Oficialus aprašymas

pristatymas

„ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació (FUdGIF) yra įstaiga, kurią įsteigė Žironos universitetas (UdG), siekdama skatinti mokslinius tyrimus ir dėstymą visose Žironos universiteto srityse ir tarnauti visuomenės visuomenei. kuri yra dalis.

Pagrindinis jos tikslas yra skatinti visuomenės pažangą ir prisidėti prie piliečių mokymo ir tobulėjimo, taip pat skatinti žinių perdavimą tarp Žironos universiteto ir verslo pasaulio. Siekdamas šio tikslo, Fondas vadovauja UdG veiklai, vykdydamas nuolatinius mokymus ir kultūrinę bei mokslinę sklaidą.

Nuo pat įkūrimo 1997 m. „ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació “ reklamavo ir valdė platų UdG programų pasiūlymą. Daugiau nei 40 000 specialistų yra įgiję kai kuriuos savo siūlomus įvairių sričių magistrus, magistrus ar diplomus.

„ Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació taip pat yra magistrantūros studijų centras - nuosavas centras, prijungtas prie Žironos universiteto, kuris pagal UdG patvirtintas taisykles moko universiteto magistrantus, savo magistrantus, magistrantūros diplomus ir podiplominius kursus.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Fundació Universitat de Girona: Innovació i Formació

Klinikinė seksologija yra aukštyn kylanti specializacija, kuriai vis labiau reikia profesionalių šios kompetencijos srities ekspertų. Tiesą sakant, kiek daugiau nei 45% g ... [+]

Priežastys pasirinkti kursą

Užsiėmimai Barselonoje, savaitgalį, vieną ar du kartus per mėnesį.

Mokytojų komanda, turinti didelę klinikinę patirtį klinikinės seksologijos ir porų terapijos srityje.

Formatyvi studento terapija prieš pradedant darbą paskirtais atvejais.

Praktika realiais atvejais, seksualumo ir poros tyrimų institute.

Priežiūros grupės

Ekskursijos su gidu

Kursui būdinga „Moodle“ su forumais, medžiagos atsisiuntimu ir kt.

Mokymas galimas visame magistre.

pristatymas

Klinikinė seksologija yra aukštyn kylanti specializacija, kuriai vis labiau reikia profesionalių šios kompetencijos srities ekspertų. Tiesą sakant, kiek daugiau nei 45% gyventojų visą gyvenimą patirs tam tikros rūšies seksualinę disfunkciją. Nepaisant šio didelio paplitimo, valstybinės tarnybos nėra pakankamai parengtos, kad galėtų tinkamai teikti šią specializuotą priežiūrą. Kita vertus, vis daugiau privačių centrų, į kuriuos reikia įtraukti šios srities specialistus, kad būtų sudarytos daugiadalykinės komandos, kurios patenkintų įvairius priežiūros poreikius klinikinės seksologijos srityje.... [-]

Ispanija Girona
Spalis 2019
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
3 semestrai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
XRPG+7V Girona, Espanha
Girona, Catalonia, Ispanija