Oficialus aprašymas

Apie mus

Humanitarinių mokslų universitetas

Romos Campus Bio-Medico universitetas buvo įkurtas 1993 m., Siekiant kultūrinio tikslo atkurti biomedicinos mokslų reikšmę žmogaus gyvybei ir asmeniui . Jauniems žmonėms siūloma kultūrinė, profesionali ir į žmones orientuota akademinio ugdymo programa, pagrįsta įvairių disciplinų vienybe pagal universiteto, kaip studentų ir mokytojų bendruomenės, sampratą. Neatsiejama šio projekto dalis yra universiteto universiteto „Campus Bio-Medico“ ligoninė, kurioje visapusiškai atliekamas žmogiškųjų paslaugų aspektas, ypač patiriant ligų ir ligų patirtį. Romos biomedicinos universiteto universitetas yra teisiškai pripažintas privatus universitetas (1991 m. Spalio 31 d. Ministro dekretas).

Iš pradžių Universitetas pasiūlė medicinos ir chirurgijos studijų programą ir slaugos mokslų diplomą (vėliau - slaugos laipsnį). Šiuo metu siūlome aštuonis laipsnius.

„Trigoria Campus“ dabar yra „Trapezio“ švietimo kompleksas, universitetinė ligoninė, biomedicinos ir bioinžinerijos pažangių tyrimų kompleksas (PRABB) ir senyvo amžiaus žmonių sveikatos priežiūros centras (CESA).

Bendras tikslas - suformuoti jaunimą, turintį aistrą realybei, pasauliui ir aplinkai, kurioje jie gyvena, už profesiją, kurią jie ruošiasi įeiti, ir įgyti jiems darbo sampratą kaip asmeninio augimo ir išgyvenimo patyrimą ir priemonė tarnauti kitiems .

Misija ir fonas

Humanitariniai mokslai

Romos „Campus Bio-Medico“ universitetas skatina integruotas mokymo, mokslinių tyrimų ir sveikatos priežiūros struktūras, kurių pagrindinis tikslas yra žmogaus veikla. Universitetas studentams siūlo formalią patirtį, kuria siekiama skatinti jų kultūrinį, profesinį ir žmogiškąjį augimą, siūlydamas įgyti įgūdžių tarnybos dvasia. Jis skatina žinias, tarpdiscipliniškumą ir mokslinius tyrimus visose srityse, kurios prisideda prie bendro žmogaus gerovės. Pacientai rūpinasi savo materialių ir dvasinių poreikių vienybe, atsižvelgiant į transcendencijos koncepcijai atvirą gyvenimo požiūrį.

Universitetą reglamentuoja įstatymai, atitinkantys Institucijos tikslus ir pagrindinius principus, kaip nurodyta jos tikslų ir etikos kodekso chartijoje. 2015 m. Liepos 23 d. Vykdomasis komitetas patvirtino Bendrųjų nuostatų ir Universiteto akademinių bendrųjų nuostatų nuostatas.

116127_people-woman-coffee-meeting.jpg

Romos „Campus Bio-Medico“ universiteto istorija

1988 - vyskupas Álvaro del Portillo, Opus Dei prelatas, pasiūlė daugeliui specialistų ir dėstytojų steigti universitetinę kliniką Romoje, kuri galėtų pasiūlyti apčiuopiamų sprendimų dėl skausmo ir ligos problemos, vadovaujantis krikščioniškąja dvasia. Buvo sukurta pradinė darbo grupė, vadinama „Pensatoio“ (pažodžiui: „Think-tank“), kad būtų galima konkrečiai reaguoti į vyskupo Álvaro pasiūlymą, sukuriant tikrą meistriškumo instituciją, kuri išbandytų laiką. Grupė išnagrinėjo galimybę sukurti privatų universitetą ir įsteigti Medicinos ir chirurgijos fakultetą su ligonine, prie kurios pridėta ir tiesiogiai valdoma.

 • 1990 m. Įsteigta „Campus Bio-Medico“ asociacija, kaip universiteto skatinimo organas.
 • 1993 m. „Libero Istituto Universitario Campus Biomedico“ (CBM) pradėjo teikti medicinos ir chirurgijos studijų programą ir slaugos mokslų diplomą (dabar - slaugos laipsnis). Įkurta universiteto „Campus Bio-Medico“ universiteto draugijos draugė „Onlus“.
 • 1994 m. Buvo atidaryta Universiteto ligoninė, pradžioje įsikūrusi Via Longoni Romoje.
 • 1999 m. Buvo įsteigtas Inžinerijos fakultetas, siūlantis biomedicinos inžinerijos bakalauro ir magistro laipsnius. Pradėtas dietologijos studijų kursas. Įsteigus šį antrąjį fakultetą, institucija priėmė savo dabartinį pavadinimą: „Università Campus Bio-Medico di Roma“ („Campus Bio-Medico University of Rome“).
 • 2000 m. Buvo pradėtas senyvo amžiaus žmonių sveikatos priežiūros centras (CESA), įkurtas kartu su Alberto Sordi, remdamasis tuo, kas turėjo tapti Trigoria universiteto miesteliu (į pietus nuo Romos).
 • 2001 m. Pradėjo veikti Medicinos ir chirurgijos fakulteto specializacijos mokyklos. Tęstinio ugdymo mokykla buvo įkurta siekiant organizuoti ir koordinuoti magistrantūros kursus ir tęstinio medicininio ugdymo kursus. Sveikatos apsaugos ministerija dabar universitetų magistrantūros tarnybą akreditavo kaip CME teikėją.
 • 2003 m. - valstybės prezidentas Carlo Azeglio Ciampi įstojo į Campus Bio-Medico universiteto Romos darbuotojus Quirinale universiteto įkūrimo 10-mečiui.
 • 2007 m. Pradėtas naujas maisto mokslų ir žmonių mitybos bakalauro studijų kursas, po 3 metų atitinkamas magistrantūros studijų kursas.
 • 2008 m. Kovo 14 d. Buvo atidaryta nauja universitetinė universitetinė studija Trigorijoje. Oficialiai buvo atidaryta nauja universitetinė ligoninė ir biomedicinos ir bioinžinerijos pažangių tyrimų kompleksas (PRABB), esantis šalia jau esamo Senyvo amžiaus žmonių sveikatos priežiūros centro (CESA). Onkologijos centras perėmė buvusias universiteto būstinės patalpas Via Longoni Romoje. Pradėtas naujas medicinos radiologijos vaizdavimo metodų ir radioterapijos studijų kursas.
 • 2010 m. Inžinerijos fakultetas tapo 10 metų ir atnaujino savo akademinę programą. 2010/2011 m. Akademiniais metais buvo pradėtas pramoninės inžinerijos studijų kursas, kuris yra parengiamasis biomedicininės inžinerijos magistro ir chemijos inžinerijos magistro laipsnis tvariam vystymuisi. Praėjus trejiems metams nuo pradinės pradžios, pirmoji studentų grupė baigė maisto mokslų ir žmogaus mitybos studijų programą.
 • 2013 m. Universitetas iškilmingai paminėjo savo pirmuosius 20 gyvenimo metų, pradėdamas naują Švietimo kompleksą. Dėl savo savitos formos pastatas buvo žinomas kaip „Trapezio“ (pažodžiui: „Trapezium“). Be to, 2013 m. Universitetas atidarė savo pirmąją įstaigą, esančią už Romos ribų, būtent Vaikų, paauglių ir suaugusiųjų psichiatrijos poliklinika, įsikūrusi Milfo Mafalda Luce centre.
 • 2014 m. - universitetinė ligoninė gauna Jungtinio komisijos (JCI) akreditaciją, nes gerbiama daugiau kaip 300 kokybės ir saugos pasaulyje pripažintų sveikatos priežiūros standartų.
 • 2017 m. - universitetinė ligoninė baigia statyti naują ligoninės šildymo ir klimatizavimo jėgainę ir tiekti elektros energijos poreikius (62%) universiteto pastatuose. Augalas taip pat sumažina 70% anglies dioksido taršos aplinkoje. JCI akreditaciją patvirtino dar trejus metus.
 • 2018 - 25 ° jubiliejus nuo universiteto įkūrimo; naujų universitetinių universitetų įrengimo procedūros pradžia; Fizioterapijos laipsnio aktyvinimas.

116128_adult-beautiful-beauty-953430.jpg

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

UCBM Università Campus Bio-Medico Di Roma

Ši nauja tarptautinė medicinos ir chirurgijos magistrantūros programa, dėstoma anglų kalba, naudoja daugiadisciplininį požiūrį mokydama studentus tapti gydytojais, kurie ... [+]

Medicinos ir chirurgijos magistro studijų programa - apžvalga

Ši nauja tarptautinė medicinos ir chirurgijos magistrantūros programa, dėstoma anglų kalba, naudoja daugiadisciplininį požiūrį mokydama studentus tapti gydytojais, kurie praktikuoja įvairioje biomedicininėje-socialinėje aplinkoje su tarpdisciplininiais ir tarpkultūriniais profesiniais įgūdžiais. Atsižvelgiant į pagrindinius Romos universiteto Campus Bio-Medico universiteto principus, mokymas yra visiškai į pacientą orientuotas ir į bendruomenę orientuotas.

Gilios žinios apie etinius klausimus taikomos pažangios medicinos technologijų naudojimui, siekiant skatinti sveikatos priežiūrą taikant humanistinį požiūrį. Teikiant mokymus su stipria tarptautine kultūrine dalimi, programoje atsižvelgiama į šiandienos daugiatautės visuomenės, turinčios dideles migrantų populiacijas, ypatybes, ypatingą dėmesį skiriant įvairovei ir religijų dialogo vertei, siekiant sukurti pagrindą suprasti kultūrinius klausimus, kurie poveikį sveikatos priežiūros specialistams.... [-]

Italija Roma
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Let's talk about UCBM!

Address
21 Via Álvaro del Portillo
00128 Roma, Lazio, Italija