Universitas Gadjah Mada

Įvadas

Oficialus aprašymas

Laikomas vienu seniausių Indonezijos Universitas Gadjah Mada , „ Universitas Gadjah Mada tarnauja kaip švietimo prabudimo Indonezijoje ramstis ir teigia, kad jis bus Pancasila gynėjas ir skleidėjas.

„ Universitas Gadjah Mada studentams suteikiama daugybė galimybių plėtoti kūrybiškumą ir inovacijas savo srityje, remiant šiuolaikinę infrastruktūrą ir informacines technologijas. UGM, kaip pasaulinio lygio tyrimų universitetas, daug dėmesio skyrė tiriamajai veiklai, motyvuodama dėstytojus ir studentus atlikti ir skelbti savo tyrimus. Be to, šios pastangos skatinamos kuriant 25 studijų centrus įvairiose mokslo srityse. UGM yra aprūpinta 3 608 dėstytojų ir 4 324 darbuotojų ištekliais, kurie yra tvirtai pasiryžę padaryti UGM geriausiu universitetu ir patraukliausiu švietimo šaltiniu Indonezijoje.

Pristatome UGM

Universitas Gadjah Mada yra Indonezijos valstybinis gebenių lygos tyrimų universitetas, įsikūręs Jogžakartoje, Indonezijoje, įkurtas 1949 m. Gruodžio 19 d. UGM yra seniausia ir didžiausia aukštojo mokslo įstaiga Indonezijoje. Jogžakartoje, Indonezijoje įsikūrusį 360 arų universitetą sudaro 18 fakultetų, 68 bakalauro studijų programos, 23 diplomų studijų programos, 104 magistro ir specialiųjų studijų programos ir 43 doktorantūros programos.

Šiuo metu joje yra maždaug 55 000 studentų, 1 187 užsienio studentai ir 2500 fakulteto narių. Universitas Gadjah Mada “ Universitas Gadjah Mada buvo laikomas vienu prestižiškiausių Indonezijos universitetų.

UGM įgyvendina edukacinės zonos, universitetų žingsnį kuriant palankią aplinką mokymosi proceso tęstinumui. Šios pastangos vykdomos plėtojant daugiadisciplininį bendradarbiavimą ir reaguojant į ekologinius klausimus, siekiant universiteto vizijos. Kai kurie žingsniai yra taršos ir transporto priemonių išmetamųjų teršalų kiekio mažinimas, pėsčiųjų plėtra, transporto priemonių įvežimas į universitetą, naujų bendrabučių statyba universitete, automobilių kišenių statyba, medžių sodinimas ir dar daugiau.

Yogyakarta specialus regionas, kuriame yra UGM, yra viena iš mažiausių Indonezijos provincijų ir yra plačiai žinomas kaip Džavos kultūros centras, taip pat mokymosi centras. Joje gyvena 3 400 000 gyventojų, iš kurių 511 000 gyventojų gyvena Jogžakartos mieste. Jos paskyrimą kaip mokymosi centrą pasižymi 120 valstybinių ir privačių aukštojo mokslo įstaigų, kurių studentų skaičius viršija 300 000.

Vizija

Būti puikiu ir novatorišku pasaulinio lygio universitetu, įsisavintu tautos kultūrinėmis vertybėmis, pagrįstomis Pancasiloje kaip valstybės ideologija ir skirta tautos interesams ir žmonijai.

Misija

Vykdyti švietimą, mokslinius tyrimus ir bendruomenės darbą, išsaugoti ir plėtoti puikiai ir naudingai visuomenei naudingas žinias.

Vietos

Yogyakarta

Address
Bulaksumur
55281 Yogyakarta, Yogyakarta regionas, Indonezija