Barcelona College of Chiropractic - BCC

Įvadas

Oficialus aprašymas

Chiropractic yra didžiausias natūralus sveikatos priežiūros profesija pasaulyje. Dabar įkurta daugiau nei 70 šaliųTai sparčiai auganti disciplina turi 90.000 specialistų mokėsi akredituotų mokyklų / universitetų daugiausia esančių Šiaurės Amerikoje ir anglosaksų šalyse.

Chiropractic yra pirminis kontaktas sveikatos priežiūros profesija kad yra gerai žinomi daugelyje šalių visame pasaulyje skaičius. Chiropractic dėmesys skiriamas tarp kūno struktūrą santykių - daugiausia stuburo - ir tai veikia, nes reguliuoja nervų sistemą.

Chiropraktikai pasiūlyti metodą, kuris naudoja narkotikus nei nei operacijos, bet vietoj to pagrindinis tikslas yra koreguoti stuburo su ištaisyti funkcinius problemas ir remti natūralią organizmo gebėjimą išgydyti save tikslo.

Graduate Management Admission Test arba Barselona kolegija Chiropractic:

Moko mokslas, menas ir filosofija chiropraktikos, Ar pirmasis pasaulyje dvikalbis kolegijos chiropraktikos, Ar tarptautinė, Ar studentas centre, Ar įmonė procesą į akreditaciją, Ar yra ant miesteliu, ir leidžia jums prieiti prie Master Chiropractic, Ispanija pirmaujanti universitetas (Universitat Pompeu Fabra) Ar įsikūrusi gražioje Viduržemio miesto centre. Barselona Chiropractic ...

Koks gražus derinys!

Vietos

Barselona

Fundación Privada Quiropractica

Address
Barcelona College of Chiropractic - BCC
C/ Balmes, 132, Barcelona, Spain
idEC Building, 4th floor

08008 Barselona, Katalonija, Ispanija
Telefonas
+34 935 42 28 22

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis