioterapijos kursai yra 3 metų programa, kuri rengia studentus atlikti prevencines, gydymo ir reabilitacijos intervencijas motorinių įgūdžių, aukštesnių kortikinių funkcijų ir visceralinių funkcijų, atsirandančių dėl patologinių įvykių, ypatingą dėmesį skiriant etiologijai, įgimtai ar įgytai traumos, patiriamos karo zonose. [+]

Programos apžvalga

UniCamillus "fizioterapijos kursai yra 3 metų programa, kuri rengia studentus atlikti prevencines, gydymo ir reabilitacijos intervencijas motorinių įgūdžių, aukštesnių kortikinių funkcijų ir visceralinių funkcijų, atsirandančių dėl patologinių įvykių, ypatingą dėmesį skiriant etiologijai, įgimtai ar įgytai traumos, patiriamos karo zonose.

UniCamillus išduotos kvalifikacijos galioja visoje Europoje pagal ES direktyvą n. 2005/36 / CE, bet taip pat plačiai pripažįstamos daugelyje kitų ES nepriklausančių šalių.

Atsižvelgiant į gydytojo diagnozę ir receptus bei jų kompetenciją, UniCamillus fizioterapijos absolventai galės:

parengti reabilitacinio projekto, skirto neįgaliųjų sveikatos poreikiams nustatyti ir jų poreikiams patenkinti, apibrėžimą;savarankiškai praktikuojantis psichomotorinių ir kognityvinių sutrikimų funkcinį permokymą, taikydamas fizines, rankines, masažines ir profesines terapijas;pasiūlyti protezų ir priemonių priėmimą, išmokti jį naudoti ir patikrinti jo veiksmingumą;patikrinti reabilitacinių metodikų, įgyvendintų siekiant funkcinės atkūrimo tikslų, atsakymus;atlikti studijas, didaktines ir profesines konsultacijas sveikatos priežiūros tarnybose ir tiems, kur reikia profesinių įgūdžių.... [-]

Medicinos Ir Chirurgijos Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 6 metų October 2018 Italija Rome

UniCamillus " medicinos ir chirurgijos kursai yra 6 metų programa, kurioje pateikiami moksliniai pagrindai ir teoriniai ir praktiniai poreikiai praktikuoti medicinos specialistams pagal direktyvas 75/363 / EEB, nustatančias švietimo standartus gydytojai Europos Sąjungoje: " UniCamillus absolventams bus leidžiama veikti visoje Europos Sąjungoje. [+]

Programos apžvalga

UniCamillus 'Laipsnis kursai Medicina ir chirurgija yra 6 metų programa, kuri siūlo mokslinius pagrindus ir teorinius-praktinius poreikius praktikuoti medikai pagal direktyvas 75/363 / CEE, kuris nustatytų standartų dėl švietimo gydytojai Europos Sąjungoje: " UniCamillus absolventams bus leidžiama veikti visoje Europos Sąjungoje.

Be to, jie galės išspręsti daugelį specializuotų profesinių funkcijų trūkumų pietinėse pasaulio dalyse. Nuo 2006 m. Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė "Uždavinių perkėlimo projektą", kuris bando kovoti su tuo, kad priimtinu laiku negalima pagrįstai reaguoti dėl sveikatos priežiūros darbuotojų stygiaus visuose lygmenyse, teigė, kad tam tikras veiklas dažniausiai specialistų gydytojai gali būti saugomi bendrosios praktikos gydytojams.... [-]


Radiologijos, Diagnostikos Vaizdavimo Ir Radioterapijos Metodikos Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Italija Rome

UniCamillus "Radiologijos, diagnostikos vaizdavimo ir radioterapijos metodikos kursas yra trejų metų programa, suteikianti studentams galimybę: atlikti receptą, visas intervencijas, kurioms reikia naudoti tiek dirbtinių, tiek natūralių jonizuojančiosios spinduliuotės šiluminių, ultragarsinių, branduolinės magnetinės rezonansinės energijos, taip pat intervencijos fizinei ir dozimetrinei apsaugai; [+]

Programos apžvalga

UniCamillus "Radiologijos, diagnostikos vaizdavimo ir radioterapijos metodikos kursas yra trejų metų programa , suteikianti studentams galimybę:

atlikti receptinius vaistus, reikalaujančius naudoti tiek dirbtinius, tiek natūralius jonizuojančiosios spinduliuotės šiluminės, ultragarso, branduolio magnetinio rezonanso energijos šaltinius, taip pat priemones fizinei ir dozimetrinei apsaugai;dalyvauti programuojant ir organizuojant darbą, susijusį su objektu, kuriame jie dirba, ir atsižvelgiant į jų kompetenciją;valdyti daugiavalenčių jų kompetencijos paslaugų teikimą tiesiogiai bendradarbiaujant su radiodiagnozėmis, branduolio ir radioterapeuto gydytoju bei sveikatos priežiūros specialistu pagal diagnostikos ir terapijos protokolus, kuriuos anksčiau nustatė įrenginio vadovas;kontroliuoti jiems patikėtų prietaisų tinkamą funkcionavimą, pašalinant nepakantus subjekto nepatogumus, žinant, kaip dirbti tose srityse, kuriose nėra atsarginių dalių, ir įdiegti tikrinimo ir kontrolės programas, kad būtų užtikrinta kokybė pagal iš anksto nustatytus rodiklius ir standartus;prisideda prie pagalbinių darbuotojų formavimo ir tiesiogiai prisideda prie jų profesionalumo ir tyrimų profilio atnaujinimo.... [-]

Slaugos Bakalauro Laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 3 metų October 2018 Italija Rome

UniCamillus " slaugos mokslų daktaro laipsnis yra trejų metų programa, kuria studentai rengiami pavojinguose kontekstuose, pavyzdžiui, tose srityse, kurios yra pietinėje pasaulio dalyje. [+]

Programos apžvalga

UniCamillus " slaugos mokslų daktaro laipsnis yra trejų metų programa, kuria studentai rengiami pavojinguose kontekstuose, pavyzdžiui, tose srityse, kurios yra pietinėje pasaulio dalyje.

Visų pirma " UniCamillus Slaugos mokslų absolventai galės:

nustatyti asmens, šeimos ir grupės slaugos pagalbą formuluojant santykinius tikslus ir valdant juos savarankiškai ir atsakingai;planuojant, valdant ir vertinant slaugos pagalbą gerbiant kultūrinius, etninius, kartos ir lyčių skirtumus;užtikrinti tinkamą diagnostinių ir terapinių nurodymų taikymą ir patikrinti jų veiksmingumą;dalyvauti nustatant asmens ir grupės sveikatos reikmes ir integruojant slaugos pagalbą daugiadalykių gydymo projekte;žinoti bendruosius bioetikos principus, tokius kaip profesijos deontologiniai, teisiniai ir medicinos įstatymai, ir dokumentuoti suteiktą slaugos pagalbą;žinoti Europos Sąjungos numatytas radiacinės saugos normas (pagal 2000 m. gegužės 26 d. įstatymo dekreto Nr. 187 turinį);naudokite anglų kalbą be italų konkrečios kompetencijos srityse ir keičiantis bendra informacija.... [-]

Kontaktai

UniCamillus

Interneto svetainė http://www.unicamillus.org