UDIMA - Universidad a Distancia de Madrid

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kas yra UDIMA ?

Atviras universitetas Madride ( UDIMA ) yra švietimo įstaiga pastojo ir pirmiausia skirtas iš XXI amžiaus žmonių poreikius, specialistai, kurie dėl priežasčių, susijusių su tvarkaraščiu, mobilumo, geografinės ar šeimos susitaikymo toli, reikia atvirą ir lanksčią universitetą kuri leidžia derinti tyrimą su kiekvieno studento ypatumus, siekiant gauti universitetinį išsilavinimą oficialiai prestižinį ir pripažinta, pritaikytą Europoje ir susilietus su verslo pasaulyje, kuri taip pat užtikrina gerą darbą arba pagerinti ji jau turi.

Kaip kiekvienas studentas prisitaiko?

Siūlo paprastus ir nuolatinių virtualiose klasėse nevaržomo tvarkaraščius, kiekvieną semestrą dieną. Iš veikėjas UDIMA yra jo mokymo, profesinės ir žmogiškosios dimensijos studentas.

Konsultavimas kiekvienas studentas asmeninį kelią, ypač registracijos procesą, pasirinkti kursus, kurie geriausiai tinka prieinama laikas ir kiekvieno pajėgumą. Per nuolat stebint mokytojų ir dėstytojų artimiausioje, tiesiogiai ir realioje aplinkoje.

Planuojant tyrimą per "mokymo vadovas kursui" nevykdyti šviečiamąją veiklą ir pristatymą į komunikacijos sistemą ir nuolat vertinant, kurioje siūloma veikla yra skirta laipsniškai įsisavinant žinias paprasta, apimanti jos praktinės naudos.

Tyrimas metodika @ r netoli Universit

Esame Universit @ D Geriausias, nes mes naudojame naujų IRT priemonėmis žinias studentas. Mokymo-mokymosi procesas vyksta per virtualias klases UDIMA ištisinio vertinimo, ir visada su detaliojo plano, ko tikimasi iš studentų kiekvienos veiklos ir tiesioginio ir nuolatinio bendravimo su mokytojais per forumai, vadovėliai ir telefono technologija naujovė ir komunikacija, leidžianti realiu laiku komunikaciją.

Kiekvieno semestro pabaigoje, studentas demonstruoja įgytas žinias klasėje baigiamuosius egzaminus. Kita priežastis, kuri leidžia mums būti pripažintas Universit @ r arčiau mūsų daug svetainių tirtų. Yra yra iš nagrinėjimo vieta UDIMA šalia jūsų. Ispanijoje mes Alikantėje, Aranda de Duero, Barcelona, Bilbao, Collado Villalba, Cordoba, La Coruna, Las Palmas, Madride, Malaga, Merida, Oviedo, Palma de Mallorca, Sevilla, Tenerife, Valencia, Vigo ir Saragosoje. Mes taip pat turime biurus kitose šalyse Europoje, Amerikoje ir Afrikoje. Be to, siekiant patenkinti jūsų poreikius, mes siūlome įvairių kartų ir dienas, todėl jūs galite organizuoti egzaminus, kaip jums labiausiai tinka. Visi mūsų studijų programos ir magistro prasidės vasario ir rugsėjo mėn. Daugiau informacijos apie datos Ph.D., institutas Kalbos ir savo, pamatyti interneto pavadinimai.

studentų Paslaugos

Kreditų pripažinimas (patvirtinimai)

Jei norite atlikti failo perdavimas iš kito universiteto, mes atlikome nemokamą kredito atpažinimo tyrimą, siekiant nustatyti dalykus, kad studentas gali patvirtinti yra nemokamas; studentas turi mokėti 10% pirmosios registracijos mokestį už kiekvieno dalyko jie pagaliau nuspręsti įtraukti į savo failą.

medžiagosMes turime Techniniai redakcinio atsakingas už kurti būtinas medžiagas dėl įvairių dalykų studijų ir pritaikyti 100% internetu mokymąsi. Be to, medžiagos įtrauktos į tema, Kuo mes skiriamės nuo kitų internetinių universitetų kainą.

Universiteto biblioteka Hypatia

Hypatia universiteto biblioteka yra dalis paramos paslaugų, skirtų mokslinių tyrimų, studijų ir mokymo. Atsižvelgiant į mūsų švietimo sistemą pobūdis remiantis informacijos ir komunikacijos technologijas ir geografinį diapazoną gyventi mūsų studentams naudoti, mūsų labai platus biblioteka kolekcija labiausiai prieinama internetu.

Stipendijos ir dotacijų

Mes padarėme prieinama mūsų studentams su individualias paslaugas per dotacijų valdymo departamento padėti taikymo procedūrų stipendijas šaukia Švietimo, Kultūros ministerijos ir sporto (MECD). Per šių priemonių yra dalimi Erasmus programą galimybės, kadangi UDIMA yra įtraukta, nes Europos aukštojo mokslo institucijos Erasmus universiteto chartija (EUC)

Darbas ir verslininkai

Mes suteikti studentams su paslaugų rinkiniu, siekiant palengvinti jų patekimą į darbo rinką. Be to, mes siūlome įmonėms reikiamų priemonių, kad atitiktų jų poreikius atrankos proceso kvalifikuotų profesionalių įrankių.

Negalios vienetas UNE UDIMA

Sudaro dėstytojų ir darbuotojų, jos pagrindinis tikslas yra suteikti studentams su specialiaisiais poreikiais, kylančių iš negalios sėkmę į savo mokymo programas ir skatinti prisijungti prie darbo rinką.

Vietos

Madridas

Universidad a Distancia de Madrid

Address
Carretera de La Coruña, KM.38,500
Vía de Servicio, nº 15 28400
Collado Villalba MADRID

28400 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija
Interneto svetainė
Telefonas
+34 918561699 o +34 914444920