Oficialus aprašymas

Apie mus

Ne pelno siekianti institucija, turinti istoriją ir prestižą.

RCU „Escorial-Mª Cristina“ 1892 m. Įkūrė Regent karalienė María Cristina de Hasburgo ir Lorena, kuriai nuo pat įkūrimo vadovavo Augustinijos religinė tvarka. Tai aukštesnysis švietimo centras, susijęs su Madrido Complutense universitetu.

Mokome oficialių teisės bakalauro ir verslo administravimo bakalauro, teisės magistro ir privataus laipsnio chiropraktikos studijų programas.

„Escorial - María Cristina“ karališkojo universiteto centras yra įsikūręs nepaprastoje aplinkoje ir nuostabioje aplinkoje. Universiteto Campus sudaro nuostabaus monumentalaus architektoninio komplekso „El Escorial“ karališkojo vienuolyno dalis, kurią XVI a. Įkūrė karalius Phillipas. Visa tai suteikia ypač palankią aplinką mokytis ir tarpusavio santykiams.

Pastatai yra tikri architektūros brangakmeniai, su visiškai modernizuotais įrenginiais: Studentų rezidencija, biblioteka, sporto zona, paskaitos salės, kuriose įrengtos projekcinės patalpos, kompiuterinės patalpos ir kt.

Bendras asmenų mokymas yra pagrindinis „Escorial - María Cristina“ karališkojo universiteto centro siūlomos švietimo programos tikslas, plėtojant jų pažintinį, fizinį, socialinį ir kultūrinį potencialą, į kurį jie gali patekti į galimų žinių ribas. Mes skatiname kūrybiškumą ir mokslinius tyrimus per akademinį švietimą, žinių ir kultūros perdavimą.

Centro vadovybė prižiūri kokybę ir švietimo kokybę, nuolat ir sklandžiai dialogo tarp dėstytojų ir studentų, toli nuo sterilaus biurokratinio formaliojo švietimo.

Lektantų personalas, daugiausia sudarytas iš Madride Complutense universiteto ir verslo pasaulio, yra asmeniškai ir profesionaliai įtrauktas į savo sričių mokymą ir mokymą.

Jūs esate svarbiausias mūsų akademinio darbo dėmesys ir tikslas. Dėl šios priežasties kiekvienas studentas turi dėstytoją / dėstytoją, kuris vadovauja ir lydi jį profesiniame ir akademiniame mokyme.

„Eikite su manimi, jei turėtumėte tas pačias tiesas. Išnagrinėkite su manimi, jei turite tokių pačių abejonių. Kur suprantate savo klaidą, ateikite su manimi. Kur atpažįstate mano, pasiimk mane su savimi “(Šv. Augustinas).

Iš šio nesuderinamo architektūrinio nustatymo, visuotinumo ir brolystės simbolio, prašome, kad mūsų studentai, be to, kad jie būtų profesionalūs, taptų pilietinėmis vertybėmis turintys vyrai ir moterys, jautrūs ir įsipareigoję vystytis ir gerbti žmogaus orumą.

Mes atveriame duris visiems, nedarydami jokio skirtumo dėl rasės, tikėjimo ar padėties, palengvinant abipusį mokymą ir informavimą su kitais universitetų centrais.

Programos mokomos:
Anglų
Spanish (Spain)

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Bakalauras

Royal University Center Maria Cristina

Chiropraktika yra sparčiai auganti profesija Europoje. Šalyse, kuriose reguliuojamas chiropraktika, vis dar reikia daugiau specialistų. ... [+]

Kodėl turėčiau studijuoti chiropraktiką?Chiropraktika yra sparčiai auganti profesija Europoje. Šalyse, kuriose reguliuojamas chiropraktika, vis dar reikia daugiau specialistų.Raumenų ir kaulų skausmas yra pagrindinė neįgalumo priežastis, turinti didžiulius socialinius ir ekonominius padarinius, ir chiropraktika yra pagrindinė profesija sprendžiant šį klausimą.Tai profesija, susijusi su pacientais ir teikia konservatyvios priežiūros priemones.Kodėl studijuoti Madrido chiropraktikos koledže?Madrido chiropraktikos koledžas yra prestižiniame centre „Real Centro Universitario Escorial Maria Cristina“, įkurtame 1892 m.Švietimo modelis remiasi mažomis kohortomis, taip suteikiant individualų išsilavinimąMokymo programa yra visiškai akredituota Europos chiropraktikos švietimo tarybosTai buvo pirmoji įstaiga, siūlanti švietimą ir mokymą chiropraktikos srityje Ispanijoje, ir ji buvo akredituota nuo pat pirmojo baigimoFakultetą sudaro akademikai iš valstybinių ir privačių universitetų, turintys didelę ir įvairią akademinę ir klinikinę patirtį.Tarptautinės mainų galimybės yra prieinamos su institucijomis Japonijoje, Kanadoje, Meksikoje, Brazilijoje ir JAVSužinokite, kas yra įrodymais pagrįsta ir į pacientą orientuota mokymo programaKą turėčiau padaryti, kad tapčiau studentu?... [-]
Ispanija Madrid
September 2019
4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Royal University Center Maria Cristina

Chiropraktikos magistras Madrido chiropraktikos koledže - RCUEMC siekia mokyti chiropraktikos absolventus, kad jie galėtų gilinti savo žinias apie chiropraktiką ir jos at ... [+]

Pristatymas

Chiropraktikos magistras Madrido chiropraktikos koledže - RCUEMC siekia mokyti chiropraktikos absolventus, kad jie galėtų gilinti savo žinias apie chiropraktiką ir jos atstovybes, atstovaujančias reprezentatyvesnėms specialybėms, ir praktikuoti profesiją šalyse, kurioms reikia tokio lygio mokymo. Magistro laipsnį sudaro 60 kreditų, kurie atitinka tiesioginius teorinius dalykus, praktiką išoriniuose centruose ir baigiamąjį darbą.

Tikslai

Pagrindinis chiropraktikos magistro tikslas yra parengti studentus kaip profesionalus, kad jie galėtų praktikuoti chiropraktiką visiškai kompetentingai.

Kreditai: lygus 60 ECTSMokymo kalba: 70% ispanų ir 30% anglųVietos: 5Apytikslė kaina: 5,864 EURValdymo centras: Madrido chiropraktikos koledžasPrieigos profilis... [-]
Ispanija Madrid
September 2019
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba